2009
04.12.13,07:16
TRH NA VODE V HOLANDSKU - nádherné
2009
04.12.13,06:25
Priatelia, iste si Schone Naciho este pamatate, patri Bratislave. Jeho snad podivne chovanie, aristokraticky vyzor vo fraku s palickou a balickom v ruke, budil milu pozornost ci na korze, ci po uliciach mesta. Skoda ze musel tak skoncit. Tuna je opis jeho zivota i s obrazkami.
2009
04.12.13,08:58
Jak na moly a mravence aj. bez chemie
korela
04.12.13,09:37
korela
04.12.13,11:08
Terezka, na noc nam tu take fajnoty servirujes-))
Ale za aké ceny....aj také časy boli....že sa aj menej zarábalo?.....no nástupný plat po VŠ som mala 1900 Sk, tak je to aj tak nepomer....:-)))

Je to správne. Otec bral v roku 1965 invalidný dôchodok! (rak.) cca 1200 Kčs mama mzdu cca 1300 v hrubom.
Terezia13
04.12.13,18:55
Terezia13
07.12.13,18:15
POSÚVANIE DÔCHODKOVÉHO VEKU

Idem z práce. Mám 73 rokov. Musím ísť vlakom, pretože som o vodičský preukaz prišiel ako zdravotne nespôsobilý. Po tom, čo mi vo vlaku cvakne lístok sprievodca s načúvacím prístrojom a silnými dioptriami, vystupujem.
Vystupujem veľmi opatrne. Mám totiž len jedno oko. To pravé mi vypichol 70-ročný očný chirurg pri odstraňovaní šedého zákalu, keď sa mu triasli ruky, pretože mal Parkinsona.
Z lokomotívy vyťahujú strojvedúceho na invalidnom vozíku. Prechádzam staničnou halou, ktorú stráži hrbatý policajt, ktorý sa pomočil. Opäť to nestihol.
Vychádzam von a idem na električku. Vodička žiada cestujúcich, aby jej povedali, kde má zastaviť, pretože trpí stratou pamäti.
Vystupujem a mám hlad. V reštaurácii mi čašník oznamuje, že jedlo dostanem, keď sa podarí dostať kuchára z kómy. Objednávam si pivo, ale čašník kvôli trasľavým rukám polovičku vyleje, kým dôjde k môjmu stolu. Chcem zaplatiť, ale čašník nerozozná päťku od desiatky a nemôžeme prísť na to, koľko mi má vlastne vrátiť peňazí.
Idem domov. Moje deti vo veku 48 a 50 rokov sa ma pýtajú, či by som im nepomohol nájsť akúkoľvek prácu. „Nie, deti moje, na to ste ešte príliš mladí. Ešte pracujeme MY. “
Večer idem do Národného divadla na Labutie jazero. Beriem si radšej pampersky, aby som to vydržal. Predstavenie je hneď v prvom dejstve zrušené, pretože 68-ročná baletka, predstaviteľka hlavnej role, padá a láme si krčok bedrového kĺbu. Vraciam sa domov. Odložím obe protézy.

Text: autor neznámy. Zdroj obr.: pensioni.beepworld.it
Terezia13
08.12.13,14:13
2009
09.12.13,06:25
Zavařeniny - No to je snad provokace!
pavol54
09.12.13,06:53
Zavařeniny - No to je snad provokace!
Podotýkam že to je len naaranžované žiadna sterilizácia, dokonca ani ocot(po dvoch hodinách zelenina v sladkokyslom náleve mení farbu), jedine spodný rad na obrázku číslo 7 bol konzervovaný. tak že nech autor obrázku neklame a nevytvára optickú ilúziu
2009
09.12.13,07:37
Máš pravdu pozrela som lepšie. Všetky ostatné sú pred sterilizáciou. :rolleyes: Ja záhradku nemám čiže zaváranie.... Ale aj tak je to pekné. Pohral sa s tým :)
hubatá
10.12.13,20:45
Asi by to ani nešlo, lebo uhorky sú tvrdšie ako paradajky a keby sterilizoval uhorky cca 10 minút pri 80 st. tak paradajky by boli na kašu..... Ale z rovnakého druhu zeleniny by som si to dokázala predstaviť....
Pekné by to bolo v špajzi, len v lete je tak veľa roboty aj s obyčajným zaváraním nie ešte takto ozdobne sa babrať .....,
pavol54
10.12.13,20:58
Asi by to ani nešlo, lebo uhorky sú tvrdšie ako paradajky a keby sterilizoval uhorky cca 10 minút pri 80 st. tak paradajky by boli na kašu..... Ale z rovnakého druhu zeleniny by som si to dokázala predstaviť....
Pekné by to bolo v špajzi, len v lete je tak veľa roboty aj s obyčajným zaváraním nie ešte takto ozdobne sa babrať .....,
už si zavárala celé rajčiny? Tak by si bola asi prekvapená mi sme dokonca celé bez šupy a nič s predstav 30min/90oC, sterilizuje sa nad 90 do tejto teploty sa jedná len o ohrev, jedna známa zavárala červenú cibuľu vraj aby bolo pestrejšie vieš aký bol efekt jedna moja robotníčka to nazvala farba starogaťkoružová, takže teplota a ocot dokážu pekne poopraviť naše predstavy
Dáša_
10.12.13,21:57
Keď vidím tie obrázky zaváranín, dám foto z výstavy kvetov v piešťanoch, minulý rok. Je to reálna práca, naozaj zavárané, slovenská autorka :) Tusim mam niekde na fotke aj meno autorky :)
pavol54
11.12.13,04:31
Keď vidím tie obrázky zaváranín, dám foto z výstavy kvetov v piešťanoch, minulý rok. Je to reálna práca, naozaj zavárané, slovenská autorka :) Tusim mam niekde na fotke aj meno autorky :)
no to je fakt zavarené pekné umelecké dielo "na zjedenie"
Zitulda
11.12.13,10:06
...koľko pravdy je v tom...
Zitulda
11.12.13,10:08
...verili by ste tomuto?... mne to nejde do hlavy!
2009
11.12.13,10:10
Iba tak :)
Zitulda
11.12.13,10:13
srska
11.12.13,10:19
...verili by ste tomuto?... mne to nejde do hlavy!
čo ti nejde do hlavy - o tom, že pravdepodobne je pozostatkom gh sa hovorilo dávno.
ostatné na 80% pravda.
doplním - nehlasoval "za" pri hlasovaní o prijatí ústavy sr.

Proti prijatiu Ústavy SR hlasovali:
Štefan Táraj, M. Tahy, Miroslav Pollák, Jozef Polačko, Ladislav Pittner, František Mikloško, Ján Masarik, Peter Lauko, Ladislav Kvasnička, J. Krivčík, František Javorský, Ján Figeľ, Ján Čarnogurský, Július Brocka, Anton Neuwirth, Pavol Hrušovský

dtto predtým o zvrchovanosti slovenska:
Národná rada v novom zložení mala teda na svojej 3. schôdzi jediný bod programu – prijatie Deklarácie o zvrchovanosti Slovenska.

Poslanci hlasovali menovite po tom, čo vtedajší predseda SNR Ivan Gašparovič prečítal ich meno. Z prítomných 147 hlasovalo 113 za návrh, 24 bolo proti a 10 sa zdržalo hlasovania. Proti boli poslanci KDH a Spolužitia (Egyuttélés).

a on chce byť prezidentom?
2009
12.12.13,09:14
Toto video stojí za zhlédnutí, je to fantisticky nafilmováno

http://www.youtube.com/watch_popup?v=8OcG4U4s5Ys&feature=player_detailpage
babka - ježibabka
14.12.13,18:45
Recept pre mužov.
Terezia13
15.12.13,17:51
2009
16.12.13,08:23
Všem,se kterými se chci v r. 2014, 2015, 2016...... setkat
2009
16.12.13,08:25
História jednej lásky
Mária Mojžišová
16.12.13,15:07
Posielam trošičku tej vianočnej atmosféry, snáď poteší.

http://www.youtube.com/watch?v=s_IHDJQudmo&authuser=0
2009
17.12.13,12:38
Kurca na 214 sposobov
korela
21.12.13,20:11
...verili by ste tomuto?... mne to nejde do hlavy!
čo ti nejde do hlavy - o tom, že pravdepodobne je pozostatkom gh sa hovorilo dávno.
ostatné na 80% pravda.
doplním - nehlasoval "za" pri hlasovaní o prijatí ústavy sr.

Proti prijatiu Ústavy SR hlasovali:
Štefan Táraj, M. Tahy, Miroslav Pollák, Jozef Polačko, Ladislav Pittner, František Mikloško, Ján Masarik, Peter Lauko, Ladislav Kvasnička, J. Krivčík, František Javorský, Ján Figeľ, Ján Čarnogurský, Július Brocka, Anton Neuwirth, Pavol Hrušovský

dtto predtým o zvrchovanosti slovenska:
Národná rada v novom zložení mala teda na svojej 3. schôdzi jediný bod programu – prijatie Deklarácie o zvrchovanosti Slovenska.

Poslanci hlasovali menovite po tom, čo vtedajší predseda SNR Ivan Gašparovič prečítal ich meno. Z prítomných 147 hlasovalo 113 za návrh, 24 bolo proti a 10 sa zdržalo hlasovania. Proti boli poslanci KDH a Spolužitia (Egyuttélés).

a on chce byť prezidentom?
Toto je vytrhnuté z kontextu.
Iba KDH viem prečo sa tak v t e d y rozhodlo. Nemali zlý úmysel. Čo sa deje v akejkoľvek politike, sa na verejnosť dostane iba povrch.
Ja pritom nie som ich obdivovateľ.
ivuliatko
05.01.14,10:54
parádna reklama (tie trenírky s dierkou na chvostík nemajú chybu) :)

http://www.youtube.com/watch?v=jA8oWIdC-to
vlado 33
05.01.14,12:05
...
Terezia13
06.01.14,10:39
.......niekde si to už užívajú.............

http://www.youtube.com/embed/xKy2lLNQYrI?rel=0
Rozalka
06.01.14,13:27
parádna reklama (tie trenírky s dierkou na chvostík nemajú chybu) :)


Naši macíkovia (v Prvom nitrianskom medveďáriu) - ak majú oblečenie, tak majú aj dierku na chvostík - pokiaľ chvostík majú, ak nie, tak sú väčšinou v sukničke ;)
pavol54
06.01.14,14:14
.......niekde si to už užívajú.............

http://www.youtube.com/embed/xKy2lLNQYrI?rel=0
najviac ma pobavil ten býčí sex
misoft
06.01.14,15:02
.......niekde si to už užívajú.............

http://www.youtube.com/embed/xKy2lLNQYrI?rel=0
najviac ma pobavil ten býčí sex
... i nohy ho na ľade neposlúchali - šak mal skôr oné do oného - nepadol by..... :D
Kvaka
09.01.14,08:37
Prišlo mi toto, je to hoax?


