MatoB
17.02.11,18:34
Stačí sa opýtať právnika contentu, ten zaručene poznal verdikt už 14.2.2011.

tomu ver...
jx06
17.02.11,17:48
Preco neriesite otazku ako VY (poskodeny) dokazete, ze ste sa na stranke neregistrovali? (ak ste sa neregistrovali)

Otazka na teba: bol si niekedy na nejakom sude?

Poskodeni taku otazku co pises vyssie vobec riesit nemusia. Dokazat to ze doslo k uzavretiu zmluvy (a vyuzitiu sluzby) je plne na zalobcovi. U nas je taky system prava ze ked niekoho zazalujes musim mu dokazat v prvom rade ty. Preto ti napr. bezny internetovy obchod kde si registrovany len cez internet neposle tovar dopredu, ale az !po! zaplateni alebo na dobierku.

Ako by som ja reagoval na sude? No keby ma predvolali tak tam poviem tieto vety: Na stranky ktore uvadza zalobca som sa neregistroval, neuzavrel som s nim zmluvu a ani som nevyuzil jeho sluzby a viac k tomu nemam co dodat. Na otazku odkial ma moje udaje, by som povedal ze ma to nezaujima odkial ma udaje a ze nie je moj problem ze niekto zneuzil moje udaje. Nic viac by som na tom sude neriesil.

Ja som v mojom podnikani uzavrel spustu roznych zmluv, zmluvy ktore by mohli skoncit na sude maju notarsky overene podpisy a su aj zviazane u notara. U menej dolezitych je napr. podpisana kazda stranka obidvoma stranami. A okrem toho mi preslo cez ruky stovky navrhov na platobny rozkaz, takze dovolim si tvrdit ze viem ako to v tejto oblasti chodi.

