rozum
12.08.09,12:56
Chcem poprosiť o recept na krehký a dobrý jablkový koláč.Ďakujem;):)
veronikasad
12.08.09,11:02
Chcem poprosiť o recept na krehký a dobrý jablkový koláč.Ďakujem;):)
daj si do vyhladávania recepty z jablk, nájdeš veľa receptov
mimi3
12.08.09,11:16
Jalčník

2 hrnčeky hladkej múky
1 hrnček práškového cukru
1 vajce
1 prášok do pečiva
Cca 10 dg masla – Hera
Trocha vlažného mlieka

Vypracujeme cesto, rozdelíme ho na 2 časti, vyvaľkáme
naplníme jablkami pomiešanými s cukrom a škoricou.
rozum
12.08.09,11:35
mimi ďakujem idem na to!
Čučoriedka 5
12.08.09,11:38
Jalčník

2 hrnčeky hladkej múky
1 hrnček práškového cukru
1 vajce
1 prášok do pečiva
Cca 10 dg masla – Hera
Trocha vlažného mlieka

Vypracujeme cesto, rozdelíme ho na 2 časti, vyvaľkáme
naplníme jablkami pomiešanými s cukrom a škoricou.

Ahoj, to musí byť strašne malý plech ( aby som mala dva diely ) alebo neviem na tenko vygúľať cesto.??
katka50
12.08.09,12:11
Chcem poprosiť o recept na krehký a dobrý jablkový koláč.Ďakujem;):)
350 g hladkej múky, 100 g prášk. cukru, 1/2 prášku do pečiva, 150 g palmarín, 1 vajce, 3-4 lyžice mlieka. Vypracovať cestu a dať na 1/2 hod. do chladničky. Rozdeliť na 2 časti, 1. časť vyvaľkať na veľkosť plechu /plech vymastiť/, na to poklásť nastrúhané jabĺčka a na to 2.časť cesta.
Ja dávam do nastrúhaných jabĺčok od oka cukor, rum a škoricu.
mimi3
12.08.09,13:49
Iba teraz som sa vrátila k téme. Čučoriedka, je to odskúšaný recept a dá sa to cesto vyvaľkať na normálny bežný plech. Je trochu krehké tak treba dávať pozor keď ho prekladáš ale ja to pomúčim a natočím na váľok a opatrne prenesiem na plech.
rozum
12.08.09,16:17
Ďakujem ste zlaté 41977
Sabadka
12.08.09,16:43
Iba teraz som sa vrátila k téme. Čučoriedka, je to odskúšaný recept a dá sa to cesto vyvaľkať na normálny bežný plech. Je trochu krehké tak treba dávať pozor keď ho prekladáš ale ja to pomúčim a natočím na váľok a opatrne prenesiem na plech.

Skús si z papieru na pečenie vystrihnúť presne taký kus ako spodok plechu, na ten rozvaľkáš cesto a potom to aj z papierom preložíš do plechu, taký istý postup je aj pri vrchnej časti koláča, preklopíš to na plnku a papier stiahneš z cesta ako z nálepky. Ja to mám odskúšané, je to rýchle a nemám hisáky, ktoré som chytala keď sa mi cesto trhalo.:D
Kazu
12.08.09,16:45
350 g hladkej múky, 100 g prášk. cukru, 1/2 prášku do pečiva, 150 g palmarín, 1 vajce, 3-4 lyžice mlieka. Vypracovať cestu a dať na 1/2 hod. do chladničky. Rozdeliť na 2 časti, 1. časť vyvaľkať na veľkosť plechu /plech vymastiť/, na to poklásť nastrúhané jabĺčka a na to 2.časť cesta.
Ja dávam do nastrúhaných jabĺčok od oka cukor, rum a škoricu.

Normáááálne ste mi narobili chute. Zbehla som pozbierať jablká, trocha si švihla a už sa koláč pečie.:) Za 20 minút môžete prísť :D
wagner
12.08.09,16:52
Normáááálne ste mi narobili chute. Zbehla som pozbierať jablká, trocha si švihla a už sa koláč pečie.:) Za 20 minút môžete prísť :D
Nerob mi chute, už som večerala.
Kazu
12.08.09,16:56
Nerob mi chute, už som večerala.

