alpland
14.10.09,12:40
Poraďte ako správne urobiť čeregy
janaGT
14.10.09,10:42
čo sú čeregy?
Marianna01
14.10.09,10:45
čeregy sú rusle? :D:D:D
janaGT
14.10.09,10:46
asi fánky - vygúglila som :)
calawen
14.10.09,10:47
cez víkend budem u svokry, má recept... dám vedieť.
Btw čeregy sú niečo ako buchty...
Marianna01
14.10.09,10:49
cez víkend budem u svokry, má recept... dám vedieť.
Btw čeregy sú niečo ako buchty...

tak to potom nie sú rusle :D:D:D
to by boli iné čeregy s ruslami :D
Stanislav 1975
14.10.09,10:50
tak to potom nie sú rusle :D:D:D
to by boli iné čeregy s ruslami :D

ja ani neviem,čo sú rusle,ale viem čo je pečené kura...:D:D:D
Marianna01
14.10.09,10:53
ja ani neviem,čo sú rusle,ale viem čo je pečené kura...:D:D:D

:D na cibuľke?

rusle sú ošúpané veľké úhorky, pozdĺžne krájané, zavárané s veľa veľa cibuľkou :D
janaGT
14.10.09,10:54
ja ani neviem,čo sú rusle,ale viem čo je pečené kura...:D:D:D

ja síce viem čo sú rusle, ale neznášam ich:mad:
Marianna01
14.10.09,10:56
ja síce viem čo sú rusle, ale neznášam ich:mad:

ja som urobila v živote asi pred 3 rokmi -neviem presne, ale asi 3 poháre. 1 ešte mám :D, 1 zjedol tatko, ktorý má umelý chrup, keď bol u nás na návšteve a 1 dostal so sebou domov...
Tak u nás rusle idú na dračku :D
Stanislav 1975
14.10.09,10:57
:D na cibuľke?

rusle sú ošúpané veľké úhorky, pozdĺžne krájané, zavárané s veľa veľa cibuľkou :D

To može byť dobré-inak vieš čo na východe zavárajú aj?že zelené ,nedozreté paradajky-ja keď som to videl,skoro ma pepka chytila,čo sa všetko zavára...
janaGT
14.10.09,10:59
ja som urobila v živote asi pred 3 rokmi -neviem presne, ale asi 3 poháre. 1 ešte mám :D, 1 zjedol tatko, ktorý má umelý chrup, keď bol u nás na návšteve a 1 dostal so sebou domov...
Tak u nás rusle idú na dračku :D

dúfam, že si zavarila aj tento rok:---, keď idú tak na odbyt ;)
Marianna01
14.10.09,10:59
To može byť dobré-inak vieš čo na východe zavárajú aj?že zelené ,nedozreté paradajky-ja keď som to videl,skoro ma pepka chytila,čo sa všetko zavára...

Stanko, to ja zbožňujem zavárané zelené paradajky. Keď som bola malá, mamka ich zavárala - strašne je to dobré, ale vraj to obsahuje nejaký jed (čo zas nemusí byť až taká pravda), tak odvtedy ich nezavárame.
Vlani v lete som ale dostala taký mix zeleniny zaváranej a boli tam aj paradajky. Strašne som si pochutila. Je to fakt vynikajúce - a zas raz za rok trošku jedu...;)
Marianna01
14.10.09,11:00
dúfam, že si zavarila aj tento rok:---, keď idú tak na odbyt ;)

:D:D:D celý regál :D
Stanislav 1975
14.10.09,11:01
Stanko, to ja zbožňujem zavárané zelené paradajky. Keď som bola malá, mamka ich zavárala - strašne je to dobré, ale vraj to obsahuje nejaký jed (čo zas nemusí byť až taká pravda), tak odvtedy ich nezavárame.
Vlani v lete som ale dostala taký mix zeleniny zaváranej a boli tam aj paradajky. Strašne som si pochutila. Je to fakt vynikajúce - a zas raz za rok trošku jedu...;)

Tak od trošku jedu raz za čas-ešte nikto nikdy nezomrel...;)
maričku
14.10.09,11:03
Čeregy sú po východniarsky - "koláčiky" možno niekto to nazýva fánky pečené v oleji.
T. č. presný recept neviem, ale z múky (hladkej alebo výberovej), vajíčka, práškového cukru, vanilky, tvarohu (alebo kyslej pochúťkovej smotany) sa urobí cesto, ktoré rozvaľkáme, na to určeným vykrajovačom (ako na pirohy) vykrojíme štvorce (ccca 8 x 8 cm, alebo menšie), v prostriedku urobíme dierku, pretiahneme cez to jeden vrchol štvorca a pečieme v horúcom oleji. Po upečení posypeme práškovým cukrom a papkáme.
Marianna01
14.10.09,11:04
Tak od trošku jedu raz za čas-ešte nikto nikdy nezomrel...;)