Az keby existovala riadna zmluva, az potom ma zmysel riesit to co skusaju ti poskodeni, a to nekale obchodne praktiky, skryte zpoplatnenie, a.t.d.
jx06
17.02.11,18:07
Ked na sude povies, ze niekto sa registroval tvojimi udajmi a pravnik sa ta opyta, preco si nepodal teda tresne oznamenie na neznameho pachatela za zneuzitie osobnych udajov
Ja take podanie podavat nemusim, pretoze udaje ktore su pouzite na registraciu pre mna osobne udaje nie su, ja ich mam totiz zverejnene aj na strankach mojich sro: meno, adresu, datum narodenia, e-mail, telefonne cislo. Skratka ja nemam problem ze tieto udaje su k dispozicii kazdemu kto ma o ne zaujem. Samozrejme ak tieto udaje poskodili biznis ProWebContentu oni mozu podat trestne oznamenie na neznameho pachatela :). A mne je uplne jedno ci tak spravia. To by som im aj na sude povedal :).
lubocko
17.02.11,18:12
Na sude presviedcaj sudcu a nie pravnika firmy Pro Contnent, nie Adamca a nie Hlavaca.
pravnikova otazka.č.1:to znamena...registracia je rutinnou zaležitosťou skoro pri navšteve každej stránky,stále to nieje dôkaz,že som sa registroval ja .Príklad moj počitač je dostupný viacerým ľuďom (router,členovia rodiny)moj mail nieje tajomstvom.Keď som dostal prvu fakturu,hneď som reagoval,že som si u nich nič neobjednal,nič nedostal,nič nezaplatím.Ak sa mýlim nech mi pošlu dod.l,preberací lístok,alebo iný dôkaz ,že som ich produkt vôbec dostal.Poslali mi ako dôkaz moju IP adresu,tento dokument posielali tuším všetkým.Telefonicky som sa spojil s típkom z firmy,kde som mu vysvetlil,že ide asi o omyl on mi sľubil,že dá veci doporiadku,no nestalo sa(rozhovor som si pre istotu nahral)Pravnikova otazkač.2A kto teda....kto?je nepodstatné je veľa spôsobov nemusí ma mať každý rád.Podavať TO ma obťažuje necitim potrebu hajiť svoje právo utajenia mojích os údajov.TO nech podá firma,ktorá si myslí ,že ju niekto okradol(nezaplatil).Mne daný stav neškodí.Mal si 14 dní...na odstupenie.Na odstupenie od čoho,keď zmluvu pokladám za neplatnú(odpovedal som mailom aj telefonicky)okrem toho počas tých 14 dni som ani len netušil,že som nejaku zmluvu uzavrel?Mňa skôr fascimuje,že to rieši tolko ľudí(včetne mňa)už tu písalo dosť právnikov,ktorí svorne tvrdili,že sa na to treba vys...a ignorovať.Súhlasím s jx06,že to netrebalo dávať na žiaden súd,len sa môžme viac zamotať
MatoB
17.02.11,19:15
Dobre dobre, teraz to vyzera ako keby som obhajoval firmu pro content. Hore sa niekto pytal ci som bol uz niekedy na sude samozrejme bol som na sude, viem ako to bezi ale kvoli inej problematike, vychadzal som s bezcennych pravnikovych otazok ktore boli prave tam pouzite a aj z reality ktora bola na druhom pojednavani ohladom tychto portalov. Druha a podstatna vec, ktoru som uz hore spominal bola ta, ze cely tento proces je len sproste zviditelnenie sa jedneho chlapca a jeho poskytovanie CMS systemu, lebo len za zahadnych okolnosti sa sade na internete spomina jeho uzasna cms stranka, len za zahadnych okolnosti sa pre podanie hromadneho TO ludia museli registrovat na jeho uzasnej cms stranke, len za zahadnych okolnosti v markize tocil viac o svojej cms stranke ako o basne.portal.sk a len za zahadnych okolnosti sa vsetko toci okolo jeho cms stranky - moj nazor. Áááále serem ja do toho...
jx06
17.02.11,21:06
Druha a podstatna vec, ktoru som uz hore spominal bola ta, ze cely tento proces je len sproste zviditelnenie sa jedneho chlapca a jeho poskytovanie CMS systemu, lebo len za zahadnych okolnosti sa sade na internete spomina jeho uzasna cms stranka, len za zahadnych okolnosti sa pre podanie hromadneho TO ludia museli registrovat na jeho uzasnej cms stranke, len za zahadnych okolnosti v markize tocil viac o svojej cms stranke ako o basne.portal.sk a len za zahadnych okolnosti sa vsetko toci okolo jeho cms stranky - moj nazor. Áááále serem ja do toho...
No aby sme tomu hochstaplerovi Antonakovi tolko nekrivdili, tak jeho aktivity aspon upozornili na tento podvod, a mnohym ludom pomohli. Inac ja sledujem aj tie skupiny na FCBoku, a bol som dost prekvapeny ake znalosti ma dnesna internetova generacia ohladom zakladnych veci, ako je pravo, fungovanie internetu, obchodne vztahy atd. Mne to pripada ze 95% ludi tam miesto mozgu ma sracky v hlave :).
siral
18.02.11,12:29
No aby sme tomu hochstaplerovi Antonakovi tolko nekrivdili, tak jeho aktivity aspon upozornili na tento podvod, a mnohym ludom pomohli. Inac ja sledujem aj tie skupiny na FCBoku, a bol som dost prekvapeny ake znalosti ma dnesna internetova generacia ohladom zakladnych veci, ako je pravo, fungovanie internetu, obchodne vztahy atd. Mne to pripada ze 95% ludi tam miesto mozgu ma sracky v hlave :).


EJ, dobre vravíš až mi je to divnô !
j.benz
18.02.11,15:51
mna by len zaujimalo, ci hochstapler tu jeho fakturu zaplatil, alebo nie. bol by to asi paradox, keby im tu fakturu predsa len zaplatil z darov od tych poskodenych co mu este aj posielali penazne dary. :confused:
anti-benz
18.02.11,17:35
mna by len zaujimalo, ci hochstapler tu jeho fakturu zaplatil, alebo nie. bol by to asi paradox, keby im tu fakturu predsa len zaplatil z darov od tych poskodenych co mu este aj posielali penazne dary. :confused:

Pan Hlavac, prestante tu tarat hluposti. Dakujem. Vsetky vase prispevky su ... viete na co ;-)
j.benz
19.02.11,07:18
aha, hochstapler sa ozval? alebo jeden z prispievatelov? alebo adamca?
artex
19.02.11,11:10
teraz uz len cakat. asi najlepsie ignorovat ich vyzvy na zaplatenia cakat az az na platobny rozkaz zo sudu. Potom voci nemu podat odpor. Pretoze od tejto zmluvy nebolo mozne odstupit, mala by byt preto neplatna. moja dcera sa tiez zaregistrovala, a to nemala este ani 18r. tak ideme touto cestou.
jusike
19.02.11,15:16
teraz uz len cakat. asi najlepsie ignorovat ich vyzvy na zaplatenia cakat az az na platobny rozkaz zo sudu. Potom voci nemu podat odpor. Pretoze od tejto zmluvy nebolo mozne odstupit, mala by byt preto neplatna. moja dcera sa tiez zaregistrovala, a to nemala este ani 18r. tak ideme touto cestou.
Myslím že toto je celkom múdre, teda okrem môjho návrhu s trieštivou zlomeninou lebiek tých svíň.
Fezoj1964
22.02.11,11:24
POZNÁTE ICH ?

ROBERT A VILIAM ADAMČOVCI

viď FOTO:
http://www.financninerad.cz/downloads-portal/adamca/robert-a-villiam
Fezoj1964
22.02.11,11:27
Faktury od BIB Services neplaťte, počkejte až na případnou výzvu soudu - tisková zpráva ESC
(Praha, 15. února 2011) Slovenská společnost BIB Services, s.r.o., opakovaně pod výhružkou exekucí a žalob tlačí tisíce Čechů k zaplacení několika desítek eur za registraci na internetových stránkách provozovaných seychelskou společností Online Investment Group Ltd. A to přestože smlouva na webu ve většině případů vůbec nevznikla. Před několika dny začala BIB Services znovu rozesílat e-mailové výzvy, aby lidé do 14 dnů údajný dluh zaplatili, jinak pošle k soudu návrh na vydání platebního rozkazu. Rada právníků ovšem zní vůbec nereagovat a nic neplatit, dokud nepřijde dopis přímo od soudu. Teprve pak by bylo vhodné reagovat.

„Výzvy jsou napsané tak, aby si méně pozorní lidé mysleli, že pohledávka už je u soudu, a že musejí zaplatit. A někteří lidé bohužel psychickému nátlaku podlehnou,“ říká Tomáš Večl z Evropského spotřebitelského centra (ESC), na které se obracejí stovky lidí s žádostí o radu, jak postupovat. ESC se zabývá spory českých spotřebitelů s prodejci z jiných zemí EU a o tomto problému ví díky partnerským centrům v jiných členských státech EU. Pochybný projekt tzv. webových pastí totiž běží i jinde v Evropě, např. Dánsku či Německu.

„Firma založí stránku s jinak volně dostupným obsahem, například s informacemi o fotbalovém mistrovství nebo volně šiřitelným softwarem, a na titulní straně nabídne možnost soutěžit o drahou elektroniku. Pár měsíců poté, co návštěvník webu do soutěžního formuláře vyplní své osobní údaje, mu přijde e-mail, že se na daných stránkách zaregistroval a za dvouleté členství musí dle smluvních podmínek zaplatit třeba 60 eur,“ popisuje Tomáš Večl a upozorňuje: „Smlouva ale ve většině případů platně nevznikla. Webové stránky jsou tvořeny záměrně klamavým způsobem a protože zákon tyto tzv. nekalé obchodní praktiky zakazuje, nemohou vést ke vzniku platné smlouvy. Při registraci mohou být navíc velmi snadno zneužity osobní údaje třetí osobou a nezřídka ji provádějí také děti bez plné způsobilosti k právním úkonům.“

Částky ve výši zhruba 50–100 eur vymáhá společnost BIB Services, s.r.o., v zastoupení společnosti Online Investment Group údajně registrované na Seychelách. Druhá jmenovaná „firma“ byla vytvořena jako následník slovenských společností Web Content a Pro Content, které s těmito praktikami na Slovensku začínaly. Díky jazykové blízkosti se cílem nekalých praktik stali i čeští uživatelé internetu.

Evropské spotřebitelské centrum pomáhá a radí spotřebitelům ve sporech s prodejci zboží a služeb z jiných zemí EU, Norska a Islandu. Síť 29 Evropských spotřebitelských center je zřizována Evropskou komisí a členskými státy, česká kancelář působí při České obchodní inspekci. Více na www.coi.cz/esc (http://www.coi.cz/esc). Podrobnější vyjádření ESC k uvedenému tématu najdete zde (http://www.coi.cz/cs/esc-2/aktualne/vyjadreni-a-doporuceni-evropskeho-spotrebitelskeho-centra-k-dotazum-tykajicich-se-spolecnosti-pro-content-web-content-online-investment-group.html).