No a čo? :--- Však to nie je telesná vada.:D
Dav
12.08.09,17:02
Ahoj, to musí byť strašne malý plech ( aby som mala dva diely ) alebo neviem na tenko vygúľať cesto.??
Keď zistím, že mám väčší plech a cesta sa mi zdá málo, dám 2/3 cesta na plech, plnku, a z 1/3 urobím tenké hadíky - a je z toho jablkový mrežovník. Alebo dám všetko cesto na plech, na to plnku, a netrápim sa s vrchnou vrstvou. Upečiem, pokrájam, zjeme.
wagner
12.08.09,17:26
No a čo? :--- Však to nie je telesná vada.:D
Máš pravdu, ale za chvíľu budem musieť meniť zárubne a dvere
Tweety
12.08.09,17:27
Máš pravdu, ale za chvíľu budem musieť meniť zárubne a dvere
A dzífčatá, nič vám nehovorí to, že po 18 hod. sa už nemá jesť, tobôž maškrtiť?
Sabadka
12.08.09,17:30
A dzífčatá, nič vám nehovorí to, že po 18 hod. sa už nemá jesť, tobôž maškrtiť?

Tweety to nie je pro nažrání jenom pro koštování:D:D:D:D:D
wagner
12.08.09,17:47
Tweety to nie je pro nažrání jenom pro koštování:D:D:D:D:D
Ja priberám aj z toho koštovania, asi veľa koštujem.
Kazu
12.08.09,18:14
Už je po koláči. :--- Prišla nevesta s vnúčatkami, niečo sme pojedli a zvyšok som im dala domov. Tak som rada, že som mala napečené. :)
Maruška54
12.08.09,18:21
Zuzka na šuťáku si pýtajú uliať...
rozum
12.08.09,19:06
Ste súúúúúúúúúúúúúúúúúúper baby fakt teším sa z vás
Andyke
12.08.09,19:35
Ja som piekla v nedeľu tento koláč (bol fantastický), recept bol z porady

Jablkové rezy - 'pité' starej mamy

500 g polohrubej múky, štipka soli, prášok do pečiva, 2 vajcia, 250 g masla, 125 g práškového cukru, citrónová kôra. Plnka: 4-5 lyžíc mletých orechov alebo bielej strúhanky, 1 kg očistených, nahrubo postrúhaných jabĺk, 50 g hrozienok, mletá škorica, kryštálový a vanilínový cukor a práškový cukor na posýpku.

Múku preosejeme, pridáme prášok do pečiva, štipku soli, práškový cukor a postrúhanú kôru z umytého citróna, premiešame, v strede zmesi urobíme nožom jamku a vyklopíme do nej 2 celé vajcia. Stuhnuté maslo postrúhame a najprv nožom, potom dlaňami rýchlo vypracujeme polotuhé cesto. Vyvaľkáme 2 bochníky, prikryjeme obrúskom a pripravíme plnku. Umyté jablká olúpeme a nahrubo postrúhame. Jeden väčší bochník cesta vyvaľkáme na pomúčenej doske a s pomocou valčeka preložíme na suchý plech. Cesto zarovnáme do krajov a posypeme pomletými orechmi, alebo bielou strúhankou, ktoré vsajú prebytočnú šťavu z jabĺk. Potom rozsypeme do rovnakej vrstvy postrúhané jablká, umyté hrozienka, poprášime mletou škoricou alebo škoricovým cukrom, vanilínovým a kryštálovým cukrom. Vyvaľkáme druhý bochník cesta vo veľkosti plechu a s pomocou valčeka cesto prenesieme na plech a ochutené jablká prikryjeme. Vrchné cesto miestami prepichneme vidličkou, aby pri pečení unikla para z jabĺk. Pečieme vo vopred vyhriatej horúcej rúre pri 200 stupňov celzia asi 30 minút. Upečené krájame na 5 x 5 cm štvorce. Vrch pocukrujeme.
paťuška
13.08.09,06:16
Ahoj, to musí byť strašne malý plech ( aby som mala dva diely ) alebo neviem na tenko vygúľať cesto.??