...Lucrezia Borgia :D:D:D
janaGT
14.10.09,11:04
Čeregy sú po východniarsky - "koláčiky" možno niekto to nazýva fánky pečené v oleji.
T. č. presný recept neviem, ale z múky (hladkej alebo výberovej), vajíčka, práškového cukru, vanilky, tvarohu (alebo kyslej pochúťkovej smotany) sa urobí cesto, ktoré rozvaľkáme, na to určeným vykrajovačom (ako na pirohy) vykrojíme štvorce (ccca 8 x 8 cm, alebo menšie), v prostriedku urobíme dierku, pretiahneme cez to jeden vrchol štvorca a pečieme v horúcom oleji. Po upečení posypeme práškovým cukrom a papkáme.
takže predsa fánky :)
janaGT
14.10.09,11:05
...Lucrecia Borgia :D:D:D
to je kto?
Stanislav 1975
14.10.09,11:05
Čeregy sú po východniarsky - "koláčiky" možno niekto to nazýva fánky pečené v oleji.
T. č. presný recept neviem, ale z múky (hladkej alebo výberovej), vajíčka, práškového cukru, vanilky, tvarohu (alebo kyslej pochúťkovej smotany) sa urobí cesto, ktoré rozvaľkáme, na to určeným vykrajovačom (ako na pirohy) vykrojíme štvorce (ccca 8 x 8 cm, alebo menšie), v prostriedku urobíme dierku, pretiahneme cez to jeden vrchol štvorca a pečieme v horúcom oleji. Po upečení posypeme práškovým cukrom a papkáme.

urobíme dierku, pretiahneme, práškový cukor-to je teda nejaký erotický recept...:D:D:D
Marianna01
14.10.09,11:06
to je kto?

http://sk.wikipedia.org/wiki/Lucrezia_Borgia

najväčšia travička všetkých čias...
dopĺňam ešte jeden link:
http://zahadna.blog.sk/detail.html?a=c9d6169af3834bf219b7521715bef0e1
janaGT
14.10.09,11:10
http://sk.wikipedia.org/wiki/Lucrezia_Borgia

najväčšia travička všetkých čias...

aha, tak už sprostá neumriem ...
Zdenka 0705
14.10.09,11:11
Tak ja mám jeden recept na fánky od mojej mamy:
30 dkg hladkej múky, 2 kocky tvarohu, 1 KL roztopeného masla, 1 KL sódy bicarbóny, 3 celé vajcia
Zmiešame, rozgúľame a vykrajujeme fánky. My dve čiaročky, bez pretiahnutia, ale zato kosoštvorce :D:D:D. Smažíme na horúcom oleji a sypeme práškovým cukrom s vanilkou.
Odskúšané. Mňam.
bezradná
14.10.09,11:13
Našla som jeden recept -ak čeregy = fánky

250 g polohrubej múky,150 ml kyslá smotana,2 g prášk.cukor,50 g maslo
3 ks žĺtka, štipka soli

+ obrázkový návod
+ originál recept v maďarčine aj s názormi

http://www.desszert.eu/csoroge_fank
calawen
14.10.09,11:13
Teraz som dovolala...

Čeregy:

0,5 l kyslého mlieka
1 kg múky - polohrubá
1 ČL sódy bikarbóny
2 hrste kryštálového cukru
1 vajce
trochu soli

cesto štruktúry kysnutého cesta, možno to rozvaľkať na hrúbku 1 cm, nakrájať štvorčeky, urobiť 2 zárezy v prostriedku a rohy prevliecť cez vnzniknutú dierku (ako fánky).

Svokra to robí ako šišky. V oboch prípadoch sa to vypráža v oleji, potom pocukrovať alebo poliať ovocnou penou.
Stanislav 1975
14.10.09,11:15
Tak ja mám jeden recept na fánky od mojej mamy:
30 dkg hladkej múky, 2 kocky tvarohu, 1 KL roztopeného masla, 1 KL sódy bicarbóny, 3 celé vajcia
Zmiešame, rozgúľame a vykrajujeme fánky. My dve čiaročky, bez pretiahnutia, ale zato kosoštvorce :D:D:D. Smažíme na horúcom oleji a sypeme práškovým cukrom s vanilkou.
Odskúšané. Mňam.