Zdroj:http://www.coi.cz/cs/esc-2/aktualne/faktury-od-bib-services-neplatte-pockejte-az-na-pripadnou-vyzvu-soudu-tiskova-zprava-esc.html
jamnik
23.02.11,08:20
Je tu ďalšia stránka kde posielajú faktúry na 60 €
jamnik
23.02.11,08:31
V súčasnosti sa ma túto stránku nedá dostať, nedá sa skontrolovať aké podmienky prihlásenia (registrácie) tam sú alebo boli. Nejde o sťahovákov.
jamnik
23.02.11,08:35
Opravujem jedná sa o túto stránku sťahujeme. Je zablokovaná
Llívia
23.02.11,10:23
Opravujem jedná sa o túto stránku sťahujeme. Je zablokovaná
Nejedná. Stránka www.stahujeme.sk patrí firme, ktorá sťahuje veci (sťahováci).

Je to stránka www.stahujme.sk. ;) ESET ťa na ňu nepustí.
jusike
23.02.11,10:41
Je to stránka www.stahujme.sk. ;) ESET ťa na ňu nepustí.Chvála tejto firme! :)
Fezoj1964
23.02.11,10:45
http://www.porada.sk/images/icons/icon2.gif Re: Problem s web stránkou basne - portal
POZNÁTE ICH ?

ROBERT A VILIAM ADAMČOVCI

viď FOTO:
http://www.financninerad.cz/download...bert-a-villiam

Kto ich náhodou stretne nech im "poďakuje" - je osobne na každom akú zvolí formu.
Fezoj1964
23.02.11,10:48
Oprava link:

http://www.porada.sk/images/icons/icon2.gif Re: Problem s web stránkou basne - portal

POZNÁTE ICH ?

ROBERT A VILIAM ADAMČOVCI

http://www.financninerad.cz/downloads-portal/adamca/robert-a-villiam

Kto ich náhodou stretne nech im "poďakuje" - je osobne na každom akú zvolí formu.
jamnik
23.02.11,10:48
Už skončili tie spory ktoré sa týkali tých faktúr. Nikto nepíše ako to skončilo. Či niekto vyhral ten súd alebo čo.
jamnik
23.02.11,10:52
Tak to teraz neviem ani aká je to stránka ani už neviem čo na nej vlastne je..
jamnik
23.02.11,11:18
Tu sú zmenené firmy.
Hlavná je:[U]Online Investment Group Ltd.
Francis Rachel Street, Victoria, Mahe, Seyschelles
A na slovensku:Správou a vymáhaním našich pohľadávok sme poverili spoločnosť International Payment Services s.r.o. so sídlom v
Bratislave, Sliačska 10, 831 02 Bratislava, IČO: 45 606 251.
csomora
23.02.11,23:12
Zdravim erik.aragorn!
Neviem ako si teda nakoniec dopadol,ale ja mám podobný problém s jednou int.stránkou konkrétne Sale4You a chystám sa za právnikom,tak ti dám vedieť alebo ak si to už poriešil(Problem s jednym web portalom-básne),prosím daj mi vedieť ako na to.
Vopred srdečná vďaka.
Ahoj.
Marshall007
24.02.11,07:01
Mne dosiel vcera podobny mail ako sa tu opisuje, len zo stranky www.stahujme.sk Ze im mam zaplatit 60e ako to myslia vazne? Treba to platit alebo sa kaslat na nich?
jamnik
24.02.11,08:36
Pozri si stránku:
markiza.selacia/lamparen/posli-nazor/k/r
tonca
24.02.11,10:53
To isté prišlo aj mne konkrétne Sale4You a neviem čo s tým.
jamnik
24.02.11,13:52
Toto mi prišlo na moju otázku že vlastne o čo ide. Váš písomný podnet nám bol doručený a týmto Vám zasielame naše stanovisko.