Súhlasím, že toho cesta musí byť málo. Ja mám ešte od svojej starej mamy podobný recept, ale s väčším množstvom surovín. Je rokmi odskúšaný a super.

3 hrnčeky hladkej múky
2 hrnčeky práškového cukru
1 margarín (250g)
2 vajcia - na jablkový koláč, ak robím napr. tvarohový dám iba žltka
1/2 prášku do pečiva

Cesto zmiesime, rozdelíme na 2 časti. Na spodnú dám plnku, vrchnú zvyknem popichať vidličkou. Pri prenášaní na plech nie je žiadny problém.

Keď robím tvarohový, z druhej časti spravím mriežku, a do tvarohovej plnky dám aj hrozienka.

Mimochodom najlepšie je jablká na plnku podusiť na troche masla spolu s cukrom aj vanilkou, potom to je iná káva ako iba postrúhané surové jablká. Niekto dáva do plnky posekané orechy alebo škoricu (tú ja ale nemôžem ani cítiť, takže robíme iba čisté jablká).
rozum
13.08.09,16:56
Ja som tam dala miesto margarínu maslo a bolo to jemnejšie a chutnejšie.;)
mifri
14.08.09,07:52
ako pripraviť tvarohovú plnku, koľko a aký tvaroh použiť? ďakujem
rozum
14.08.09,07:56
Najlepší tvaroh je ten jemný ale aj s obyčajným sa dá a s domácim je to super;)
paťuška
18.08.09,09:48
ako pripraviť tvarohovú plnku, koľko a aký tvaroh použiť? ďakujem
Ja používam domáci cca 0,5 kg, pridám 2 vajíčka, vanilkový a práškový cukor podľa chuti, postrúhanú citrónovú kôru, štipku soli. Tvaroh rozmixujem, je jemnejší a aj deti ho majú takto radšej, ale komu nevadí hrudkovitá zmes, stačí rukou vymiesiť. Nakoniec pridám hrozienka (nemusia byť).
Lianka
18.08.09,09:50
letula
19.08.09,19:52
Ešte chutnejší jablkový koláč je,ak po uložení na plech vrchnú časť potrieme bielkom,a posypeme najemno posekanými orechmi.Robievam ho často,a vždy má úspech.
rozum
27.08.10,16:10
Dnes u nás jablkový koláč práve je v rúre.Ten typ ako na cesto aby sa netrhalo je super , od vtedy ho používam.:)
JankaII
27.08.10,17:55
prilož nejaké foto,až vám ešte zostalo,nech sa aj my potešíme,aspoň pohľadom
rozum
27.08.10,18:12
JankaII
27.08.10,18:18
chutnýýý ...dobrú chuť
evaj63
28.08.10,16:27
Pridám Vám moj oblúbený jablkový koláč.
1/2 kg hladkej múky
15 dkg práš. cukor/ može byt' aj menej/
15 dkg hera, palmarín
2 lyžice medu
2 vajcia
1 káv. lyžička sody bicarbony

Plnka može byt' akákol'vek, jablká, tvaroh, lekvár, kto má na čo chut'.
S cestom sa vel'mi dobre pracuje a je ho na vel'ký plech na pité alebo mrežovník. Dobrú chut'.
rodina1
28.08.10,18:55
Ja mám jablká veľmi rada, takže recept na jeden koláč pridám aj ja:
Potrebujeme:
1 balíček lístkového cesta
1 balíček okrúhlych piškót (väčšie balenie)
2 balíčky vanilkového pudingu
postrúhané jablká
Postup:
lístkové cesto rozdelíme na dve časti, najskôr vyvaľkáme jednu časť, preložíme na vymastený plech. Po celej ploche poukladáme piškóty, na ne dáme postrúhané jablká. Posypeme škoricou a pocukrujeme. Na jablká potom vylejeme horúci uvarený puding. Navrch dáme druhú časť vyvaľkaného lístkového cesta. Dáme piecť.
Po upečení necháme koláč trochu vychladnúť, aby puding stuhol.
Prajem dobrú chuť!
aninocka
07.11.10,20:59
tento je rychly, lacny a skvely recept na jablkovy kolac http://www.akosatorobi.sk/video/1613/obrateny-jablkovy-kolac
trisestri
07.11.10,22:15
babka - ježibabka
13.11.10,15:59
Niečo jablkové. Snáď si vyberiete.
Melnick
13.11.10,16:35
Priložím recept od starej mamy :