DEJTE SI POZOR a rozesílejte - není to výmysl


Pokud náhodou uvidíte dítě, které pláče a křičí, že se ztratilo a ví adresu (může ji mít napsanou třeba na lístečku, který Vám ukáže) ...

Nikam prosím nechoďte !!!!!!!!

Zavolejte policii, ať pomůže ona !

V žádném případě neveďte dítě na uvedenou adresu. Můžete se stát obětí únosu.

Je tu nová mezinárodní, dobře organizovaná mafiánská skupina, která unáší lidi za výkupné nebo na orgány, přičemž používá tento trik !!!

Není to výmysl, bohužel, až takto jsme to dopracovali, že náš český stát je rejdištěm zločinců.


Pošli to dál a tím pomáhej.
kopretinka
09.01.14,08:41
Prišlo mi toto, je to hoax?


DEJTE SI POZOR a rozesílejte - není to výmysl


Pokud náhodou uvidíte dítě, které pláče a křičí, že se ztratilo a ví adresu (může ji mít napsanou třeba na lístečku, který Vám ukáže) .

je to HOAX!!!STAČÍ TO PREDSA DAŤ DO VYHĽADÁVAČA!
http://www.hoax.cz/hoax/ztracene-placici-dite-s-adresou/
misoft
09.01.14,16:33
Prišlo mi toto, je to hoax?


DEJTE SI POZOR a rozesílejte - není to výmysl


Pokud náhodou uvidíte dítě, které pláče a křičí, že se ztratilo a ví adresu (může ji mít napsanou třeba na lístečku, který Vám ukáže) ...

Nikam prosím nechoďte !!!!!!!!

Zavolejte policii, ať pomůže ona !

V žádném případě neveďte dítě na uvedenou adresu. Můžete se stát obětí únosu.

Je tu nová mezinárodní, dobře organizovaná mafiánská skupina, která unáší lidi za výkupné nebo na orgány, přičemž používá tento trik !!!

Není to výmysl, bohužel, až takto jsme to dopracovali, že náš český stát je rejdištěm zločinců.


Pošli to dál a tím pomáhej.
Ná - očuj - všetko, čo takto príde do e-mailov ("zaručené pravdivé", "zaručene nie výmysel") - je prachsprostý HOAX. Niekto má zábavu v strašení - tí HOAXáci sú asi na gebuľu.....
Kvaka
09.01.14,16:55
Ná, očujú oni, ja viem, ale keď možno iní neveria, maily preposielajú, tak nech vedia.
Kvaka
09.01.14,17:09
ivuliatko
09.01.14,18:20
Včera ráno pred vyučkom prišli za mnou do kabinetu šiestačky žalovať, vraj Samo robí v triede paniku, že mali domácu úlohu zo sloviny, ale nikto z triedy ju nemá, iba on. Tak som ich upokojila (zásadne nikomu domáce úlohy na prázdniny nedávam) a keď som prišla na začiatku hodiny do 6.B, trochu som si z nich vystrelila. Povedala som, že idem volať policajtov, lebo šírenie poplašnej správy je trestný čin a Samo pôjde za mreže :---
Teraz si kukám maily a od babky-ježibabky mi prišlo toto:

Vianoce z pohľadu policajta (aj bývalého) :)

Vianočné sadzby:

Sľuby, že príde Ježiško - šírenie poplašnej správy, § 357 TZ - až 2 roky

"Keď nebudeš poslúchať, dostaneš!" - vydieranie, § 175 TZ – 6 mesiacov až 4 roky

"Keď budeš dobrý, Ježiško ti prinesie..." - podplácanie, § 332 TZ - až 2 roky

Liatie olova - činnosť, ktorá môže spôsobiť ujmu na zdraví, § 148 TZ - až 1 rok

Otvorenie listu Ježiškovi - porušenie listového tajomstva, § 182 TZ - až 2 roky

"Ak vydržíš celý deň nepapať, uvidíš zlaté prasiatko“ - zanedbanie povinnej výživy, § 207 TZ - 2 až 3 roky
2009
13.01.14,06:04
Chtěl jsem Vás pozvat na návštěvu, ale po úpravě důchodu mám děsný čurbes v obýváku
babka - ježibabka
14.01.14,11:34
Dnes som dostala
Mária Mojžišová
15.01.14,09:08
Rok 2072 kdesi vo svete:
Synátor: " Tati, vraj kedysi žili nejakí Slováci? "
Otec: " Ach, áno ... a podľa nich sa dnes hovorí: Si hlúpy ako Slovák ..."
Synátor: "Aha, a kde tí Slováci žili? "
Otec: "No, už sa to presne nevie, niekde v strednej Európe, tam kde sú
dnes Spojené Emiráty a najzápadnejšia provincia Číny s názvom
Rakúsy."
Synátor: " A to vážne boli takí sprostí? "
Otec: " No áno ... je to v historických análoch ... vraj rozpredali a
vytunelovali vlastný štát, vláda tam nechala ľudí umierať hladom kvôli
exekútorom, za prezidentov si volili kriminálnikov, tunelárov,
ožranov, zlikvidovali si poľnohospodárstvo, priemysel,
dovážali skazené potraviny z iných štátov, vzali ľuďom prácu a dali ju prisťahovalcom. Vyživovali z vlastného vrecka najchamtivejších banditov a stali sa poskokmi ostatných štátov Európy, ale to kto vie ...niekedy si myslím, že za ich
vymretím bolo i niečo iné, veď sa tomu ani nedá veriť .... taký tupý predsa
Terezia13
20.01.14,17:39
lavanda
22.01.14,22:32
Hm...
terezamaria
23.01.14,15:59
Podvečerné:
Rozalka
25.01.14,09:35
:)
Zitulda
28.01.14,11:35
220870
30.01.14,05:40
b
ivuliatko
31.01.14,13:28
Chůze z hospody - trenažér

http://www.r2d2.euweb.cz/animace/navrat_domu.swf

Pro udržení rovnováhy pracuj s myší - když se bude chlápek naklánět doprava, posunuj myší doleva a opačně... Schválně, kolik ujdeš metrů?

P. S.: Dajte si aj zvuk - figurant pregĺga, grgá a chrápe :D
Peggynka
01.02.14,10:16
lavanda
03.02.14,20:41
A my sa sťažujme na MHD...


http://safeshare.tv/w/vwncRciSFb
misoft
03.02.14,21:08
A my sa sťažujme na MHD...


http://safeshare.tv/w/vwncRciSFb
Tomuto sa vraví využitie hromadnej dopravy na 1000% :D
Peggynka
04.02.14,07:54
A my sa sťažujme na MHD...


http://safeshare.tv/w/vwncRciSFb
Revízorov na nich...
Peggynka
04.02.14,08:05
A my sa sťažujme na MHD...


http://safeshare.tv/w/vwncRciSFb
Tomuto sa vraví využitie hromadnej dopravy na 1000% :D
Využitie,veru...V r.1987 preťažili na Filipínach loď (namiesto 1500 pasažierov ich tam bolo vyše 4300),loď sa zrazila s trajektom a potopila. Bola to najväčšia lodná katastrofa v období mieru.A že Titanic...
lavanda
04.02.14,21:31
Čo na tom, že sa na mňa nepodobajú, aj tak sú moje :) !
Mária27
04.02.14,22:42
Terezia13
08.02.14,19:30
Terezia13
09.02.14,12:35
babka - ježibabka
12.02.14,20:26
Práve čítam :D
Včera večer jsem s hrůzou zjistil, že mám cikánskou krev! ... Naštěstí, pouze na nárazníku ...











"Fuj, cikán, po čem tak smrdíš? "
"To po robote, pane mistr."
"A co děláš?"
"Hovno."

Vyprávějí si dva romové. - Co ty pořád doliezaš za mojou sestrou ? Nemáš svoju?

Cikán krade dřevo, chytí ho lesník a ptá se: "Cikán, co to děláš?" Cikán říká: "To je krmivo pro krávy."
Lesník: "Odkdy krávy jedí dřevo?"
Cikán: "Co nesežerou, spálím ..."

Přišla Arana na poštu s úsměvem na tváři a říká zaměstnankyni pošty za okénkem: "Přišla jsem pro "love". dneska je dvaciatoho. "
"penez NET a ani viacej nebudu!" říká zaměstnankyně pošty .
"Ta co še stalo? Gadžove přestali robic???"

V Americe na imigračním se ptají cikánů na důvod návštěvy USA.
- Jdeme Obamovi na pohřeb.
- Obama přece žije.
- Nevadí ... my počkáme.
=

=
terezamaria
13.02.14,21:02
Toto mi prišlo:
-Taková pěkná básnička na reklamu:


Televizní reklama,hýbe celým světem,
Z dospěláků dělá voly,
Plete hlavy dětem.
Dětičkám se dobře daří,Actimel je chrání,
Za maminku dneska vaří,
Z Vitany ta paní.
K snídani si dávám Be-Be,k tomu šálek Granka,
slíbila MI modré z nebe,Hypoteční banka.
Hypotéka za hubičku,odloží Ti splátky,
Jen pár procent za službičku,
účtují si zpátky.
Za Vašutem jsem si skočil,
Za chvilku mě přesvědčil,dřív sem za den stokrát močil,
Prostenal mě vyléčil.
Objevil se příznak chřipky?Horečka a kašlání?
Do krabičky vraťte čípky,Coldrex, ten Vás zachrání.
Děti hnusem křiví tlamu,
když Jim večer mažu Ramu.
Že k žrádlu to vůbec není?Je však zdravá, to se cení.
Tatínek má svoje dny,na balkóně chlastá,
Maminku to netrápí,
vyšla nová Vlasta.
Žirafa co duhu svačí,to mě vždycky bere,
V bříšku ji to hrozně tlačí,
Lentilky Pak sere.
Na kopci jsem zpozoroval fialovou krávu,
Kdo tenhle spot nafilmoval,asi hulil trávu.
Z hajzlu leze havěť,svěžest se jí příčí,
ať si mrchy píšou závěť,Domestos je zničí!
Sušenku si omlékuje,
malá chytrá holčička,
zaskočil jí keksík v krku,zmodrala jí hlavička.
Neolízne, neotočí,
marně lapá Po dechu,slzy se jí řinou z očí,
neměla žrát ve spěchu.
Pampers, nebo jiné pleny?
Maggi nebo Vitana?
Co rozpustí nejlíp hleny?
Škodovku či Nissana?
Vy, co ještě tápete,chcete filmy v celku,
U reklamy chrápete,přepínáte telku.