Vzhľadom na obsah Vášho podnetu Vám chceme pripomenúť nasledujúce dôležité skutočnosti:

Vaša registrácia prebehla na portáli www.stahujme.sk, kde Vám bol poskytnutý prístup
do spoplatnenej databázy s viac ako 150 programami na stiahnutie z rôznych kategórií.
V databáze, ktorá je každý deň aktualizovaná, nájdete programy a ich detailný popis, ako
aj hodnotenia našich odborníkov. Kategórie, do ktorých su jednotlivé programy rozdelené,
je možné vidieť na predmetnej internetovej stránke www.stahujme.sk.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie a registráciu prostredníctvom Vašej emailovej adresy
a Vašich osobných údajov, t.j. meno, priezvisko, adresa a dátum narodenia, čiže Váš právny
úkon (uzatvorenie zmluvy) je dokumentovaný elektronickými prostriedkami, ktoré umožňujú
zachytenie obsahu právneho úkonu a určenie osoby, ktorá právny úkon urobila.

Pri uzatvorení zmluvy ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými
podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ste ich a na
základe tejto akceptácie ste získali prístup ku kompletnej platenej databáze, ktorá tvorí
podstatu poskytovanej služby. Vo Všeobecných obchodných a užívateľských podmienkach,
všeobecných užívateľských informáciách ste boli riadne informovaný o právach a povinnostiach
zmluvných strán, o cene a trvaní poskytovanej služby, ako aj o možnosti odstúpenia od zmluvy.
Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade
so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky,
a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka
a § 262 Obchodného zákonníka.

Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytovanú službu, jednak pred
prihlásením na našom portáli, ako aj pri oboznámení sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými
podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami, pričom zdôrazňujeme, že ste dobrovoľne
a z vlastnej vôle vyznačili akceptáciu týchto podmienok, a tým ste pristúpili k navrhovanej zmluve.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti predmetnej zmluvy,
a to aj z toho dôvodu, že zo strany našej spoločnosti poskytovanie služby naďalej trvá v súlade
s uzatvorenou zmluvou. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás. S Vašimi
prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Chceme Vás ďalej upozorniť na fakt, že pri nezaplatení danej pohľadávky v lehote Vám vzniknú
ďalšie náklady. Týmto Vás opätovne žiadame o úhradu danej pohľadávky na nasledujúce bankové spojenie:

Bankové spojenie // International Account Number

Správou a vymáhaním našich pohľadávok sme poverili spoločnosť International Payment
Services s.r.o. so sídlom v Bratislave, Sliačska 10, 831 02 Bratislava, IČO: 45 606 251.
Prosíme Vás týmto o úhradu horeuvedenej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na účet
danej spoločnosti:

Slovenská republika

Číslo účtu: 4013047471 / 7500

IBAN: SK65 7500 0000 0040 1304 7471
BIC: CEKOSKBX


Česká republika

Číslo účtu: 242619535 / 0300

IBAN: CZ84 0300 0000 0002 4261 9535
BIC: CEKOCZPP


Suma: 60,00 EUR

Variabilný symbol: 9922127

Úhradu horeuvedenej pohľadávky Vás prosíme vykonať v lehote do 14 dní odo dňa doručenia
predmetnej faktúry na horeuvedené bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať správny
variabilný symbol pre správne priradenie Vašej platby.

Do pozornosti Vám dávame aj tlačovú správu Slovenskej obchodnej inšpekcie:

Link: http://www.soi.sk/sk/Poradna/Rady-spotrebitelovi/Oznamenie-k-spoplatnenym-strankam

Prajeme Vám pekný deň.


S pozdravom,


Zuzana Horáková
Online Investment Group Ltd.
jamnik
24.02.11,15:57
Pozri si stránku:
markiza.selacia/lamparen/posli-nazor/k/r
Tam je takých viac
jamnik
24.02.11,16:00
Pozri si stránku:
markiza.sk/relacia/lamparen/posli-nazor/k/r