No prosím košostvorcové...:D:D:D
Stanislav 1975
14.10.09,11:17
http://sk.wikipedia.org/wiki/Lucrezia_Borgia

najväčšia travička všetkých čias...
dopĺňam ešte jeden link:
http://zahadna.blog.sk/detail.html?a=c9d6169af3834bf219b7521715bef0e1

3 krát vydatá, dcéra pápeža,travička- šikovné dievča to bolo teda...
Martasch
14.10.09,11:22
No prosím košostvorcové...:D:D:D


Teba to ale vzalo, keď aj písmenká zamieňaš!:D
Stanislav 1975
14.10.09,11:24
Teba to ale vzalo, keď aj písmenká zamieňaš!:D

:D
janaGT
14.10.09,11:25
Teba to ale vzalo, keď aj písmenká zamieňaš!:D

citácia z dnešného facebooku:

"odkial berieš tie užasne okuriale??????
maričku
14.10.09,16:32
No vidíš Stanko, život je hotová báseň, a čo tak upiecť Černoškine prsia? Tento koláčik je teraz u nás hit.
Marianna01
15.10.09,06:36
nádherný mrník, táto téma :D:D:D takto ma to baví :) aj sa človek všeličo dozvie, aj sa zasmeje :) príjemný pocit z dobrej, človečinou smrdiacej témy :)
osky
15.10.09,08:40
ja som urobila v živote asi pred 3 rokmi -neviem presne, ale asi 3 poháre. 1 ešte mám :D, 1 zjedol tatko, ktorý má umelý chrup, keď bol u nás na návšteve a 1 dostal so sebou domov...
Tak u nás rusle idú na dračku :D

:---:---:---:---:---:---:---
Jana33
15.10.09,09:16
Dám recept na "Zemplínske čeregy" vyprážané ako fánky
1/2 kg polohrubej múky
3-4 lyžice cukru
1/2 lyžice soli
1/2 lyžice sódy bicarbóny
3-6 lyžíc kyslej smotany (podľa hustoty cesta)
Postup : dobre vymiesiť, pomúčiť dosku , vyvaľkať na hrúbku 3/4 cm , urobiť štvorce a uhlopriečne urobiť rezy - potom vysmážať do zlatista- posypať vanilkovým cukrom.....
Rozalka
15.10.09,16:26
Ja mám takýto recept (a fakt sú dobré, len nechápem, prečo sa na ne pýtaš teraz, ide o fašiangové pečivo):
25 dg polohrubej múky
3 žĺtky
štipka soli
2 polievkové lyžice (r)umu 40%
1 šľahačková smotana
Vypracujeme na hladké cesto, vyvaľkáme a rádielkom vykrajujeme, zárez urobíme aj cez stred.
Upečieme do zlatista (musia plávať).

Ja ich pečiem vo versalio (=plochá fritéza)
bjuty smis
15.10.09,18:27
To može byť dobré-inak vieš čo na východe zavárajú aj?že zelené ,nedozreté paradajky-ja keď som to videl,skoro ma pepka chytila,čo sa všetko zavára...

wow, stanko, nehnevaj sa, ale ty asi nebudeš moc velký gurmán....
ja som zo zapádu, a nepoznám nič lepšie ( aj ked v zmeske) ..no pochvál sa, čo sa zaváralo u vás doma ?
olybaba
15.10.09,20:15
Melnick
15.10.09,20:24
No vidíš Stanko, život je hotová báseň, a čo tak upiecť Černoškine prsia? Tento koláčik je teraz u nás hit.
A recept na černoškine silikóny je kde?????:D

PS: dnes už prsia neletia. :):D
Melnick
15.10.09,20:55
http://www.nanicmama.sk/obrazky-ku-clankom/cernoskine-prsia

Vyzerajú fakt dobre. :):):)

PS: S mojou orientáciou je to v pohode...:D
Izuzan
13.02.10,18:49
čo vyzeraju, ale oni sú super. Už som ich piekla, v praci sa na ních dobre zabavali.
lavanda
13.03.10,22:20
To može byť dobré-inak vieš čo na východe zavárajú aj?že zelené ,nedozreté paradajky-ja keď som to videl,skoro ma pepka chytila,čo sa všetko zavára...

Moja mama robí džem zo zelených paradajok a je výborný:)