Ten kdo stvořil reklamu,
zasloužil by přes tlamu.
terezamaria
13.02.14,21:10
Pozrite tú nádheru:
Terezia13
16.02.14,18:20
:) :) :)
akosi som to ........................po.........babrala
ale snaha bola
kn-alka
17.02.14,19:35
Terezia13, ak nám prezradíš svoje heslo do svojej e-mailovej schránky, tak si to aj možno pozrieme :)
LukyKs
20.02.14,18:58
V maili nie,
ale v SS :


pivko
pivko - Dnes 19:50 - permalink

Ty magor keby že Ťa stretnem osobne tak ... Ty komu píšeš že bol komunista a čo robil za sociku , ty magor , príď do KE a osobne ti vysvetlím veci.
LukyKs
20.02.14,22:38
V maili nie,
ale v SS :


pivko
pivko - Dnes 19:50 - permalink

Ty magor keby že Ťa stretnem osobne tak ... Ty komu píšeš že bol komunista a čo robil za sociku , ty magor , príď do KE a osobne ti vysvetlím veci.

Nolmálne som sa lakol, že kto mi to tam (neužitočné) bachol :D :D :D
ivuliatko
22.02.14,10:12
Zitulda
22.02.14,11:30
Zitulda
25.02.14,18:39
Veľa pravdy je v tom.

Je zaujímavé, akí sú k vám ľudia milí, keď vedia, že odchádzate.

Nikdy neposudzujte človeka podľa jeho priateľov! Spomeňte si na Judáša.

Nediskutuj s hlupákom - ostatní by si vás mohli pomýliť.

Láska, ktorá nikdy nebýva vzájomnou, je láska k vlasti.

Boh vymyslel sen, diabol budík.

Sponzor je človek, pre ktorého je jednoduchšie rozlúčiť sa s peniazmi, ako vysvetliť kde ich vzal.

Čierne pivo je podstatne lepšie ako svetlá budúcnosť.

Na svojich chybách sa učíme, na cudzích robíme biznis.

O korupcii vo vláde sa zásadne vždy hovorí v minulom čase.

Tajomstvo úspechu je úprimnosť. Ale iba ak ju viete predstierať, máte vyhrané.

Nemožno dať všetkým všetko, lebo všetkých je veľa a všetkého je málo.

Pohádať sa so ženou, je to isté ako navštíviť zubára. Alebo je to veľmi bolestivé, alebo veľmi drahé...

Niektoré moderné lieky sú také účinné, že ich môže užívať len celkom zdravý človek!

Akokoľvek veľa by si pracoval, vždy sa nájde debil, ktorý pracuje menej a zarába viac.

Mozog nie je prsník. Silikónom ho nevylepšíš.

Realita je ilúzia spôsobená nedostatkom alkoholu

Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu rozčuľuje.

Ak vás po nociach trápi svedomie, spite cez deň.

Najlepší spôsob ako prinútiť ženu aby vás pozorne počúvala, je hovoriť zo sna.

Hlúpi ľudia mlčia, lebo nevedia nič. Ja mlčím, lebo viem svoje.

Dnes môže človek s diplomatkou ukradnúť oveľa viac ako s pištoľou.
misoft
26.02.14,12:03
Nie veľa pravdy - všetko je PRAVDA!
2009
28.02.14,08:38
Nie je toto fotomontáž?? HM :eek:
misoft
28.02.14,10:32
Nie je toto fotomontáž?? HM :eek:
Nie - aj toto sa v prírode stáva..... matka príroda je nevyspytateľná....
Keď môže sučka tigríča, keď môže kobyla teľa, tak prečo nie mačka ježčatá...
2009
28.02.14,12:47
O to nejde ale pichajú hm.. :-P
misoft
28.02.14,17:47
O to nejde ale pichajú hm.. :-P
Podľa toho čo, koho, ako a čím :D:D:D - ale vážne - mačka sama príde na to, ako sa takýchto pochodujúcich "kartáčikov" dotýkať - by si sa divil.....
srska
28.02.14,18:58
doručené mailom všetkým majiteľom/nájomníkom bytového domu:

Vazeni majitelia/najomnici v bytovom dome XY, mili susedia.

Vsimol som si, ze mi z garaze zmizli In line korcule K2 Mach 90 (prilozeny obrazok) v obstaravacej cene 199 Euro, kupovane 25.06.2011, odvtedy pouzite cca 10x. Nastastie mam v garazi nainstalovanu bezpecnostnu kameru... Takzte tymto chcem dotycnemu odkazat, ze mu davam sancu aby mi ich beztrestne vratil najneskor do 11.3.2014 (moze ich opriet o moju garaz; v pripade, ze ich uz stihol spenazit, tak 150 Euro v obalke vlozenej do mojej postovej schranky to tiez riesi) a ja davam cestne slovo, ze zaznam nepouzijem ale hned vymazem. V opacnom pripade zverejnim zaznam z bezpecnostnej kamery (dam ho na majl kazdemu z XY, uploadnem na web, facebook a vylepim fotky v priestoroch bytoveho domu) a dotycnemu tak urobim prislusnu reklamu.

Byvam tu od r 2012 a osobne ci po mene skor ostatnych susedov zial nepoznam. Ospravedlnujem sa ak niekoho tymto obtazujem. Nemam zaujem niekomu zneprijemnovat zivot, ale zalezi mi na bezpecnosti mojej i ostatnych susedov.

YX
misoft
01.03.14,09:54
doručené mailom všetkým majiteľom/nájomníkom bytového domu:

Vazeni majitelia/najomnici v bytovom dome XY, mili susedia.

Vsimol som si, ze mi z garaze zmizli In line korcule K2 Mach 90 (prilozeny obrazok) v obstaravacej cene 199 Euro, kupovane 25.06.2011, odvtedy pouzite cca 10x. Nastastie mam v garazi nainstalovanu bezpecnostnu kameru... Takzte tymto chcem dotycnemu odkazat, ze mu davam sancu aby mi ich beztrestne vratil najneskor do 11.3.2014 (moze ich opriet o moju garaz; v pripade, ze ich uz stihol spenazit, tak 150 Euro v obalke vlozenej do mojej postovej schranky to tiez riesi) a ja davam cestne slovo, ze zaznam nepouzijem ale hned vymazem. V opacnom pripade zverejnim zaznam z bezpecnostnej kamery (dam ho na majl kazdemu z XY, uploadnem na web, facebook a vylepim fotky v priestoroch bytoveho domu) a dotycnemu tak urobim prislusnu reklamu.

Byvam tu od r 2012 a osobne ci po mene skor ostatnych susedov zial nepoznam. Ospravedlnujem sa ak niekoho tymto obtazujem. Nemam zaujem niekomu zneprijemnovat zivot, ale zalezi mi na bezpecnosti mojej i ostatnych susedov.

YX

Vtipné :D. Ale čo ak niekto zareaguje v tomto duchu:
Vážený majiteľ kamery, ak zábery z vašej kamery zverejníte na internete, na Facebooku, vylepíte obrázky a fotografie na verejných miestach - budete mať asi veľký problém s vysvetľovaním vášho postupu prokurátorovi pre tr. čin zneužitia osobných údajov. A to si píšte, že trest sa vám páčiť nebude, ak dostanete zaplatit odškodné, ktoré možno prekročí hodnotu tých starých korčulí aj stonásobne.....
ivuliatko
02.03.14,12:44
Moderátorov nápad "potešil" detičky :)

Minulý rok sklidil Jimmy Kimmel velký úspěch, když navedl rodiče, aby řekli svým dětem, že jim snědli sladkosti, které si vykoledovaly o Halloweenu. Tento rok to zopakoval a je se zase na co dívat. A některé děti opravdu velmi mile překvapily!

http://www.videacesky.cz/skece/zase-jsem-snedl-svym-detem-halloweenske-sladkosti
Terezia13
02.03.14,19:39
2009
05.03.14,08:22
Cochrane je městecko v Kanadě, v provincii Alberta, 24 km vzdálené







od Calgary. A tam je možné vidět překrásnou zeď, sestavenou

z kachliček s různými náměty. Každá kachle je jiná, podívejte se na

ně zblízka kliknutím na individuální kachli.Někdo je dal dohromady a

vytvořil neskutečný obraz, který byl odhalen v září loňského roku.
Každá kachle měří 30 cm, každá je vytvořena jiným umělcem a na

každé je jiný obrázek.Dohromady tvoří obrovskou, uměleckou zeď.



Klikněte například na oko koně a budete překvapeni, co uvidíte.
http://www.muralmosaic.com/Cochrane.html
(http://www.muralmosaic.com/Cochrane.html)
ivuliatko
05.03.14,16:51
Veľmi veľa mojich priateľov, známych či príbuzných má chrípku, sú prechladnutí...

Rád by som im pomohol jedným receptom:

V hrnci nechaj zovrieť 2 l vody a nasyp do nej 2 lyžice harmančeka a 2 lyžice šípok. Potom pridaj šťavu a kôru z 2 citrónov, 1 lyžicu medu, nechaj postáť 15 minút, potom to vylej niekam do p... a vypi pol litra domácej pálenky! O dva dni budeš zdravý ako buk!
Terezia13
08.03.14,18:44
lavanda
10.03.14,09:02
Rok 2072 kdesi vo svete:
Syn: " Tati, vraj kedysi žili nejakí Slováci? "
Otec: " Ach, áno ... a podľa nich sa dnes hovorí: Si hlúpy ako Slovák ..."
Syn: "Aha, a kde tí Slováci žili? "
Otec: "No, už sa to presne nevie, niekde v strednej Európe, tam kde sú dnes
Spojené Emiráty a najzápadnejšia provincia Číny s názvom Rakúsy."
Syn: " A to vážne boli takí sprostí? "
Otec: " No áno ... je to v historických knihach ... vraj rozpredali a
vytunelovali vlastný štát, vláda tam nechala ľudí umierať hladom kvôli
exekútorom, za prezidentov si volili kriminálnikov, tunelárov, ožranov,
zlikvidovali si poľnohospodárstvo, priemysel, dovážali skazené potraviny z
iných štátov, vzali ľuďom prácu a dali ju prisťahovalcom. Vyživovali z
vlastného vrecka najchamtivejších banditov a stali sa poskokmi ostatných
štátov Európy, ale to kto vie ...niekedy si myslím, že za ich vymretím bolo
i niečo iné, veď sa tomu ani nedá veriť ....
taký tupý predsa nikto nemôže ani byť!!!


