alenki
23.09.09,11:17
Kto má osvedčený dobrý recept na strojčekový keks? V minulosti sa predával keksík s názvom "kreolky", pripadal mi ako z treného cesta, v strede kúsok džemu, s fantastickou chuťou. Taký by sa mi páčil. ;)
Heni
23.09.09,10:08
Kto má osvedčený dobrý recept na strojčekový keks? V minulosti sa predával keksík s názvom "kreolky", pripadal mi ako z treného cesta, v strede kúsok džemu, s fantastickou chuťou. Taký by sa mi páčil. ;)

tu sme už také piekli ;)
http://www.porada.sk/t17478-lisovane-strojcekove-pecivo.html
alenki
23.09.09,10:47
Ďakujem za rýchlu odpoveď, vyskúšam.
flori
23.09.09,13:30
fiha to je aky kolač?
alenki
24.09.09,05:25
No to sa urobí cesto ako na bežné vykrajovacie čajové pečivko a vloží sa do strojčeka, ktorý vyzerá ako valček s ručnou pumpičkou a vytláčajú sa rôzne tvary podľa zvoleného nástavca na plech. Čiže cesto sa nemusí vaľkať a vykrajovať formičkami. No teda neviem, či som to dobre vysvetlila.
Blankake
24.09.09,05:36
Tieto keksy sa robia lisom na cesto, napr. takýmto:

http://www.4home.sk/inshop/catalogue/products/detail/110213.jpg

Tiež by som uvítala nejaký zaručený recept, viem že to cesto má byť skôr také mazľavé.
Kreolky - to bola pochúťka ;):)...boli tmavé (kakaové) a svetlé.:)
digehe1
27.09.09,11:04
ja robím tieto 2 recepty už dlhé roky, obidva sú výborné.
0,5kg hladkej múky, 30 dkg smetol, 15 dkg pr.cukru, vanilka, 1/2 prášku do pečiva, l vajco.


2.
2 margaríny, l veľké vajco alebo 2 malé, 65 dkg hladkej múky,35 dkg pr.cukru, vanilka, 2 pudinky-prášky-dám podľa toho aké keksy chcem mať / malinový, orieškový, kakaový, alebo zlatý klas.
Fakt výborné a hlavne odskúšané.
Blankake
27.09.09,11:07
ja robím tieto 2 recepty už dlhé roky, obidva sú výborné.
0,5kg hladkej múky, 30 dkg smetol, 15 dkg pr.cukru, vanilka, 1/2 prášku do pečiva, l vajco.


2.
2 margaríny, l veľké vajco alebo 2 malé, 65 dkg hladkej múky,35 dkg pr.cukru, vanilka, 2 pudinky-prášky-dám podľa toho aké keksy chcem mať / malinový, orieškový, kakaový, alebo zlatý klas.
Fakt výborné a hlavne odskúšané.
Tie margaríny majú byť aké? (Palmarin alebo len Smetol?). Cesto necháš trošku postáť na chladnom mieste, alebo netreba?
digehe1
27.09.09,11:21
ja požívam napr. palmarín, heru, robila som aj z lidla, z tesca, pamelu, dám si na chvílu do chladničky asi 10.minút,
Blankake
27.09.09,11:24
ja požívam napr. palmarín, heru, robila som aj z lidla, z tesca, pamelu, dám si na chvílu do chladničky asi 10.minút,
Super, díky, vyskúšam... :)
digehe1
27.09.09,11:28
teším sa s tebou, ked budú upečené, môžu sa potrieť alebo namočiť do čokolády, ja ich aj zlepujem s džemom, to už záleží od každého ako si spraví. Budem rada ked sa ozveš po vyskúšaní, ja robievam na sviatky aj z 3 dávok, pretože mám doma 4 chlapov.hahaha