olga2282
06.08.09,11:09
Hladam spolahliveho murara na prerabku niektorych casti v byte (dlazba, obklad, stierka, malovanie). Viete mi prosim poradit kontakt na niekoho s kym mate dobre skusenosti? vopred vdaka.
andrea
17.08.09,13:05
V Košiciach poznáte niekoho spoľahlivého na prerobenie bytu - jádra, stierky......????
andrea
17.08.09,14:18
Halooooo Košičania kto prerábal? Poradte niekoho..... spoľahlivého na prerobenie bytu - jádra, stierky......????
andrea
25.08.09,08:28
Ďakujem Aňa idem skúsiť zavolať.
Laco-monter
03.01.10,17:54
S murarom treba len prekonzultovať čo a ako najlepšie z viacerymi apotom vyskušať sam urobiť.

Na prvykrat to nie je bohviečo, ale každý priemerne inteligentny človek musi zvladnuť vodorovnu a zvislu rovinu a kolmicu.

Ja som takto robil a dnes sa pustim do hocičoho,nie som perfekcionista s vysledkom svojich prac som spokojny.

Robim na 97% ale len pre seba, neznašam aby mi ľudia chodili poza chrbat a mali pripomienky.

A navyše,keď si pracu urobim sam ušetrim peniaze,ktoré by som dal "majstrovi".

A mne o to ide. Naberať skusenosti a šetriť peniaze.

Ja som typicky slovák,ja mam a iní nech špekulujú a starajú sa. Ahojte.
judy
03.01.10,19:35
ahoj, ja hladam niekoho spolahliveho zo Zvolena
dakujem
Chobot
20.01.10,09:57
ahoj, ja hladam niekoho spolahliveho zo Zvolena
dakujem

Všetkým, ktorí sa chcú ponúknuť na uvedený príspevok, doporučujem, aby svoju ponuku poslali pýtajúcej sa cez súkromnú správu a nie verejne vycapiť svoje tel. číslo a tak si robiť bezplatnú reklamu. Porada nie je inzertný časopis.
judy
20.01.10,15:11
ospravedlnujem sa za nevhodnu spravu - nabuduce skusim cez inzerciu. chobot - asi bude najlepsie uzavriet temu
dakujem
judy
Chobot
21.01.10,08:26
ospravedlnujem sa za nevhodnu spravu - nabuduce skusim cez inzerciu. chobot - asi bude najlepsie uzavriet temu
dakujem
judy

Nie, téma môže byť, veď sa aj tak volá - hľadám murára. Ale ak niekto chce spolupracovať, nech sa ti ponúkne súkromne.
ski555
28.01.10,18:04
Všetkým, ktorí sa chcú ponúknuť na uvedený príspevok, doporučujem, aby svoju ponuku poslali pýtajúcej sa cez súkromnú správu a nie verejne vycapiť svoje tel. číslo a tak si robiť bezplatnú reklamu. Porada nie je inzertný časopis.
jojojo súhlasím,lebo potom to tu bude len samý kontakt a reklama
Laco-monter
10.02.10,10:47
už konečne nájdite toho murára a nevypisujte tu furt !
Chobot
10.02.10,12:24
Dobry den,mam zaujem o vasu ponuku.som z Detvy a vykonavam, vsetky murarske prace.Ak mate zaujem prosim kontaktujte ma.Dakujem

M.Stanislav1, harsanikm a aj peepee - budem teraz hnusný, ale neviete čítať??? Už raz som napísal, aby ste sem nepísal odkazy na seba, robíte si samoreklamu! AK sa chcete ponúknuť, tak cez súkromnú správu napíšte zadávateľovi.

Ak sem ešte raz pricapíte na seba reklamu, navrhnem vaše dočasné vylúčenie.
Laco-monter
10.02.10,13:33
jojojo súhlasím,lebo potom to tu bude len samý kontakt a reklama

Ja nemám nič proti tomu .:D:rolleyes::cool:

Horšie je keď niekto nevie robiť NIČ . :eek:.