Našla som u manžela v telefóne kontakt: " Najdrahší sex ".
Nevydržala som a zavolala.Keď zazvonil môj vlastný mobil, div som od rozčúlenia nepukla. Prasa jedno!



Na policejní akadémii vysvětluje plukovník rovnici: 5-7+2=0 a všichni čumí jak puci.
Plukovník: "Dobře tedy, příklad, vy *****i ! - V autobusu je 5 policajtů, 7 jich vystoupí...
Kolik policajtů musí nastoupit, aby byl autobus prázdný?"
pmajap
12.03.14,18:06
2009
14.03.14,11:44
Fwd: Fw: Cenik v bordelu r. 1932

Ja som v tom nevinne vážne. Ale zdalo sa mi to tak podarené, že to sem dávam :D
2009
14.03.14,11:45
Fwd: Fw: Cenik v bordelu r. 1932

Ja som v tom nevinne vážne. Ale zdalo sa mi to tak podarené, že to sem dávam :D
Hlavne to v hlbokej úcte :---
kn-alka
14.03.14,12:09
... podarené, ale už to tu bolo.
2009
14.03.14,12:34
Dobre dám niečo iné (http://www.porada.sk/ine)
2009
14.03.14,12:35
Žáci 9. třídy v dnešní době
2009
14.03.14,12:36
Určite nie sme z opíc ...
2009
14.03.14,12:37
Pekné neklikať
2009
14.03.14,12:38
Zábavná mapa - zkus co si pamatuješ



Tak si to zkuste, milánkové, co Vám v těchkebulkách ze školy zůstalo??? .
Jejda .....to budete koukat, jakémáte "mezery" ...........
"

..ale taky Vás může překvapit, že školní dril byl k něčemu !!!!


http://www.cestovani.cz/zabava/mapa-evropy/
2009
14.03.14,12:39
Fotky, ktoré otriasli svetom
2009
14.03.14,12:41
Úvaha
2009
14.03.14,12:43
Pohádková vesnička - dokonce i v Čechách !
2009
14.03.14,12:44
Slavný Dureruv ctverec
2009
14.03.14,12:45
Inspirovat sa je dovolene, ale odporuca sa rozvaznost
2009
14.03.14,12:47
zázraky civilizace
Rozalka
15.03.14,19:43
Zábavná mapa - zkus co si pamatuješ

Tak si to zkuste, milánkové, co Vám v těchkebulkách ze školy zůstalo??? .
Jejda .....to budete koukat, jakémáte "mezery" ...........
"
..ale taky Vás může překvapit, že školní dril byl k něčemu !!!!

http://www.cestovani.cz/zabava/mapa-evropy/

Takéto "hry" milujem ...
Terezia13
16.03.14,12:34
v1190.wmv (http://mail.centrum.sk/download.php?msg_id=00000000247e0001e54002d71e41&idx=5&filename=v1190.wmv&r=2.4072643084100455) (5 MB)

a ja som sa potešila, že som to konečne zvládla, skúsila som si to "cvične" otvoriť a "hurá" išlo to
.......jasné, veď je to v mojom PC (http://www.porada.sk/pc#__AUTOKW), takže to otvorí................
...............ale mi to trvalo pochopiť...................

Dušanko ďakujem!!!!!!!!!!!
misoft
16.03.14,12:40
v1190.wmv (http://mail.centrum.sk/download.php?msg_id=00000000247e0001e54002d71e41&idx=5&filename=v1190.wmv&r=2.4072643084100455) (5 MB)

v1190.wmv (http://mail.centrum.sk/download.php?msg_id=00000000247e0001e54002d71e41&idx=5&filename=v1190.wmv&r=2.4072643084100455) (5 MB)
Terka - prosím ťa - nedávaj sem odkazy na tvoju e-mailovú schránku - tam sa predsa nikto nedostane. Ak to chceš tu ukázať, musíš to buď mať na verejne prístupnom úložisku, alebo stiahnuť k sebe do PC (http://www.porada.sk/pc#__AUTOKW) a na Poradu to priložiť ako súbor, ktorý sa uloží na serveri Porada (http://www.porada.sk/porada#__AUTOKW) a bude poraďákom dostupný....
http://mail.centrum.sk/download.php?msg_id=00000000247e0001e54002d71e41&idx=5&filename=v1190.wmv&r=2.4072643084100455 - tu sa nim nedostane.
Terezia13
16.03.14,17:06
ivuliatko
18.03.14,18:59
Je to zázrak, může se hodit každému, ale ceny jsou zatím dost vysoké.

Přitom by někdy stačilo i malé balení, menší než 1 litr. Posuďte sami.

www.nanotechshop.cz/ultra_ever_dry_video_prezentace.htm
korela
19.03.14,14:16
ivuliatko
23.03.14,17:09
Takto ste Bratislavu ešte nevideli

http://m.dobrenoviny.sk/c/22711/takto-ste-bratislavu-este-nevideli

http://www.youtube.com/watch?v=JfNxMw1QWbg
Rozalka
23.03.14,18:13
Fotky v správnom momente
http://m.megeshet.hu/items/show/74467?fb=true
ivuliatko
23.03.14,19:06
misoft
23.03.14,22:02
Malá dirigentka

https://www.youtube.com/watch?v=gE9r1LkRCV0
Kua - malá, ale rytmus i gestá má veľmô dobré...... (ozaj - nie je to náhodou zamaskovaný piadidirigent :D:D:D)
Terezia13
24.03.14,20:49
2009
25.03.14,12:51
Santorini - sídlo bohů ?
2009
26.03.14,05:51
2009
26.03.14,08:01
Chceš mladšiu/ml​adšieho? Tak 40 rokov makaj na svojej kariére a zvelaďuj majetok (http://www.porada.sk/majetok) :---
2009
26.03.14,12:17
Ak by si niekto chcel vytlačiť historický kalendár Bratislavy na rok 2014 nech sa páči.
2009
26.03.14,13:12
MisheliQ
28.03.14,20:42
ivuliatko
30.03.14,11:12
Stačí si kliknout, na koho máš náladu a můžeš se začít bavit!

http://www.videohumor.cz/kategorie/
Peggynka
30.03.14,16:51
Mail na dnes:
Je dobré byť ženou, lebo:


1. Sa dostaneme z Titanicu prvé.
2. Môžme strašit našich mužských šéfov s ospravedlnenkou na záhadné gynekologické zdravotné ťažkosti.
3. Taxíky nám zastavia.
4. Nevyzeráme pri tancovaní ako žaba v mixeri.
5. Nikdy neurobíme módne faux pas, ktoré by mohlo konkurovat slipom.
6. Nemusíme nahlas prdieť, aby sme sa pobavili.
7. Ak sa zabudneme oholiť, nikto sa to nedozvie.
8. Nikdy nesiahame dole tak často, aby sme sa uistili, že naše privátne veci sú stale tam.
9. Sme schopné sa dobre obliect.
10. Môžme rozprávat s opačným pohlavím bez toho,aby sme si ho predstavovali nahého.
11. Ak sa vydáme za niekoho o 20 rokov mladšieho, sme si vedomé, že vyzeráme ako idiot.
12. Nikdy nebudeme ľutovať, že sme si dali prepichnúť uši.
13. Niekedy je doba, keď čokoláda naozaj môže vyriešiť všetky naše problémy.
14. Môžme komentovať mužskú hlúpost v ich prítomnosti, pretože nás beztak nepočúvajú.

Pošli to nejakej správnej žene a zlepši jej deň !!!!
2009
02.04.14,05:49
Voda pro zdraví
2009
02.04.14,05:53
Veľká cholesterolová lož
2009
02.04.14,05:54
10 činností, kterými ubližujeme tělu
2009
02.04.14,05:55
Soda bikarbona od narození až do smrti
2009
02.04.14,05:58
jeden z najkrajsich emailov roka
2009
02.04.14,07:03
Takový strom jste neviděli !!!
korela
03.04.14,16:28
http://aktualne.atlas.sk/ani-dionyzos-by-sa-za-nich-nehanbil-toto-su-top-opilci-vo-vytvarnom-umeni/dnes/zaujimavosti/


Ani Dionýzos by sa za nich nehanbil. Toto sú top opilci vo výtvarnom umení
2.4.2014 19:22 Aktuálne.sk (http://aktualne.atlas.sk/)
BRATISLAVA/LONDÝN - Od Velázquezovho Bakchusa v španielskych uliciach k Degasovmu absintu. Denník The Guardian zostavil zoznam opileckých scén v umení. My sme vybrali tie, na ktorých najväčší majstri opíjajú ľudí k stavom božskosti.

http://img.mediacentrum.sk/gallery/630/2058527.jpgSlávna Degasova maľba, na ktorej sa popíja absint. Zdroj: Edgar Degas/Wkipedia






1. Diego Velázquez - Bakchusov triumf
Majstrovská irónia. Španielsky maliar, ktorého kariéra začala pri portrétoch zákutí Sevilly a skončila maľbami kráľovskej rodiny v Madride a rímskeho pápeža, stavia proti seba mýty a realitu.
Jeho obraz znázorňuje bôžika Bakchusa, ako sa zdraví a opája vínom s opilcami v uliciach.
Baroko vnímalo bôžika ako alegóriu oslobodenia človeka z otroctva bežných dní. Mýtus vína ako kultúrnej ašpirácie sa tu stretáva s realitou pitia alkoholu ako úniku z chudoby.
http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/400/2058511.jpg (http://aktualne.atlas.sk/ani-dionyzos-by-sa-za-nich-nehanbil-toto-su-top-opilci-vo-vytvarnom-umeni/dnes/zaujimavosti/foto/1)


2. Anthony van Dyck - Opitý Silénos
Podľa prastarého mýtu bol Silénos tučný, opitý priateľ boha vína Dionýza. V majestátnej barokovej maľbe je taký opitý, že nedokáže ani len stáť. Preto ho podopierajú satyrovia.
Opilec je vo svojom ponížení šťastný. Splýva s prírodou a stráca sa v božstve, ktoré k nemu prišlo v stave opitosti.
http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/400/2058691.jpg (http://aktualne.atlas.sk/ani-dionyzos-by-sa-za-nich-nehanbil-toto-su-top-opilci-vo-vytvarnom-umeni/dnes/zaujimavosti/foto/2)


3. Michelangelo - Bacchus
Hoci bol Bakchus mocným bohom, ktorý vždy záhadne vytriezvel, ako náhle sa ocitol medzi opitými smrteľníkmi, mladý Michelangelo Buonarroti ho videl inak.
Boha zobrazil ako opitého, s prázdnymi očami, pomaly sa mi kloní hlava a boh nad sebou stráca kontrolu. Ide o hlboký obraz otravy alkoholom, ktorú umelec vytvoril.
http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/400/2058499.jpg (http://aktualne.atlas.sk/ani-dionyzos-by-sa-za-nich-nehanbil-toto-su-top-opilci-vo-vytvarnom-umeni/dnes/zaujimavosti/foto/3)