Stále pribúdajú ďalší.
lucifukball
24.02.11,18:58
ahojte, aj ja mám podobný problém a vidím že aj viacerí už majú skúsenosti so stránkou sale4u.sk
mne dnes tiež došla faktúra na 77€ skoro ma vystrelo! a porovnávala som adresy sedia na stránku o básniach ktorú ste riešili na začiatku, tiež neviem čo robiť, dnes som to hneď posielala do jojky a keď si nebudem môcť pomôcť a budem to musieť zaplatiť tak to zmedializujem na všetkých možných miestach a moje peniaze za ich faktúru budú posledné ktoré uvidia!!!
ale ak niekto vie ako na to tak poradte...
jusike
24.02.11,20:03
ahojte, aj ja mám podobný problém a vidím že aj viacerí už majú skúsenosti so stránkou sale4u.sk
mne dnes tiež došla faktúra na 77€ skoro ma vystrelo! a porovnávala som adresy sedia na stránku o básniach ktorú ste riešili na začiatku, tiež neviem čo robiť, dnes som to hneď posielala do jojky a keď si nebudem môcť pomôcť a budem to musieť zaplatiť tak to zmedializujem na všetkých možných miestach a moje peniaze za ich faktúru budú posledné ktoré uvidia!!!
ale ak niekto vie ako na to tak poradte...
Zatiaľ na to ideš veľmi dobre! Hlavne mnoho ľudí, resp. právnikov radí nič neplatiť, nekomunikovať s nimi, iba ak by prišla súdna zásielka, tak na tú už potom reagovať.
Všetko sa to rieši, ale tento ťahajúci sa stav niekomu sakramensky vyhovuje!
jamnik
25.02.11,11:38
jamnik
25.02.11,12:00
Zatiaľ na to ideš veľmi dobre! Hlavne mnoho ľudí, resp. právnikov radí nič neplatiť, nekomunikovať s nimi, iba ak by prišla súdna zásielka, tak na tú už potom reagovať.
Všetko sa to rieši, ale tento ťahajúci sa stav niekomu sakramensky vyhovuje!
Ako to myslíš že vyhovuje, že to niektorý nevydržia psychicky a tie euráče im budú posielať?
jamnik
25.02.11,12:58
Milan Sovík
Vsetci povinne precitat:
Pre vsetkych to napisem este raz a budem sa snazit jednoducho, lebo po precitani mnozstva prispevkov zistujem ze mladi Slovaci maju mizerne pravne povedomie, a ani si nevedia vyhladat na internete aspon zakladne informacie.
- !!! nikto od Vas nemoze vymoct nejake peniaze len tak ze posle exekutora, a ten proti vam spusti exekucne konanie. Exekutor kona na zaklade zakona, v pripadoch takychto sporov exekutor moze konat len na zaklade rozhodnutia sudu !!!
- Firma ktora chce vysudit nejake peniaze, vas musi najskor zazalovat a realne ich moze ziskat az ked vyhra sud a ma v rukach sudne rozhodnutie, az potom moze nasledovat exekucia.
-V tomto pripade firma musi postupovat tak ze poda na sud navrh platobneho rozkazu, musi to podat na miestne prislusny sud, teda na sud pod ktory spada !!! trvale bydlisko zalovaneho !!!. (Cize musi kazdeho jedneho zalovaneho zalovat osobitne). Dalej musi firma zaplatit sudu poplatok za kazdy rozkaz. Sud po prijati platobneho rozkazu rozhoduje v skratnom konani, bud zamietne alebo akceptuje navrh. Tu este dodam ze aj na navrh platobneho rozkazu treba sudu dodat dokazovy material rovnaky ako na normalnu zalobu, cize v pripade obchodneho sporu napr. zmluvu ktora jasne urcuje zmuvne strany, a podmienky na ktorych sa strany dohodli, a v ktorej zmluvne strany svojim podpisom deklarovali suhlas zo zmluvou, (!!! odkliknutim tlacitka na intennete takato zmluva nevznika !!!).
- V pripade ze sud akceptoval (vydal) platobny rozkaz, musi byt zalovany o tomto upovedomeny a to dorucenim zasielky !!! do vlastnych ruk !!!. V pripade ze sa zasielka nedoruci platobny rozkaz nie je vykonatelny a musi nasledovat normalne pojednavanie. V pripade ze zasielku preberete, mate pravo sa voci rozkazu odvolat do 15, na co reaguje sud vytycenim datumu normalneho pojednavania na ktorom sa zucastnia obidve strany sporu.
- V pripade ze by tento spor dosiel az na sud na co vsak 2 clovekova firma Adamca a spol (ProWebContent BIB atd.), nema prostriedky a ani ludi (niekolo tisic sporov po celom Slovensku), tak na sude zaujmete stanovisko ze doslo k zneuzitiu vasich osobnych udajov, a nech ukazu sudu zmluvu s vasim podpisom na zaklade ktorej vymahaju danu sumu, samozrejme ze oni nic take namaju, takze vobec si neviem predstavit ze by ste mohli takyto spor niekedy prehrat (teda pokial sa nepriznate k tomu ze ste akceptovali nejaku zmluvu atd.).
jusike
25.02.11,19:40
Ako to myslíš že vyhovuje, že to niektorý nevydržia psychicky a tie euráče im budú posielať?jj, a okrem toho som skalopevne presvedčený, že je za tým nejaká, resp. že sú za tým nejaké veľké "šarže", ktoré z toho majú "provízie". Ináč by sa to bolo už skôr zatrhlo, minimálne by im niekto zrušil živnosť, alebo aspoň fasádu.
kusnirsb
25.02.11,22:27
dnes to prislo aj mne, cital som vase recenzie a nikto tu nenapisal ci to niekam dotiahol. ja skusim neplatit nic, ved napokon niektory maju pravdu ze som nic nepodpisoval a nemyslim si ze na zaklade emailu a tych par info maju moznost odomna dostat 60e... predsa len podpis je podpis a prihlasit tam mozte kohokolvek.... myslim si ze to je podvod a spam! a ak pride upomienka na sud alebo nieco podobne az potom si to precitam a zacnem sa tym zaoberat, a plne suhlasim s jamnik :)
Dáša_
26.02.11,09:08
dnes to prislo aj mne, cital som vase recenzie a nikto tu nenapisal ci to niekam dotiahol. ja skusim neplatit nic, ved napokon niektory maju pravdu ze som nic nepodpisoval a nemyslim si ze na zaklade emailu a tych par info maju moznost odomna dostat 60e... predsa len podpis je podpis a prihlasit tam mozte kohokolvek.... myslim si ze to je podvod a spam! a ak pride upomienka na sud alebo nieco podobne az potom si to precitam a zacnem sa tym zaoberat, a plne suhlasim s jamnik :)