1/2 kg polohrubej múky
20 dg kryštálového cukru
1/4 kg tuku na pečenie
1 celé vajce /bez škrupiny:D/
1 kypriaci prášok
1 štipku soli

Zo surovín vypracovať cesto. Rozdeliť na 2 časti vyvaľkať poukladať dochutené jablká - ja ich zmiešam s cukrom, vanilkovým cukrom a pridám aj troška škorice ak nezabudnem. Ak zabudnem je rovnako dobrý. Druhou časťou prikryjem a upečiem.
Je krehučký a na to, že je taký lacný a rýchly aj vynikajúci. :)

Dobrú chuť. :):):)

PS: ak sa vrchný diel roztrhne, ťažkú hlavu si nerobím. V rúre sa pekne "scelí" :)
drobeceva
13.11.10,16:43
tento nám upiekla hnedoočka - mali sme možnosť ochutnať na stretku v PO - je fakt výborný

Rýchly jablkový koláč

1 šálka /3 dcl/ polohrubej múky
1 šálka detskej krupice
1 šálka kryštálového cukru
1 prášok do pečiva

všetko spolu zmiešať v miske.

nastrúhané 1 kg jablká
1 hera
vanilka, škorica, prípadne orechy
postup: plech vymastíme Herou, vysypeme šálku zmiešanej zmesi, na to dáme polovičku nastrúhaných jabĺk,ktoré posypeme vanilkou , škoricou....kto chce i orechami /ja som dnes nedávala/.Na to vysypeme druhú šálku zmesi, zopakujeme jablká,vanilku a škoricu a zakončíme treťou šálkou zmesi.
Celé to polejeme roztopeným zvyškom Hery a dáme upiecť.
Vychladnuté posypeme práškovým cukrom s vanilkou.
buchač
13.11.10,17:17
Nehorázne krehkýýýýýý...za chvíľku hotový bol ....;):D:D:D
lavanda
13.11.10,17:27
Nám chutí tento. (Už som ho dávala do inej témy, ale ešte som sa nenaučila dávať odkazy na témy...:o:o:o)


Alsaský jablkový koláč.
Cesto:
200 g hladkej múky
100 g masla (kravského, nie Hery alebo Palmarinu, od masla cesto krásne vonia)
1 žĺtok
30 g pr.cukru
štipka soli
2 PL studenej vody

500-700 g kyslastých jabĺk
2 PL citrónovej šťavy
1 vanilkový alebo škoricový cukor

100 g krupicového cukru
3 vajcia
1 van. cukor
1/8 l šľahačkovej smotany

Z prísad vymiesiť cesto a dať ho na 2 hodiny do chladničky.

Jablká olúpať, nakrájať na štvrtinky a vybrať jadrovník. Nakrájať buď na tenké mesiačiky, alebo štvrtinky jabĺk na oblej strane pozdĺž nahusto ponakrajovať a pokvapkať citrónovou šťavou.

Cesto vyvaľkať na veľkosť formy približne 20x30 cm alebo na okrúhlu formu o priemere 26 cm tak, aby boli zakryté aj boky. Cesto na dne popichať vidličkou, naukladať jablká, posypať vanilkovým alebo škoricovým cukrom a piecť približne 30 minút na 180 stupňov. Potom ho vybrať z rúry, jablká zaliať žĺtkovou zmesou (dopenista vyšľahať vajcia s cukrami a pridať šľahačkovú smotanu), opäť ho dať do rúry a piecť ďalších asi 25 minút, kým smotanová zmes nestuhne a nezružovie.