4. Tizian - Bakchanálie
Opilosť vraj nikdy nevyzerala krajšie, ako na obraze Tiziana Vecelliho, ktorý stvárňuje oslavu vína pod holým nebom. Postavy sa opíjajú priam v magickej milosti.
Víno ich oslobodzuje a robí z nich zamilovaných hrdinov. Pijani nekričia, zažívajú extázu. A dosahujú stav zvaný In vino veritas.
http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/400/2058507.jpg (http://aktualne.atlas.sk/ani-dionyzos-by-sa-za-nich-nehanbil-toto-su-top-opilci-vo-vytvarnom-umeni/dnes/zaujimavosti/foto/4)


5. Edgar Degas - V kaviarni
Zelená víla, ako sa vraví absintu, bol skutočným démonom života bohémskeho Paríža. Nad svojím jedom sedí i žena na Degasovom obraze, sama pri stolíku v kaviarni.
Ide o akési pozorovanie rýchlo meniaceho sa sveta: človek sám v meste zastavuje sa nad svojím životom a norí sa do opileckej otupenosti.
http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/400/2058501.jpg (http://aktualne.atlas.sk/ani-dionyzos-by-sa-za-nich-nehanbil-toto-su-top-opilci-vo-vytvarnom-umeni/dnes/zaujimavosti/foto/5)
Terezia13
03.04.14,19:11
2009
04.04.14,10:06
Na pobavenie :)
Llívia
08.04.14,10:57
Pokud vychováváš děti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) (nebo jsi dítětem někdy byl), a prožil sis pet syndrom, včetně pohřbu zlaté rybky do splachovací toalety, určitě se zasměješ následujícímu příběhu.

Shrnutí: Musel jsem navštívit se synovou ještěrkou zvěrolékaře.

Stalo se to takto:

Jednoho dne, hned po večeři, za mnou přišel náš syn a řekl mi, že se děje "něco špatného" s jednou z ještěrek které vězní ve svém pokoji.

"Leží tam a vypadá, že je nemocný," řekl mně. "Vážně, tati. Mohl by ses na něj podívat?" Nasadil jsem do tváře svůj nejlepší výraz léčitele ještěrek a následoval jsem jej do jeho ložnice. Jedna z malých ještěrek skutečně ležela na zádech a vypadala, že se s ní něco děje. Okamžitě jsem věděl co mám udělat.

"Miláčku," zavolal jsem, "pojď se podívat na tu ještěrku!"

"Ach můj bože!" zvolala manželka. "Myslím, že bude rodit."

"Cože?," podivil se syn. "Jmenují se Bert a Ernie, mami!"

Mě to pobouřilo stejně jako našeho syna.

"Hej, jak je to možné? Myslím že jsme řekli, že nechceme, aby se rozmnožovali," řekl jsem vyčítavě manželce.

"No, a co chceš abych s tím dělala, vyvěsila v jejich kleci ceduli?," zeptala se (mám pocit, že to řekla sarkasticky!)

"To tedy ne, bylo nám řečeno že kupujeme dva chlapce!" "Ano, Berta a Ernieho!," souhlasil syn.

"Hm, u některých samců se to těžko pozná, však víš," informovala mě (opět se sarkasmem!). Teď už se shromáždila kolem ještěrky celá naše rodina. Pokrčil jsem rameny a rozhodl se ze situace vytěžit to nejlepší. "Děti, to bude báječný zážitek," oznámil jsem. "Budeme svědky zázraku zrození nového života."

"Odporné!," ječeli všichni.
Všichni jsme zírali na pacienta. Po velkém úsilí, se objevilo něco jako malinkatá nožka, která však za okamžik zmizela.

"Neděláme moc velké pokroky," poznamenal jsem.

"To malé je ve špatné poloze," šeptla manželka zděšeně.

"Něco tati udělej!," naléhal syn.

"Dobrá, dobrá." Štítivě jsem natáhl ruku a chytil nožičku, když se zase ukázala a jemně za ni popotáhl. Zmizela. Zkusil jsem to ještě několikrát se stejným výsledkem.

"Mám zavolat pohotovost?," zeptala se nejstarší dcera.

"Možná by se jim podařilo nám naše trauma rozmluvit." (Všímáš si jak všechny osoby ženského pohlaví v mé domácnosti jsou stejné?)

"Vezmeme Ernieho k veterináři," řekl jsem zasmušile. Syn si v autě položil klec na klín a jeli jsme.

"Dýchej zhluboka, Ernie, zhluboka dýchej," naléhal syn na ještěrku.

Veterinář si vzal Ernieho do ordinace a zkoumal malé zvířátko pomocí lupy.

"Co myslíte, doktore, císařský řez?," navrhoval jsem znalecky.

"Velice zajímavé," šeptal si pod vousy. "Pane a paní Cameronová, mohu s vámi na chvíli mluvit soukromě?"

Polkl jsem a kývl na syna, aby šel ven z ordinace.

"Bude Ernie v pořádku?," zeptala se manželka.

"Ale jo, perfektně," ujistil nás veterinář. "Tato ještěrka nerodí. Abych řekl pravdu, k tomu NIKDY nedojde.

Ernie je chlapec. Víte, Ernie je mladý sameček. A příležitostně, když dospívá, jako všichni mladí samci, prostě um . . . um . . .. masturbuje. Začervenal se a podíval se na mou manželku.

Byli jsme zticha a snažili jsme si to srovnat v hlavách.

"Takže, Ernie byl prostě jenom . . . jenom . . .. vzrušený," vyjádřila se manželka.

"Přesně tak," odpověděl veterinář a bylo na něm vidět jak se mu ulevilo z toho, že jsme pochopili.

Další chvíle ticha. Pak se má zlomyslná, krutá manželka začala chichtat. Chichtala se čím dál víc. A pak se začala skutečně hlasitě smát.

Smíchy slzela. "On prostě . . .. Vidím jak tahals za jeho . . .. jeho .. . .. maličkého . . . "

Smála se tak, že začala lapat po dechu.

"To by stačilo," varoval jsem ji. Poděkovali jsme veterináři, chvatně nacpali ještěrku a syna do auta... Byl velice rád že s ještěrkou je všechno v pořádku.

"Vím tati, že je ti Ernie skutečně vděčný za to cos pro něj udělal," řekl mi syn.

"To tedy ano, to si ani nedovedeš představit," souhlasila manželka a znovu se hlasitě rozesmála.

Dvě ještěrky: $140.

Jedna klec: $50.

Návštěva u veterináře: $30.

Vzpomínka na to, jak manžel tahal ještěrku za pinďoura: K nezaplacení!

Poučení z příběhu: Dávej pozor na hodině biologie.

Ještěrky kladou vajíčka!
2009
14.04.14,07:58
Logistika čínské polévky.....
2009
14.04.14,08:05
Jídla smrti, to není legrace, ale bohužel skutečnost
2009
14.04.14,08:06
JABOTICABA - Úžasný strom - to jste ještě neviděli !
2009
14.04.14,08:07
Divoký západ - skutočne vzácne snímky!,
2009
14.04.14,08:08
máte dobré oči?
evuš
14.04.14,08:09
[QUOTE="Llívia"]Pokud vychováváš děti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) (nebo jsi dítětem někdy byl), a prožil sis pet syndrom, včetně pohřbu zlaté rybky do splachovací toalety, určitě se zasměješ následujícímu příběhu.

:D:D:D
2009
15.04.14,07:18
Nádhera sama...
2009
15.04.14,07:19
umenie
2009
15.04.14,07:20
2009
15.04.14,07:20
Všetko o hodvábe
Terezia13
15.04.14,10:53
,,Protože dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo
mě se podívat, co ten člověk, potažmo Rusko za něj, zrušili či
zakázali. Je to moc zajímavé.

- zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.
- zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně
soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině
- vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje
(třeba Sorose). Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí
"lidskoprávní" organizace.
- zakázali geneticky upravené potraviny
- zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli
kohouty gruzínské mafii)
- zakázali oligarchům vměšovat se do politiky
- zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech)
- zakázali vyvražďování tuleních mláďat a nato i obchod s tuleními kožešinami
- mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné
producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz
oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)

Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy uhned reaguje na ohrožení Rusů.
Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska. Dočasně
zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z Česka,
drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a brambory z
EU... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu. V roce 2010 naopak
dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu, aby zajistili
soběstačnost Ruska.

Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA, Putin
chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a
bankéřích a podloženou zlatem.
Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně, tak mně se zase zdá,
že špatně to děláme tady.''
Zitulda
15.04.14,11:23
Toto krátke vídeo mi urobilo dobrú náladu...neuveriteľné milé drobča s dobrým sluchom:)
http://www.wimp.com/musicalbaby/
misoft
15.04.14,15:34
Zituš - už to tu bolo....

Malá dirigentka

https://www.youtube.com/watch?v=gE9r1LkRCV0
2009
16.04.14,07:13
Je to vtipné, ale naprosto správné vodítko, jak určit autora obrazu!




http://www.opilaopice.cz/234-jednoduchy-navod-jak-poznat-autora-slavneho-obrazu
2009
20.04.14,07:12
Cibule a spol...-nádhera..proto přeposílám
misoft
20.04.14,07:44
2009
20.04.14,08:55
misoft
20.04.14,11:51
Terezia13
21.04.14,11:57
Zitulda
23.04.14,13:09
Toto mi práve došlo od priateľov :confused:
Putin -pomluvy?

Proto že dnes je trend pomlouvat Putina co se do něj vejde, napadlo
mě se podívat, co ten člověk, potažmo Rusko za něj, zrušili či
zakázali. Je to moc zajímavé.
- Zakázali agenturám práce zaměstnávat. Mohou jen práci zprostředkovávat.
- Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně
soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině,
- Vypakovali ze země všechny "neziskovky", napojené na cizí zdroje
(třeba Sorose). Zakázali mise OBSE. Posvítili si na cizí
"lidskoprávní" organizace.
- Zakázali geneticky upravené potraviny,
- Zakázali všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli
kohouty gruzínské mafii),
- Zakázali oligarchům vměšovat se do politiky,
- Zakázali adopci ruských dětí americkým párům (po zkušenostech),
- Zakázali vyvražďování tuleních mláďat i obchod s tuleními kožešinami,
- Mají snahu zestátnit základní státní zdroje. Tlačí soukromé ropné
producenty k prodeji svých podílů státu. (S tím souvisí i onen zákaz
oligarchů vměšovat se do politiky. Omezují jejich moc.)