nikto to nikam nedotiahol - ani firma, ani dlznici.

Firma velmi dobre vie, ze po kazdom jednom koliesku "posledných" výziev, predžalobných upomienok .... sa vždy nájde isté percento tých, čo to nevydržia a zaplatia. A o tých im ide.
Oni nepotrebujú investovať do neistých platobných rozkazov - tam sa môžete odvolať a nastáva normálne pojednávanie. To je na dlhé lakte, naviac, za každú jednu dlžnú faktútu by museli zaplatiť dopredu 16,6€. A to nepotrebujú. Oni potrebujú iba tých so slabými nervami, čo zaplatia.

Ale aj tak je pre mňa nepochopiteľné, že sa stále chytajú ďalší a ďalší...
kusnirsb
26.02.11,09:34
nikto to nikam nedotiahol - ani firma, ani dlznici.

Firma velmi dobre vie, ze po kazdom jednom koliesku "posledných" výziev, predžalobných upomienok .... sa vždy nájde isté percento tých, čo to nevydržia a zaplatia. A o tých im ide.
Oni nepotrebujú investovať do neistých platobných rozkazov - tam sa môžete odvolať a nastáva normálne pojednávanie. To je na dlhé lakte, naviac, za každú jednu dlžnú faktútu by museli zaplatiť dopredu 16,6€. A to nepotrebujú. Oni potrebujú iba tých so slabými nervami, čo zaplatia.

Ale aj tak je pre mňa nepochopiteľné, že sa stále chytajú ďalší a ďalší...

