Stebielko
04.09.09,19:07
Už niekoľkokrát som robila domáce resanky, podľa receptu, ktorý som našla na nete... Vždy sa mi však praskli a všetka kakaová plnka mi vytiekla. Neviete čo robím zle?
ivka70
04.09.09,17:37
Skus nahodit aj recept, podla toho ake je cesto, mozno nieco vymyslime.
Lebo vseobecne sa radi tazko - ine je to pre kysnute, ine pre listkove cesto.
Stebielko
04.09.09,17:43
Cesto:90dkg hladkej múky,9dkg kvasníc/2bal./10dkgpráškového cukru,
3PL oleja,4-5dcl mlieka,sneh z 3 bielkov
Spracujeme cesto/nerobíme kvások-kvasnice rozdrvíme len medzi múku/ zo všetkých surovín a rozdelíme ho na 8 častí,necháme vykysnúť. Uvaríme plnku.
Plnka:1Hera,25dkg kryštál.cukru,5dcl mlieka,2 čok. pudingy,2PL kakaa
Zo všetkého okrem hery uvaríme puding,potom do horúceho vmiešame heru a dáme vychladnúť.
Vy mastíme si plech,berieme kúsky cestá rozvaľkáme natrieme vychladnutou plnkou,vždy ked mame 2 dáme na plech a spletieme akokorbáč.Potom necháme ešte 15 min. kysnúť,natrieme povrch žltkami zmiešanými s olejom.
Na povrch:3žltka+trošku oleja/2lyžice/ Pečieme 15 min. pri 180st.C na vymastenom plechu
lorelei
04.09.09,17:55
Mate niekto prosim obrazok, co je resanka? A ani nechapem, ako sa to staca, vie mi to niekto lepsie vysvetlit? Pocujem to prvykrat, ze je aj "resanka". :) Dakujem.
veronikasad
04.09.09,17:59
Mate niekto prosim obrazok, co je resanka? A ani nechapem, ako sa to staca, vie mi to niekto lepsie vysvetlit? Pocujem to prvykrat, ze je aj "resanka". :) Dakujem.

http://www.najmama.sk/clanok/1157/resanka/
Maruška54
04.09.09,18:27
ak sa to robí podľa toho popisu tak potom ten koláč po rozkrojení vyzerá ako osmička
ivka70
04.09.09,18:32
Tento recept ma aj moja mama, len sa to nevola Resanka :)
a tiez jej vzdy popraska, hoci ine kysnute kolace jej nepraskaju.

Ale dobry je aj taky popraskany a rozteceny :) :)

Mne to pripada, ze je tam vela kvasnic /1 kocka je urcena na 1 kg muky standardne/ a aj ta Hera v plnke vela robi.
babi2
07.09.09,06:40
Možno by bolo dobre pred pečením ich popichať vidličkou, tak ako keď sa pečie závin, vraj vtedy sa cez dierky, ktoré vzniknú odparuje tekutina z plnky a potom by to nemalo praskať
ingah
21.05.10,11:57
Ahojte, ja nestáčam do osmičky ale robím klasické rohlíčky, vyvaľkám kruh, pokrájam, naplním a stočím od hrubšieho konca do tenšieho. Plnku mám tú istú ako je v recepte a robím kysnuté cesto. Nikdy sa mi nepraskli a keď aj, plnka zostala vnútri.
Laco-monter
21.05.10,12:13
Mate niekto prosim obrazok, co je resanka? A ani nechapem, ako sa to staca, vie mi to niekto lepsie vysvetlit? Pocujem to prvykrat, ze je aj "resanka". :) Dakujem.

ja tiež nie,

no keď som klikol na spomínaný link

zistil som, že je to vlastne croissant . :eek:

Keď tu budeme vešať krajové a regionalne a ľudové nazvy , tak nebudeme vedieť o čom sa hovorí...