Na rozdíl od ostatních zemí Rusko vždy ihned reaguje na ohrožení Rusů.
Zakázali například dovoz radioaktivních aut z Japonska.
Dočasně zakázali dovoz mléčných produktů z Litvy, tvrdého alkoholu z
Česka, drůbeže z Česka (byl tu mor), masa z EU a USA, zeleninu a
brambory z EU... Vždy šlo o nějakou nemoc nebo hrozící otravu.
V roce 2010 naopak dočasně zastavili ruský vývoz pšenice kvůli suchu,
aby zajistili soběstačnost Ruska.

Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA.
Putin chce udělat z rublu nezávislou měnu na západních spekulantech a
bankéřích a podloženou zlatem.
Jestli se někomu zdá, že něco z toho je špatně, tak mně se zase zdá,
že špatně to děláme tady.
2009
29.04.14,05:56
MMF uz navstivilo Ukrajinu - uz tusim o co půjde
2009
29.04.14,05:57
Weiterl.: I šediny mohou být krásné . . .
Terezia13
01.05.14,14:02
ivuliatko
02.05.14,17:43
Líška domáca :)
Terezia13
04.05.14,19:09
ivuliatko
05.05.14,15:25
Kúpanie dvojičiek tesne po pôrode. Pravdepodobne boli "narodené" cisárskym rezom a ešte nevedeli, že sa narodili...

https://www.facebook.com/photo.php?v=398285576970837&set=vb.215165411934543&type=2&theater
2009
05.05.14,16:28
Je libo kávičku?
Peggynka
07.05.14,05:50
http://www.youtube.com/embed/PztO-OvzRyg?rel=0
Normálne mi zlepšil náladu-zlatý...
Mária Mojžišová
07.05.14,09:12
http://www.youtube.com/embed/PztO-OvzRyg?rel=0
Normálne mi zlepšil náladu-zlatý...
Takého pomocníka mať, to by bolo,len ho ešte na záchod naučiť chodiť.....:):D
2009
09.05.14,14:00
Co jste možná NIKDY neuviděli a v životě NIKDY neuvidíte
misoft
09.05.14,18:16
Co jste možná NIKDY neuviděli a v životě NIKDY neuvidíte
Pekné - ale! 5/6 z toho sú fotomontáže a Photoshop.......
babka - ježibabka
12.05.14,06:43
Toto som si práve pozrela:
Neuvěřitelný tanec - jak je možné, že ta holka nepraskla.
To:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=jJxxHvWwQBw
Terezia13
13.05.14,18:02
ivuliatko
15.05.14,12:17
Písací stroj & symfonický orchester :cool:

https://www.youtube.com/embed/G4nX0Xrn-wo
ivuliatko
18.05.14,16:14
20 důvodů, proč je lepší bydlet na vesnici než ve městě :


NEJEN, ŽE VÍTE, JAK VYPADAJÍ VIDLE, ALE UMÍTE JE I POUŽÍVAT

NEMUSÍTE HLÍDAT MANŽELA NEBO MANŽELKU, DESÍTKY PÁRŮ OČÍ TO DĚLAJÍ ZA VÁS

NEPOTŘEBUJETE FITKO, PROTOŽE Z UKLÍZENÍ DOMU A ŠLECHTĚNÍ POLNOSTÍ JSTE VYTRÉNOVANÍ AŽ AŽ

POKUD KOLEM VÁS ZROVNA NEPROJEDE NÁKLAĎÁK ZE STATKU, TAK NEDÝCHÁTE ZAHNOJENÝ VZDUCH

NEBOJUJETE O PŘEŽITÍ POKAŽDÉ, KDYŽ PŘECHÁZÍTE SILNICI

MÍSTO PENĚZ SE TU DÁ PŘEPOČÍTÁVAT NA FLAŠKY SLIVOVICE

NEŘEŠÍTE, JAK OZNÁMIT DOMA, ŽE MÁTE NOVOU LÁSKU, PROTOŽE TO UŽ VŠICHNI DÁVNO VĚDÍ

JELIKOŽ KONSTANTNĚ ZDRAVÍTE LIDI NA ULICI, MÁTE POSÍLENÉ HLASIVKY

BUDETE OPÁLENÍ, PROTOŽE CHODIT PO VENKU DO PŮL TĚLA JE STANDARD

NENÍ TŘEBA PŘEMÝŠLET, VE KTERÉ HOSPODĚ JSOU VAŠI KÁMOŠI, PROTOŽE JSOU STOPROCENTNĚ V TÉ JEDNÉ JEDINÉ

SKUTEČNOST, ŽE NEJBLIŽŠÍ OBCHOD JE BUĎ ZAVŘENÝ NEBO DALEKO, PODPORUJE KREATIVITU V KUCHYNI

VĚTŠINA VAŠICH NEJLEPŠÍCH A NEJDĚSIVĚJŠÍCH HISTOREK MÁ STEJNÝ ZAČÁTEK: “KDYŽ MI UJEL POSLEDNÍ AUTOBUS….”

ZA KAŽDÉ KILO NAVÍC VÁS POCHVÁLÍ, PROTOŽE NEJSTE ZDECHLINA A UNESETE TĚŽKEJ KÝBL

MEKÁČ JE DALEKO A TO PROSPÍVÁ VAŠEMU ZDRAVÍ

OBLEČENÍ NEDEGENERUJÍ MÓDNÍ VÝSTŘELKY A KABÁT DĚDĚNÝ Z GENERACE NA GENERACI JE TUDÍŽ STÁLE IN

NEPOTŘEBUJETE BUDÍK, AŤ JE PRACOVNÍ DEN NEBO VÍKEND, O VAŠE PROBUZENÍ SE POSTARÁ KOHOUT, PŘÍPADNĚ CIRKULÁRKA

V KRÁLÍKÁRNĚ TU BYDLÍ SKUTEČNÍ KRÁLÍCI A NE LIDI

ČÍM LEPŠÍ AUTO MÁTE, TÍM VÍC VÁS LIDÉ NENÁVIDÍ, TAKŽE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT VÁM ÚPLNĚ POSTAČÍ ŠKODA 100

NÁHODNÉ ZNÁMOSTI MAJÍ NA VESNICI ÚPLNĚ JINOU DIMENZI. LIDI, CO TAM NEBYDLÍ, SE TAM TOTIŽ DOSTANOU JEN VELKOU NÁHODOU

MÁTE POHODOVÝ ŽIVOT. JAK JINAK VYSVĚTLÍTE, ŽE SI K VÁM MĚŠŤÁCI JEZDÍ ODPOČINOUT?
2009
19.05.14,14:10
Paláce a kostoly
misoft
20.05.14,17:41
Kamarát mi poslal tieto zábery:
Kde končí dúha? Na diaľnici.....
2009
23.05.14,07:46
Královská koupel
Terezia13
25.05.14,18:34
srska
28.05.14,17:15
potešilo
Terezia13
29.05.14,17:24
srska
05.06.14,20:58
Terezia13
07.06.14,19:02
so mnou to poriadne zatriaslo, je to ............sila!
http://www.youtube.com/watch?v=R-FzhkVgEsU&feature=related
babka - ježibabka
08.06.14,16:11
Dnes som dostala
Terezia13
15.06.14,09:48
misoft
15.06.14,09:54
ivuliatko
16.06.14,17:40
André Rieu - I Will Follow Him (pieseň z filmu Sister Act - Sestra v akcii)


http://www.youtube.com/watch_popup?v=FcLF5wopyjo
ivuliatko
18.06.14,19:05
slonie stádo - ten malý sloník nemá chybu... komu sa nechce pozerať celé, prekliknite si asi na začiatok štvrtej minúty :)
http://www.youtube.com/embed/f_gBWPs4r3U
babka - ježibabka
18.06.14,20:18
*Jen choď k lékaři, nemoc se už najde.... (vietnamské přísloví)*
*Lékařská věda už tak pokročila, že dnes už člověk jen
málokdy zemře bez lékařské pomoci.... (M. Kopecký)*

*Ošetřující lékaři mají vždy pravdu, pokud pacient žije. Až pitva a bezcitný anatom je občas přiskřípne.... (R. Gordon)*

*Jestli se vám nemění choroby, je nejvyšší čas vyměnit
lékaře.... (P.G. Cesbron)*

*Kdyby se o chorobách méně mluvilo, byli by lidé
zdravější.... (J. Anouilh)*

*Lékařská věda udělala už také závratné pokroky,že prakticky nenajdeme zdravého člověka.... (A. Huxley)*

*Netrpělivý lékař je jako slepé střevo. Je nejen stále
podrážděný, ale i zbytečný na svém místě.... (R. Koch)*

*Někdy se zdá, že příroda zasela na lidi pouze krátké
choroby, ale lékaři si osvojili umění je prodlužovat.... (M. Proust)*

*Když lékař pojmenuje tvoji chorobu, to neznamená, že ví, co ti je.... (A. Bloch)*

*Každý lékař dokáže vyléčit; přinejmenším z iluzí o
medicíně.... (J. Sekera)*

*Doktoři a advokáti, jedna banda. Jen s tím rozdílem, že advokát tě jen oškube, a doktor tě oškube a ještě k tomu zabije.... (A.P. Čechov)*

*Jestli už je operace vykonaná, nikdo nemůže dokázat, že nebyla úplně potřebná.(G.B. Shaw) *

*Člověk je zdravý, když ho pokaždé bolí někde jinde.... (M. Twain)*

*Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)*

*Lékaři jsou šťastní lidé, protože na jejich úspěchy se dívá slunce a jejich omyly zakrývá zem...... (latinské přísloví) *

*Zdraví jsou jen ti, kteří ještě nevědí, že jsou nemocní.... (D. Radovič)***
babka - ježibabka
18.06.14,20:26
Dnešná realita
Mária Mojžišová
19.06.14,15:24
Ako správne vplniť daňové priznanie

Subject: Zo zahraničnej tlač

*Tento článok bol zverejnený v britskejtlači:*

Príklad, ako je dôležité dobre vyplniť danove priznanie:

Na otázku: *Koľko osôb vydržiavate? Jeden občan odpovedal:

1. 2,1 miliónov ilegalnich imigrantov
2. 4,4 milionov nezamestnanych
3. 900.000 kriminalnikov v 85 vazeniach
4. 650 kretenov v Parlamente,
5. celu Europsku komisiu



Z administrácie mu vratili priznanie s tym, že sú jeho odpovede neprijateľné.

