maja
22.08.05,10:39
Poraďte, ako sa dá bedľa chutne pripraviť. Ja to len vyprážam v trojobale, ale to sme už mali a bedle mi doniesli zase.
Ďakujem
Yvvetta
22.08.05,08:42
A kde toľko rastú ?
maja
22.08.05,09:00
Čertižné - okres Medzilaborce!
McMarti
22.08.05,09:14
aj Pezinská baba
maja
22.08.05,09:19
Ale poraďte, čo z nich uvariť????
Palino
22.08.05,09:19
Poraďte, ako sa dá bedľa chutne pripraviť. Ja to len vyprážam v trojobale, ale to sme už mali a bedle mi doniesli zase.
ĎakujemPozri sa na stránku www.nahuby.sk (http://www.nahuby.sk) , tam sú aj recepty.
http://www.nahuby.sk/sources/kucharka.php
uzivatel2
22.08.05,09:20
Poraďte, ako sa dá bedľa chutne pripraviť. Ja to len vyprážam v trojobale, ale to sme už mali a bedle mi doniesli zase.
ĎakujemPanvicu vymazať kvalitným olejom, klobúky bedle opláchnuť, osušiť, posoliť
a okmínovať. Z oboch strán opiecť na horúcej panvici.
Dobrú chuť!
McMarti
22.08.05,09:25
hubý paprikáš s haluškami
magdush
24.08.05,23:00
Mladé klobúčiky naplniť plnkou - postrúhaný syr,pokrájaná šunka alebo saláma ,
k tomu kúsky na drobno pokrájanej bedle alebo iných hríbov spojené so surovým vajíčkom a petržlenovou vňaťou. Klobúčiky uložiť do vymasteného pekáčika, zaliať smotanou,osoliť a okoreniť podľa chuti, upiecť do zlata. Výborné!!!

Dnes som vyskúšala na kontaktnom grile - veľké bedle som obalila v cestíčku,
na každú som dala kúsok oravskej slaniny a šup na rozohriaty gril. Bolo to skvelé!!!
Dík za www stránku o hubách, nevedela som,že aj také existuje.
AlaNR
26.08.05,10:43
Trošku od veci. Nemám bedle ale vatovce (u nás sa to volá gule).
Čo sa dá z nich okrem vysmážania spraviť? Keď som ich vysmažila a trošku vychladli, boli ako žuvačka.
Prosím, prosím, poraďte niečo zaujímavé!
Ď, Ď, Ď, Ď, Ď...........
mirka165
08.08.06,19:32
skúste tento recept, ja som ho využila pri nadúrode bediel, keď sme ich nevládali jesť a je výborný

http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id_receptu=JNNRGMMRR&id_kategorie=JNLOCPF5
willma
09.08.06,05:38
Občas pri nadúrode sme bedľe aj usušili a rozdrvili na hubové korenie.
vema
09.08.06,12:59
Vysmážané bedle sú síce dobré,ale dosť mastné.Ja som ich poukladala na plech,rebierkami na vrch.Zarobila som si takú čemegu /olivový olej vegeta,sol podľa potreby,sojovú omáčku,drvenú rascu a s tým som každú bedľu perkadlom potrela.Piekla som asi na 200C.Boli šťavnaté a dobré.Jedli sme ich s chlebíkom.Takto isto pripravujem papriku,keď je už trošku načervenalá,ale s tým rozdielom,že najprv ju upečiem,počas pečenia ju obraciam, až je zvädnutá a šťava ktorú pustí takmer vypečená a potom ju natriem s tým maglajzom a nechám už len 5 - 10 min.Tiež jeme s chlebíkom.Veľmi,veľmi je to dobré.Paprika by mala byť podlhovastá a hrubostenná.
Mackovka
18.08.06,12:10
Bedle zvyknem zamraziť (pokrájané na kúsky trochu obvariť a ochladiť). Potom ich používam aj do kyslej zemiakovej polievky, urobím z nich rizoto alebo ich podusím s cibuľkou a príchuťami (ako gulášik) a zapčiem ich s predvarenou cestovinou (navrch trochu syra).
JarkaL
21.11.09,10:00
Robili ste už z bedlí aj polievku? Mne sa marí, že keď som bola malá, tak ju mama varila, ale nie som si istá.
trisestri
21.11.09,10:28