rivall
02.09.09,13:56
ahojta mam otazku. som zivnostnik, grafik a idem riesit komplexnejsie zakazky kde je aj programovanie. programatorov mam externych zivnostnikov, ale aj jedneho nezamestnaneho.

chcem aby ten nezamestnany programator pre mna programoval, normalne na zmluvu v ktorej bude definovane co ma projekt obsahovat, cena, cas a pod... aku zmluvu s nim zvolit aby to bolo vsetko legalne? jedna sa o zarobok radovo v stovkach eur pre ňho

dakujem
veronikasad
02.09.09,12:04
ahojta mam otazku. som zivnostnik, grafik a idem riesit komplexnejsie zakazky kde je aj programovanie. programatorov mam externych zivnostnikov, ale aj jedneho nezamestnaneho.

chcem aby ten nezamestnany programator pre mna programoval, normalne na zmluvu v ktorej bude definovane co ma projekt obsahovat, cena, cas a pod... aku zmluvu s nim zvolit aby to bolo vsetko legalne? jedna sa o zarobok radovo v stovkach eur pre ňho

dakujem
Nezamestnaný evidovaný na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie môže na dohodu alebo prac. zmluvu na kratší prac. čas zarobiť 65 % životného minima zvýšeného o preddavky na daň a odvody. Ak túto sumu prekročí, úrad práce ho vyradí z evidencie a musí sa v ZP prihlásiť ako samoplatitel.
rivall
02.09.09,12:05
Nezamestnaný evidovaný na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie môže na dohodu alebo prac. zmluvu na kratší prac. čas zarobiť 65 % životného minima zvýšeného o preddavky na daň a odvody. Ak túto sumu prekročí, úrad práce ho vyradí z evidencie a musí sa v ZP prihlásiť ako samoplatitel.


toto ano to viem, ale je to jeho starost nie moja, nie? mna by zavujimalo aky druih zmluvy spravit.
veronikasad
02.09.09,12:08
toto ano to viem, ale je to jeho starost nie moja, nie? mna by zavujimalo aky druih zmluvy spravit.
dohoda o vykonaní práce - ak ide o jednorázovú činnosť a rozsah práce nepresiahne 350 hod. ročne

Dohoda o pracovnej činnosti - ak ide o opakovanú činnosť . rozsah práce max. 10 hod. týždenne.

Mala by to byť starosť nezamestnaneho, ale obyčajne ich zaujímajú iba peniaze a keď ich vyradia z evidencie zlý je zamestnávatel.
rivall
02.09.09,12:11
dohoda o vykonaní práce - ak ide o jednorázovú činnosť a rozsah práce nepresiahne 350 hod. ročne

Dohoda o pracovnej činnosti - ak ide o opakovanú činnosť . rozsah práce max. 10 hod. týždenne.

Mala by to byť starosť nezamestnaneho, ale obyčajne ich zaujímajú iba peniaze a keď ich vyradia z evidencie zlý je zamestnávatel.



jedna sa o jednorazovu zakazku a 350 hodin to nepresiahne. mam ho aj niekde prihlasit, resp. zaplatit dake odvody?
VERONIKA6
02.09.09,12:13
jedna sa o jednorazovu zakazku a 350 hodin to nepresiahne. mam ho aj niekde prihlasit, resp. zaplatit dake odvody?
Prihlasuje sa RL FO na sociálku, odvody budú na ÚP 0,8% a garančné 0,25% - zamestnávateľ.
rivall
02.09.09,12:51
Prihlasuje sa RL FO na sociálku, odvody budú na ÚP 0,8% a garančné 0,25% - zamestnávateľ.