Dotyčný občan odpovedal otázkou: * A prečo? Zabudol som na niekoho?*
Zitulda
19.06.14,16:14
...škoda, že ho na Slovensku nemáme :) Ani si neviem predstaviť, koľko ľudí by odvislo?:).
misoft
19.06.14,16:22
...škoda, že ho na Slovensku nemáme :) Ani si neviem predstaviť, koľko ľudí by odvislo?:).
....hehehe - museli by sme povrazy dovážať.....
Zitulda
22.06.14,12:18
Prosím Vás o pomoc, aj keď moja prosba sem nepatrí, ale mám problém sem vídeo priložiť.
Dá sa sem priložiť video mp 4 s veľkosťou 6,41 MB ? Ak áno tak čo sa nusí upaviť a tak pridať.
Ďakujem za radu...Zita
misoft
22.06.14,12:21
Zituš, najlepšie je ho vložiť na Youtube (musíš tam však mať účet - pokiaľ máš účet na Gmaili - tak máš aj na Youtube - prihlasuješ sa rovnako...) - potom len sem dať odkaz na link, alebo vložiť link cez tú ikonku (pri formátovaní) Pridať video - a ono sa to tu objaví.....
Napr.: https://www.youtube.com/watch?v=7YY6fKESXjg
Peggynka
22.06.14,16:20
Drž se židle a nemrkej!

Sedmnáctiletý student Bush dostal za domácí úkol udělat-videoprezentaci.
Zvolil si dějiny a směstnal je do 2 minut.
Obrázky z internetu, hudební doprovod skladba Mind Heist od Zacka Hemseye (z filmu Interception) a
výsledkem je toto:
http://www.youtube.com/watch?v=MrqqD_Tsy4Q
Peggynka
22.06.14,16:33
A máme nový sadzobník pokút:
Zitulda
27.06.14,11:42
Zitulda
27.06.14,11:43
a naozaj krásne slová...
Terezia13
05.07.14,10:09
Peggynka
06.07.14,22:30
Tu zistíte,či je váš mozog starší (resp.mladší) ako vy:
Zde máte unikátní příležitost si zkontrolovat dle japonské studie stáří vašeho mozku,tak se snažte ,aby ty mozky byly mladší,než vaše tělo...
1. Kliknout na start
2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1
3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce,dále klikat na kolečka podle pořadí od nejmenšího do největšího (0-9)
4.Na konci hry Vám počítač řekne stáří Vašeho mozku

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
korela
07.07.14,20:58
Hej, to je dobré.
čakanka
08.07.14,03:31
hneď by som brala tie roky, čo mi vyšli:)
Peggynka
08.07.14,04:18
hneď by som brala tie roky, čo mi vyšli:)
Teraz už len generálka na "kasňu" :D
korela
08.07.14,16:55
hneď by som brala tie roky, čo mi vyšli:)
Teraz už len generálka na "kasňu" :D
Aj to sa dá. Ide to ľahšie ako sa zdá a aj bez skalpela. :-)
Katy a R
08.07.14,17:47
hneď by som brala tie roky, čo mi vyšli:)
Teraz už len generálka na "kasňu" :D
Aj to sa dá. Ide to ľahšie ako sa zdá a aj bez skalpela. :-)
- no daj dačo na tú renovácie "kasne" ... lebo taký "mladý" výsledok mi vyšiel! ;):D ... len ke´d ráno treba vstať - tak hrôza!
Peggynka
08.07.14,18:10
hneď by som brala tie roky, čo mi vyšli:)
Teraz už len generálka na "kasňu" :D
Aj to sa dá. Ide to ľahšie ako sa zdá a aj bez skalpela. :-)
Ešte to tak...skalpel,neééé
Katy a R
08.07.14,18:12
však píše - že bez skalpela ! ;) -- tak preto som zvedavá .
Peggynka
08.07.14,18:13
hneď by som brala tie roky, čo mi vyšli:)
Teraz už len generálka na "kasňu" :D
Aj to sa dá. Ide to ľahšie ako sa zdá a aj bez skalpela. :-)
- no daj dačo na tú renovácie "kasne" ... lebo taký "mladý" výsledok mi vyšiel! ;):D ... len ke´d ráno treba vstať - tak hrôza!
Ja sa skladám jak lego,ale potom som už živá,hehe...
misoft
08.07.14,18:14
však píše - že bez skalpela ! ;) -- tak preto som zvedavá .
Zvedavá? Tak sleduj:
http://www.youtube.com/watch?v=yxvjCZD-bxo
Peggynka
09.07.14,13:32
[QUOTE="Katy a R"]však píše - že bez skalpela ! ;) -- tak preto som zvedavá .
Si nám večera prerušil debatu,ako sa pripraviť na STK,hehe...
Peggynka
09.07.14,14:30
Tu zistíte,či je váš mozog starší (resp.mladší) ako vy:
Zde máte unikátní příležitost si zkontrolovat dle japonské studie stáří vašeho mozku,tak se snažte ,aby ty mozky byly mladší,než vaše tělo...
1. Kliknout na start
2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1
3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce,dále klikat na kolečka podle pořadí od nejmenšího do největšího (0-9)
4.Na konci hry Vám počítač řekne stáří Vašeho mozku

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

Ma neondy, že 32 :D
A čo,len mozog je na 32? A zvyšok?
Zaujímalo by ma,či niekto stihol všetko a aký vek potom tí japončíci udávajú.
ivuliatko
12.07.14,12:50
Čína - ženská vojenská prehliadka

http://www.youtube.com/watch?v=3cbMLeeV1ww&feature=related
misoft
12.07.14,17:14
No v tých ružovučkých a červenučkých uniformičkách - vyzerajú pekne - len proti komu ich použijú?
Červené proti komoušom asi nie, ružovučké možno voči lesbám a gayom..... ako maskovanie.....
hubatá
13.07.14,13:39
Sexy policajtky, ktovie ako by v tých minisukniach a bielych rukavičkách kontrolovali hulákajúcich na Luníku, Plaveckom Štvrtku a Malackách na Družstevnej..... kto by ich opral?
misoft
13.07.14,13:45
Sexy policajtky, ktovie ako by v tých minisukniach a bielych rukavičkách kontrolovali hulákajúcich na Luníku, Plaveckom Štvrtku a Malackách na Družstevnej..... kto by ich opral?
O čistotu by som sa nestaral - šak ihneď nové dostanú ...... Made in China..... - celé kontajnery sem prúdia....
Terezia13
14.07.14,09:40
CESTOPISNÉ FILMY z celého světa.....
Tak tohle je něco, CESTOPISNÉ FILMY z celého světa....
Krásný den plný pohody přeji a posílám něco úúúúúžasného.
Klikni na odkaz a ukáže se Ti obrázek světadílů. Klikni třeba na Asii a nabídne Ti to asi 73 filmů.
V pravém okně si myší najdi třeba Thajsko, klikni a už tam máš krásné filmy o Thajsku.
Prostě paráda. Vše komentované v češtině. Nebo se mrkni na Ameriku.
Tak si to užij a ještě jednou krásný den!(A hlavně - z křesla obýváku uvidíte tamní zajímavosti bez nutnostitrmácení se po cestách - necestách (v parnu, v prachu, v dešti, v zimě, žízniví, hladoví a také s velmi pravděpodobným rizikem ohrožení zdraví i života).

http://www.bushmanfilm.com
Terezia13
15.07.14,12:35
2009
18.07.14,08:38
BABIČKY JSOU CHYTRÉ
Všem babičkám.
Toto je nejroztomilejší článek o babičkách jaký jsem kdy četla.
Doufám, že se ti bude také líbit!
BABIČKY JSOU CHYTRÉ

Byla jsem na procházce s vnukem. Zvedl něco se země a dával si to do pusy. Sebrala jsem mu to, řekla ať to víckrát nedělá. "Proč?" zeptal se vnuk.
"Protože to bylo na zemi, nevíš kde to bylo, je to špinavé a pravděpodobně plné bacilů. Bacily často způsobí že malí chlapci onemocní a necítí se dobře"odpověděla jsem.
Můj malý vnuk se v tom okamžiku na mě podíval s obdivem a prohlásil.
"Babi, jak to všechno víš? Ty jsi tak chytrá!"
Rychle mi to zapřemýšlelo a odpověděla jsem:
"Všechny babičky takové věci znají. Je to na babičkovském testu. Musí to vědět, jinak se nemohou stát babičkou."
Šli jsme vedle sebe vtichu několik minut. Vnuk se evidentně zabýval novou informaci, kterou ode mne obdržel.
"Aha...už jsem na to přišel! Rozzářil se. Takže když ten test neuděláš, je z tebe dědeček." "Přesně tak,"odpověděla jsem s širokým úsměvem na tváři.

Až se přestaneš smát, přepošli to nějakému známému dědečkovi!!!
Terezia13
19.07.14,16:45
bettylou
20.07.14,15:18
Tu zistíte,či je váš mozog starší (resp.mladší) ako vy:
Zde máte unikátní příležitost si zkontrolovat dle japonské studie stáří vašeho mozku,tak se snažte ,aby ty mozky byly mladší,než vaše tělo...
1. Kliknout na start
2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1
3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce,dále klikat na kolečka podle pořadí od nejmenšího do největšího (0-9)
4.Na konci hry Vám počítač řekne stáří Vašeho mozku

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

jasné, ale nie každý má zrakovú pamäť, tí so sluchovou pamäťou z toho vyjdú ako penzisti :D
korela
21.07.14,20:36
Tu zistíte,či je váš mozog starší (resp.mladší) ako vy:
Zde máte unikátní příležitost si zkontrolovat dle japonské studie stáří vašeho mozku,tak se snažte ,aby ty mozky byly mladší,než vaše tělo...
1. Kliknout na start
2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1
3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce,dále klikat na kolečka podle pořadí od nejmenšího do největšího (0-9)
4.Na konci hry Vám počítač řekne stáří Vašeho mozku

