velvet
20.10.09,17:43
Menej známe ovocie, určite ale u niektorých ľudí obľúbené. Na nete som našla asi tri recepty - kompót, syr a rôsol. Počula som že niekto ich aj pečie. Možno tu niekto má obľúbený recept.
Podelíš sa? :)
augpeter
20.10.09,17:39
Dobrý večer.
Prosím Vás. Nikde nemôžem nájsť recepty na dulu - zaváranie- pomôžete ???

Ďakujem
drobeceva
20.10.09,18:07
Dobrý večer.
Prosím Vás. Nikde nemôžem nájsť recepty na dulu - zaváranie- pomôžete ???

Ďakujem
1 l vody, 3O-35 dkg cukru - záleží, aké sladké to chceš
do vody dávam hrebíčky, koreň vanilky -
v zovretom náleve obvarím dule, dám do fliaš, navrch každej fľašky dám plátok citróna.
trisestri
20.10.09,21:55
JarkaL
20.10.09,21:57
Moja babka pridáva kúsky duly (po našom "byžalmy") do kyslej kapusty do súdka, aj zopár jabĺčok. Je to dobré.
Stanislav 1975
20.10.09,21:59
Moja babka zasa dávala duly(dule?) k prádlu do skrine-vtedy ešte nebola tak rozšírená aviváž a prádlo dostalo takú fajn voňu...
beba13
23.10.09,07:37
Ja som vlani robila z dule džem a synátor ho jedol s piškotami ako detskú výživu
alana.j
26.10.09,08:05
dostala som ich za igelitku, tak som tiež hľadala, viac receptov som našla v češtine (kdoule, kdoulový), ale ja ich budem robiť ako kompót, sirup zmiešam s ananásovým džúsom.
Chokma
26.10.11,20:41
Zaujimalo by ma, preco vsade pisu, ze za surova su nejedle. Minuly rok som sa ich najedla a som tu. Dobre, su tvrdsie a maju taku mierne trpku chut, ale to je dovod nejedlosti? hm? :rolleyes:

Tiez ich zvykneme poprepichovat klincekmi a vylozit na skrine, krasne rozvonaju byt, airwick aj brise sa mozu schovat. :D Ktovie, ci by sa nedali spravit ako jablka v pyzame... Skusim. Ak je tu niekto, kto ma recept alebo odpoved na moju otazku (vyssie), nech da o sebe vediet.
arizona
26.10.11,20:54
Ja mam doma okr.krik dulovec japonsky.len nedavno som sa tu na Porade docitala, ze tie jablcka su jedle a pouzitelne.

Mate niekto odskusane, co sa s nimi da robit? Mam ich par kilov :)
Chokma
27.10.11,10:39
Ja mam doma okr.krik dulovec japonsky.len nedavno som sa tu na Porade docitala, ze tie jablcka su jedle a pouzitelne.

Mate niekto odskusane, co sa s nimi da robit? Mam ich par kilov :)

Ja som sa po nete docitala, ze su vynikajuce susene (tento rok som kupila susicku, tak super) a ze obsahuju vela pektinu, takze je z nich velmi dobry dzem, rosol (daju sa kombinovat s jablkom). Tento rok mame za dve bedne, takze sa taaaaaaaaaaaaaaaaaakto tesim. :)
KATA50
02.11.11,18:17
Aj ja som Dulu objavila iba v posledných rokoch a nedám na ňu dopustiť. Pozrite si moje spracovanie Duly. ;)

http://varecha.pravda.sk/recepty/dula-znama-neznama-fotorecept-/20575-recept.html

http://varecha.pravda.sk/recepty/dulovy-lekvar/16859-recept.html
Valcake
02.11.11,18:59
Ja mám dulu veľmi rada, má takú fajn aromatickú chuť. Mamka zavárala, ;) ja som jedla:D
Musím si zadovážiť tie plody...Díky Katka ;)
betak
15.10.13,10:58
Vie niekto poradiť ako vyrobiť dulový kvas?
Našiel som niečo na nete ale bolo to o cukre , vode a trocha arómy z dule.Ďakujem.