cize podpisem s nim zmluvu (dohodu) o vykonani prace a pojdem na socialku zaplatit 0,8% a 0,25% z celkovej sumy co mu dam?
VERONIKA6
02.09.09,13:01
cize podpisem s nim zmluvu (dohodu) o vykonani prace a pojdem na socialku zaplatit 0,8% a 0,25% z celkovej sumy co mu dam?
Podpíšu dohodu o vykonaní práce, pred výkonom ich treba prihlásiť do soc. poisťovne RL FO a s mesačným výkazom zaslať odvod. Odvod za zamestnancov platí zamestnávateľ. Vyplatíš hrubú mzdu - 19% daň /pokiaľ nepodpíšu vyhlásenie na daň/.
Tamila
02.09.09,13:10
Ak si doteraz nemal žiadnych zamestnancov, musíš sa prihlásiť na SP ako zamestnávateľ. Aj na DÚ.
Antonia Jendrišáková
02.09.09,13:12
Musíš byť prihlásený aj Ty ako zamestnávateľ na daň.úrade a v sociálnej poisťovni. Budeš robiť klasickú mzdu zamestnancovi. Odvody tak ako píše Veronika + daň z DoVP príp. DoPČ
rivall
02.09.09,13:30
Musíš byť prihlásený aj Ty ako zamestnávateľ na daň.úrade a v sociálnej poisťovni. Budeš robiť klasickú mzdu zamestnancovi. Odvody tak ako píše Veronika + daň z DoVP príp. DoPČ


ach je to zlozitejsie ako som si myslel :(
veronikasad
02.09.09,17:01
ach je to zlozitejsie ako som si myslel :(
a to sme ešte nepísali o mesačnom výkaze do sociálnej poisťovne. štvrťročnom prehľade na Daňový úrad a ročnom Hlásení na daňový úrad... všade sú termíny, ktoré treba dodržať ak nechceš platiť pokuty .
Ivánuška
05.10.09,07:32
Ja mam takýto problém. Dobrovolne nezamestnaná osoba (nie je dôchodca) u nas občas pracuje na DoVP. Otázky: 1. príjem tákáto osoba má/nemá obmedzený?
2. ak mu presiahne 5000,-sk príjem tak dan sa považuje za preddavkovu a musí podávať danové priznanie? či nie? aj tam je obmedzená výška príjmu na podanie danového priznania?

Dakujem za pomoc.
Lianka
05.10.09,07:50
Ja mam takýto problém. Dobrovolne nezamestnaná osoba (nie je dôchodca) u nas občas pracuje na DoVP. Otázky: 1. príjem tákáto osoba má/nemá obmedzeny? - nie je ziadne obmedzenie - jedine po prekroceni urcitej hranice prijmu za rok musi podat RZZP a ZP vysporiadat,
2. ak mu presiahne 5000,-sk príjem tak dan sa považuje za preddavkovu a musí podávať danové priznanie? - pri prijme do 5 000 Sk sa zraza zrazkova dan, dan je vyrovnana, nemusi podavat DP či nie? aj tam je obmedzená výška príjmu na podanie danového priznania? - danovnik je povinny podat DP, ak jeho prijem dosiahne polovicu nezdanitelnej casti na danovnika. Danovnik moze podat DP aj pri nizsom prijme, ak je podanie pre neho vyhodnejsie. Pre tohto danovnika bude podanie DP vyhodnejsie, nakolko ma narok na uplatnenie nezdanitelnej casti.

Dakujem za pomoc.

Odpovede v texte.
mzdarka renca
05.10.09,08:16
Ja mam takýto problém. Dobrovolne nezamestnaná osoba (nie je dôchodca) u nas občas pracuje na DoVP. Otázky: 1. príjem tákáto osoba má/nemá obmedzený? nie je obmedzenie
2. ak mu presiahne 5000,-sk príjem tak dan sa považuje za preddavkovu a musí podávať danové priznanie? či nie? aj tam je obmedzená výška príjmu na podanie danového priznania? výška príjmu nesmie prekročiť 50 % sumy podľa § 11 ods. 2 písm. a) zákona, t.j. za rok 2009 1717,64 €. Ale on ako daňovník má nárok na NČZD, preto by som odporúčala aj tak podať DP a zrazenú daň by mu vrátili.


Dakujem za pomoc.

odpoveď v texte
Ivánuška
09.10.09,07:02
dakujem krasne za odpovede,.
uistila som sa v tom čo som si zistila. ešte raz dík. ;)