Toto je na malý polovičný plech, ale túto veľkosť som robila iba raz, ten prvý. Keď sme zistili, aká je to pochúťka, odvtedy to robím z dvojnásobnej dávky na riadny veľký plech:).
drobeceva
13.11.10,17:30
Nehorázne krehkýýýýýý...za chvíľku hotový bol ....;):D:D:D
Juraj, máš pravdu...ja som sa ich už asi prejedla...pre mňa náplň príliš sladká ;)
Iveta171
21.11.10,16:43
Pomôže niekto? Hľadám recept "RÝCHLA PREŠOVSKÁ ŠTRÚDĽA". Bol uverejnený v staršom čísle Slovenky (možno aj 10 rokov dozadu). Mala som ho vystrihnutý a niekde som ho založila, no nemôžem ho nájsť. Tá štúdľa mi veľmi chutila a nie je ani veľmi náročná. Ak by niekto mal, môžem poprosiť o receptík? Ďakujem
buchač
21.11.10,16:51
Pomôže niekto? Hľadám recept "RÝCHLA PREŠOVSKÁ ŠTRÚDĽA". Bol uverejnený v staršom čísle Slovenky (možno aj 10 rokov dozadu). Mala som ho vystrihnutý a niekde som ho založila, no nemôžem ho nájsť. Tá štúdľa mi veľmi chutila a nie je ani veľmi náročná. Ak by niekto mal, môžem poprosiť o receptík? Ďakujem

...šak gogoľ ...no nie ????

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=%22R%C3%9DCHLA+PRE%C5%A0OVSK%C3%81+%C5%A0TR%C3%9 AD%C4%BDA%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
osky
07.12.11,20:30
z ceskeho casopisu,sice nie je jablkovy ale je z krehkeho cesta:

KREHKY KOLAC S CERESNAMI


krehke cesto:
200g polohrubej muky
1 KL prasku do peciva
50g praskoveho cukru
150g Hery
1 vajce

Napln:
100ml nalevu z kompotu
pol balicku vanilkoveho pudingoveho prasku
cca 400g kompotovych ceresni

piskotove cesto:
2 vajcia
60g krupicoveho cukru
60g polohrubej muky
50g mandlovych lupienkov

-ruru predhrejeme na 160 stupnov
-muku peosejeme s praskom do peciva a s cukrom
-pridame nakrajanu Heru a vajce a dobre vymiesime
-vlozime do chladnicky/zabalene v sacku/ na 1 hodinu
-po vybrati cesto rozgulame na gulaty plat,vlozime do okruhlej kolacovej formy s priemerom 28cm
-vo forme z cesta vytlacime 3cm vyoky okraj

-nalev z kompotu zmiesame s pudingovym praskom a za staleho miesania privedieme do varu
-cca minutu povarime a potom pridame ceresne
-nechame mierne vychladnut a potom nanesieme na povrch cesta vo forme

-vajcia vyslahame s cukrom do peny
-lahko vmiesame preosiatu muku a cesto rozotrieme pomocou lyzice na povrch naplne
-posyme mandlovymi lupienkami
- v predhriatej rure pecieme cca 45 minut
-vychladnut nechame vo forme,potom vyklopime a pocukrujeme
BABYstar
10.12.11,15:43
ja mám dobrý krehký koláč ešte od mojej babičky a to je už pekných pár rokov......
Robím ho s práškom do pečiva, ale môže sa robiť s amóniom alebo droždím. Ja robím už roky s práškom a je super.
30dkg hladkej múky
10 dkg cukru / dávam aj práš. alebo krištáľ/
8 dkg tuku
1 vajce
1/2 prášku do pečiva
3-4 PL mlieka
citrónová kôra
vanilka
Robím na veľký plech z 2 dávky
Všetko spolu zmiešať ,vypracovať cesto a rozdeliť na 2 pláty.1 plát na plech ,dám jablká,ktoré podusím a posypem cukrom, škoricou a prekryjem druhým plátom / predierkovať /a dať piecť. Niekedy dávam mriežky.