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

jasné, ale nie každý má zrakovú pamäť, tí so sluchovou pamäťou z toho vyjdú ako penzisti :D
Asi na tom niečo bude, ja som vizuálny typ. Dobrá pripomienka.
kopretinka
21.07.14,20:51
No v tých ružovučkých a červenučkých uniformičkách - vyzerajú pekne - len proti komu ich použijú?
Červené proti komoušom asi nie, ružovučké možno voči lesbám a gayom..... ako maskovanie.....
a biele rukavičky a čižmičky........to je vychádzková uniforma,asi špeci pre tú prehliadku....ale pekné sú........
Mária27
28.07.14,07:14
Peggynka
28.07.14,15:22
Netřeba mít iluze. Každej vztah potkává stejný nástrahy. Jednou se pohádáte, podruhý cukrujete. V každém vztahu potkáte někoho třetího, kdo vás uhrane. Jednou příjde moment, kdy na sebe nebudete mít čas a ve spěchu zapomenete, že se vlastně máte rádi. Jednou budete tiše sedět a nebudete si nic chtít říct, protože slova vám tolik ublížili, že s nimi radši chcete šetřit. V každé lásce přichází mimo krásných slov i milosrdné lži. Důvěra střídá nedůvěru. A pokud jste si moc jisti svým protějškem, je to špatně. A to je dobře. I když se zdá, že vlastně neni o co stát, tak ale je. Není to sázka do loterie. Je to maraton. Vztah totiž není zadarmo. Vztah nikdy nebyl pro všechny. Většina to po pár letech vzdá, protože vymění hračku za novou. Vztah byl vždycky jenom pro ty, co jsou si natolik jistí, že dokážou potlačit cizí sympatie, zničit společné problémy a hlavně mít společnej cíl a chtít za něj bojovat. Vztah se nerovná chození. Je to něco mezi běháním. Čím dýl strávíte na trati, tím dýl na ní další den vydržíte. Není to slepá loajalita, kdy jste posledním bojovníkem u padající pevnosti. Je to hlavně o tom, vědět za co bojuju. Vědět, proč jsem v tom nejlepším týmu na světě, i když se mu zrovna nedaří. Je to o tom, umět cítít a vcítit se do člověka, který se zavázal provázet vás v tom dobrém i zlém. Říkat všechno ošklivé hezky a vyzdvihovat to nádherné nad ošklivým. To je to místo, kde můžete sundat masku a bejt svým skutečným já. A trvá to. Budou to třeba roky, než dojdete k tomu, že něco vás tak hluboko uvnitř chytlo, že prostě nejde jít o dům dál. A tyhle věci nejde najít. V lidlu nebude týden supervztahů. Neexistujou v instantním sáčku a neschovávají se v nové podobě tý hezky usmívající se blondýny. Tyhle věci se pěstujou pomalejma krokama, nepříjdou hned a milionkrát ještě ta trpělivost zabolí. Ale na konci stejně leží něco, kvůli čemu tady všichni jsme. Něco o čem tak nějak i přes ty všechny držkopády pořád sníme. Ten moment, kdy skutečně žijeme.
ivuliatko
29.07.14,20:42
Statická elektrina a havo :D

https://www.youtube.com/watch?v=aO-phqmyqdY
Zitulda
30.07.14,14:09
chúďa pesko na tom vídeu...
misoft
30.07.14,14:12
chúďa pesko na tom vídeu...
Ale veď mu to neublíži..... i tebe sa to môže stať s vlasmi.... a budeš pankáčka ....:D:D:D
Peggynka
30.07.14,14:21
A tu mi vysvetlite,odkiaľ ten havo má toľko moču:
http://www.youtube.com/watch?v=aF02roMiN5Y
misoft
30.07.14,14:28
A tu mi vysvetlite,odkiaľ ten havo má toľko moču:
http://www.youtube.com/watch?v=aF02roMiN5Y
Päť pív a je to.....:D
Peggynka
30.07.14,15:30
[QUOTE="Peggynka"]A tu mi vysvetlite,odkiaľ ten havo má toľko moču:

Päť pív a je to.....:D
:eek:
Peggynka
30.07.14,20:31
Oj,ale som sa pobavila...:)(tá WC misa nemá chybu).Nejako sa mi uľavilo,niekedy som si myslela,že vnímam veci,ktoré iné ženy nevnímajú a aha ho:
http://refresher.sk/20163-Zasadne-rozdiely-medzi-muzmi-a-zenami-ktore-su-pravdive-a-vtipne-zaroven
Peggynka
30.07.14,20:45
[QUOTE="Peggynka"]Netřeba mít iluze.

" Ale na konci stejně leží něco " - ŠŤASTIE VOĽNE POHODENÉ NA CHODNÍČKU

ešte tam nebola, ale už to vie :D :D

Ja viem,ja som už bilancovala...Preto som to tu dala,je to pravda.
Peggynka
31.07.14,07:07
[QUOTE="Peggynka"]Netřeba mít iluze.

" Ale na konci stejně leží něco " - ŠŤASTIE VOĽNE POHODENÉ NA CHODNÍČKU

ešte tam nebola, ale už to vie :D :D

Ja viem,ja som už bilancovala...Preto som to tu dala,je to pravda.

Netáraj, že už si bola "tam"
Logicky :
- na konci = ten, čo je na konci života = práve zomrel
- bilancuje ten, čo je na konci
- kedže si nezomrela, NEMOHLA si 100% bilancovať (furt ti tam niečo chýba )

Alebo sa v tom texte zámerne klame

a to niečo neleží "na konci" , ale možno už "v 3/4"
(tým šťastnejším, alebo usilovnejším:D možno už "v polovici" cesty = UŽ 49,99 ročným )
Na konci vzťahu zvyčajne jeden ostane...nuž môžme si tu dopisovať celý deň,ako kto pochopil...:cool:
ivuliatko
31.07.14,17:31
Osobnosti, ktoré hygiena obťažovala alebo 10 VEĽKÝCH ŠPINAVCOV :eek:
Terezia13
03.08.14,07:58
misoft
03.08.14,08:44
Statická elektrina a havo :D



chuďátko havinko....a má iba tri nožky.....
Včera som náhodou prepol na našu (už neviem akú) stanicu a tam bol "príbeh" nejakého chrtíka - ako šteňa prišiel o dve labky ľavú prednú i zadnú. Majitelia ho nechceli utratiť, vyliečili ho a ten pes i na dvoch labách lietal ako keby mu nechýbali. Udržal rovnováhu, aportoval, robil všetko ako zdravý pes.
Peggynka
10.08.14,08:10
Peggynka
10.08.14,20:11
misoft
10.08.14,23:28
Tie Maledivy chybu nemajú...... malý ostrov a je to jedno mesto.
Peggynka
11.08.14,06:54
Tie Maledivy chybu nemajú...... malý ostrov a je to jedno mesto.
Neter tam bola na dovolenke a že svoje odpadky si musela odviezť so sebou :eek:
misoft
11.08.14,10:45
Veď správne! Nemajú ich kde skladovať.
Terezia13
12.08.14,14:17
Terezia13
13.08.14,19:11
2009
14.08.14,09:30
To su teda zaujimave veci :)
2009
14.08.14,12:39
To su teda zaujimave veci :)
Hm prečo to neberie verziu 2010 ako je to u word a excel??
terezamaria
14.08.14,18:52
Toto mi teraz prišlo emailom, zaujímavé.....
Peggynka
14.08.14,23:11
2009
15.08.14,06:30
krásná místa
2009
15.08.14,06:31
Generace idiotů
2009
15.08.14,06:32
Naši herci ... Ma ...
2009
15.08.14,06:33
DEFINICE . ŠTĚSTÍ ...
2009
15.08.14,06:34
PORCIUNKULA
2009
15.08.14,06:35
pošli to dál, prosím
2009
15.08.14,06:37
Tak som to zohnal v slovenskej verzii
2009
15.08.14,06:37
Len tri matriarcháty ve svete
2009
15.08.14,06:39
Není krásné žít na vesnici ???
terezamaria
15.08.14,15:59
.
Terezia13
16.08.14,17:13
Terezia13
17.08.14,07:41
Zitulda
18.08.14,07:26
Dnes som to dostala...to je na zaplakanie:(:(:(

Marže obchodů
Pochybuji, že se budete podle toho řídit, ono to často ani nejde. Ale měli byste to vědět - Lidovky otiskly marže obchodů. No pak není problém vyhlásit "SLEVY" až 75%, že?????? Nyní jsem pochopila, proč TESCO stále agituje do Clubu.
Všichni, kteří mají přes 30% marže, jsou doslova lotři.
Tak aspoň víme, kam chodit a nepodporovat takovou lumpárnu.

Supermarkety:
Makro 13,1 %
Spar 19,1 %
Penny 22,9 %
Globus 23,2 %
Kaufland 24,4 %
Lidl 31,2 %
Albert 31,2 %
Billa 32,0 %
Tesco 34,8 % !

Drogerie:
Solvent-Teta 24,0 %
Schlecker 36,9 %
Rossmann 38,3 %
dr drogerie markt 55,0 % !

Nábytek:
Ikea 44,0 %
Kika 67,9 %
Sconto 77,7 %
Jysk 81,9 % !

Sport:
Sportisimo 49,4 %
Hervis 60,0 %
Intersport 79,5 % !

Lékárny:
Benu-Pharmaland 27,0 %
dr. Max 27,5 %
Lloyds 29,3 % !

Elektro:
Alza 11,2 %
Okay 13,8 %
Fast 20,1 %
K+B expert 20,5 %
Electro World 22,1 %
Datart 33,8 % !

Hobby:
Bauhaus 45,4 %
Baumax 47,4 %
Hornbach 50,6 % !
OBI 66,1 % !
Mountfield 69,9 % !

Oděvy a obuv:
Baťa 50,6 %
Marks and Spencer 56,7 %
C+A moda 82,0 %
Humanic 90,1 %
Takko 96,6 %
Deichmann 114,0 %
Camaieu 128,0 % !
New Yorker 143,0 % !
Zara 147,0 % !

Luxus:
Dior 69,2 %
Hermes Prague 75,2 %
Prada 80,3 %
Louis Vuitton 113,0 % !
Zitulda
18.08.14,07:34
...a ďaľší mail:)
Je to trochu po termíne, ale páči sa mi tento výrok !

Miloš Zeman v Liberci 10.6.
Hned na úvod čelil dotazu rozhořčené ženy:
"Kdy dostaneme my, Romové, konečně slušné bydlení," ptala se.

Zemanova odpověď:
"Je třeba si ujasnit, co je myšleno pod pojmem slušné bydlení. Znamená to, že byt, který si zaplatím, tak ten byt nevybydlím. Neudělám si z parket ohníček na podlaze, nevytluču okna, neudělám z chodby odpadkový koš. Nárok na slušné bydlení znamená i povinnost slušně bydlet. Mně je srdečně jedno, jestli je někdo Rom nebo Nerom. Každému musíme měřit stejným metrem. A buď někdo umí bydlet a vyjít se spolubydlícími, nebo to neumí. V takovém případě takový nárok sám ztratil," sdělil Zeman za potlesku většiny přítomných. A já se přidávám a tles kám též. ;-)8-) :-P
terezamaria
19.08.14,10:50
Peggynka
19.08.14,11:14
Podarené:
http://safeshare.tv/w/LxQvcdsoYs
Perfekt :) človek nemá veriť už ani tomu,čo vidí...