Zewa
01.10.09,12:30
Suroviny:
2 dcl mlieka
50 g drozdia
90 g praskoveho cukru
500 g polohrubej muky
1 vajce
50 g rastlinneho tuku - Hera
sol
2 pol. lyzice struhanej citronovej kory
pomarance
struhane orechy

Postup:
Vo vlaznom mlieku rozmiesame drozdie, pridame 1 cajovu lyzicku cukru a pripravime kvasok. Nechame na teplom mieste vykysnut. Muku preosejeme do misky - ziska tak vzduch a cesto bude lahsie a odstranime aj pripadne necistoty, pridame cele vajce, rozpusteny zvysok tuku, sol, struhanu citronovu koru a kvasok a zlahka vypracujeme cesto.
Ked je cesto hotove - nemalo by sa lepit ani na ruky ani na steny misky, prikryjeme misku cistou utierkou a nechame cesto vykysnut v teple.
Po vykysnuti odoberame z cesta kusky ktore plnime pomarancom - pomaranc predtym osupeme a z dielikov odstranime aj blanu. Ak je pomaranc velmi kysly, mozeme kusky obalit v praskovom alebo skoricovom cukre. Buchty poukladame na pariaci rost a vlozime do hrnca s vodou tak aby sa hladina vody nedotykala buchiet a parime asi 20 minut.
Druha moznost je poukladat buchty do vymasteneho hrnca alebo pekaca aby pokryli cele dno, zaliat ich vodou - hladina vody by mala byt asi 1 cm nad vrchom buchiet, nie viac a vo vyhriatej rure ''parime'' cca 20 minut. Hotove buchty posypeme struhanymi orechami s praskovym cukrom, alebo prelejeme ovocnou stavou, podla chuti.

Dobru chut :)
anilah
01.10.09,11:14
Prečo exoticke?
Monika Kováčová
01.10.09,11:25
žeby pre pomaranč?
Silvernola
01.10.09,18:59
Je toto dostatočný dôvod na otváranie nových tém? Myslím že je tu dosť rubrík, do ktorých by sa tieto zaujímavé recepty dali zaradiť!
alla66
01.10.09,19:27
Suroviny:
2 dcl mlieka
50 g drozdia
90 g praskoveho cukru
500 g polohrubej muky
1 vajce
50 g rastlinneho tuku - Hera
sol
2 pol. lyzice struhanej citronovej kory
pomarance
struhane orechy

Postup:
Vo vlaznom mlieku rozmiesame drozdie, pridame 1 cajovu lyzicku cukru a pripravime kvasok. Nechame na teplom mieste vykysnut. Muku preosejeme do misky - ziska tak vzduch a cesto bude lahsie a odstranime aj pripadne necistoty, pridame cele vajce, rozpusteny zvysok tuku, sol, struhanu citronovu koru a kvasok a zlahka vypracujeme cesto.
Ked je cesto hotove - nemalo by sa lepit ani na ruky ani na steny misky, prikryjeme misku cistou utierkou a nechame cesto vykysnut v teple.
Po vykysnuti odoberame z cesta kusky ktore plnime pomarancom - pomaranc predtym osupeme a z dielikov odstranime aj blanu. Ak je pomaranc velmi kysly, mozeme kusky obalit v praskovom alebo skoricovom cukre. Buchty poukladame na pariaci rost a vlozime do hrnca s vodou tak aby sa hladina vody nedotykala buchiet a parime asi 20 minut.
Druha moznost je poukladat buchty do vymasteneho hrnca alebo pekaca aby pokryli cele dno, zaliat ich vodou - hladina vody by mala byt asi 1 cm nad vrchom buchiet, nie viac a vo vyhriatej rure ''parime'' cca 20 minut. Hotove buchty posypeme struhanymi orechami s praskovym cukrom, alebo prelejeme ovocnou stavou, podla chuti.

Dobru chut :)
Neviem, či som pochopila správne
Druha moznost je poukladat buchty do vymasteneho hrnca alebo pekaca aby pokryli cele dno, zaliat ich vodou - hladina vody by mala byt asi 1 cm nad vrchom buchiet, nie viac a vo vyhriatej rure ''parime'' cca 20 minut. tie buchty sú zaliate vodou? ...potom sa neparia, ale varia:confused:;)
Zewa
01.10.09,22:06
pre alla66: pochopila si spravne...takto ich robila moja stara mama, ale mne sa tak nepodarili, preto som to iba uviedol ako druhu moznost ktoru mozno niekto uz skusal alebo o nej pocul... ja osobne ich parim na pariacom roste na ktorom sa parievaju bezne knedle...

pre anilah: presne ako pise Monika Kovacova :-)

pre Silvernola: suhlasim ze tu nemusi byt kazdy recept zvlast...priznam sa ze som vkladal tie recepty neskoro v noci a uz sa mi velmi nechcelo prehladavat rubriky...snad som z priestoru nikomu neubral...dalsie recepty vlozim do existujuich tem, pripadne ked budem mat dostatocny pocet prispevkov uverejnim www stranku kde su aj nafotene spolu s anglickym a slovenskym popisom ... zatial prajem dobru chut :-)
alla66
01.10.09,22:08
pre alla66: pochopila si spravne...takto ich robila moja stara mama, ale mne sa tak nepodarili, preto som to iba uviedol ako druhu moznost ktoru mozno niekto uz skusal alebo o nej pocul... ja osobne ich parim na pariacom roste na ktorom sa parievaju bezne knedle...

:-)
buchty si zalievala studenou vodou, alebo teplou?...nie sú mazgľavé?
Zewa
01.10.09,22:40
buchty si zalievala studenou vodou, alebo teplou?...nie sú mazgľavé?

buchty som zalieval vodou iba raz, a nepodarilo sa mi to tak ako mojej starej mame....ona zalievala buchty v liatinovom pekaci vodou z vodovodu...vody bolo nie viac ako 1 cm nad buchty.... zaklad uspechu je dobre pekac vymazat tukom a tiez aj buchty potriet, vtedy voda nevsiakne tak rychlo do cesta ... pocas ohrievania v peci sa cast vody odpari - pekac nieje prikryty, takze tie co som jedol od starej mamy mlazgave neboli...to com som vyprodukoval v pekaci ja nebolo 2x vabne, hehe...preto to robim osvedcenou metodou na pariacom roste... ;)
milka 60
12.10.09,06:21
Podlievané buchty robím tak,že najskôr si ich troška zapražím v širšom kastróle a potom podlejem vodou z vodovodu-asi za väčšiu žufanku a parím 15 min.
Ančika
13.10.09,13:17
Podlievané buchty robím tak,že najskôr si ich troška zapražím v širšom kastróle a potom podlejem vodou z vodovodu-asi za väčšiu žufanku a parím 15 min.
Aj moja mama také robila a boli fantasticky chrumkavé zospodu. Môj muž má ale radšej parené na pare, potom uložiť na hlboký tanier, posypať mletými orechami s cukrom a dobre zaliať horúcim mliekom s maslom a cukrom. Čo komu chutí, od toho sa neotrávi.;)