dakujem, moj brat sa tiez stal obetou ale uz asi pred rokom. vtedy to zaplatil ale vcera som si pozrel o tom par veci na nete aj s tepoztazou z televizie kde tento problem pekne vyriesili. v skratke neplatit a cakat :) http://www.stv.sk/online/archiv/regionalny-dennik?id=36175&scroll=37
drobcek2210
26.02.11,11:45
Ahojte, ja som sa teda nezaregistrovala na stránku o ktorej je tu reč, ale na inú, a to www.sale4.sk. Stránku som samozrejme vôbec nevyužívala. Tiež mi prišla pred nedávnom elektronická faktúra. Tak som si na ňu klikla, s tým, že nájdem kontakt a zavolám nejakej oprávnenej osobe. Telefon samozrejme chýba, adresu majú uvedenú na Seyschellské ostrovy!!! Beriem to ako obrovský podvod zneužívania obyčajných ľudí, bez dostatočného právneho povedomia. Takže v nijakom prípade nezaplatím a som veľmi zvedavá, čo sa bude diať ďalej.
antonak.miro
27.02.11,13:34
no zatial toho ani jedna jedina organizacia, ani pan Antonak, ani nikto moc nedosiahol. Zatial vsetci len vedia pisat velke clanky ale podstata Vam vsetkym unika. Oficialne stanovisko Slovenskeho sudu zatial neni ziadne. Ani policia nic nerobi, kde je pan Antonak, preco teraz mlci. Dopadlo to na sude tak zle??? A co ked zacnu chodit platobne rozkazy, bude nam ombudspot platit sudne trovy? Poznam slovenske sudnictvo a viem ako to na Slovensku je a co je vsetko mozne. Potom si viem predstavit, ze Ombudspot sa stiahne presne ako to spravil pan Antonak, ktory celu svoju kauzu pouzil len na svoje prezentovanie sa. Ludia otvorte oci, kadzy sa v nasom state chce svojim sposobom nabalit alebo zvyraznit!
Pozdravujem,
K sudnemu pojednavaniu ktore sa uskutocnio 1.februara 2011 v Poprade nie je co viac dodat ako to ze bolo, ze na nom bol za žalovaneho len pravny zastupca Švarc a v podstate sme to pustili cez media. Pojednavanie bolo a dalsie bude v aprili,to je vsetko co je mozne zverejnit. Ak ste chcel info ako bolo na sude mal ste sa dostavit. A zaverom, nestiahol som sa pripravujeme dalsie kroky.
antonak.miro
27.02.11,13:38
Ja som tomu Antonakovi pisal na zaciatku ze to trestne podanie co davaju na sud je hlupost, a ze sa tam zamotaju do vseliakych problemov. Som mu vysvetlil ze nie poskodeny maju davat niekoho na sud, ale prave firma ktora chce peniaze to ma moznost riesit jedine cez sud. Antonak je ale podla mna hochstapler a obycajny exbicionista ktory sa chce zviditelnit.
Trestne oznamenia sa nepodavali na sud ale na policiu.
antonak.miro
27.02.11,13:45
Dobre dobre, teraz to vyzera ako keby som obhajoval firmu pro content. Hore sa niekto pytal ci som bol uz niekedy na sude samozrejme bol som na sude, viem ako to bezi ale kvoli inej problematike, vychadzal som s bezcennych pravnikovych otazok ktore boli prave tam pouzite a aj z reality ktora bola na druhom pojednavani ohladom tychto portalov. Druha a podstatna vec, ktoru som uz hore spominal bola ta, ze cely tento proces je len sproste zviditelnenie sa jedneho chlapca a jeho poskytovanie CMS systemu, lebo len za zahadnych okolnosti sa sade na internete spomina jeho uzasna cms stranka, len za zahadnych okolnosti sa pre podanie hromadneho TO ludia museli registrovat na jeho uzasnej cms stranke, len za zahadnych okolnosti v markize tocil viac o svojej cms stranke ako o basne.portal.sk a len za zahadnych okolnosti sa vsetko toci okolo jeho cms stranky - moj nazor. Áááále serem ja do toho...
Len si vas dovolim upozornit na jeden podstatny fakt. CMS ktore tolko prezentujem od roku 2009 nepredavam, nepublikujem a dokonca i vlastne webove stranky si nechavam vytvarat inym ludom lebo na vytvaranie webovych stranok nemam cas (viď. www.presovskapracovna.sk) a daval som ju robit taktiez jednemu z poskodenych.
2. Vsade kde sa spomina ta uzasna CMS stranka - urcite to nieje kvoli jej systemu ale kvoli obsahu :-)
3. Staci mi ukazat jednu relaciu v akejkolvek TV ktora vysielala reportaz o tychto fakturach kde som prezentoval svoju web stranku.
Dakujem za nazor :-)
antonak.miro
27.02.11,13:46
mna by len zaujimalo, ci hochstapler tu jeho fakturu zaplatil, alebo nie. bol by to asi paradox, keby im tu fakturu predsa len zaplatil z darov od tych poskodenych co mu este aj posielali penazne dary. :confused:
Nie nezaplatil som fakturovane ciastky spolocnosti Pro Content.
marianke
28.02.11,12:27
Dobry den,



ak ste este spolocnosti doporučenou poštou neposlali list, v ktorom akukolvek poziadavku z ich strany odmietate, urobte tak, aby ste mali dokaz, ze ste spoločnosť informovali o tom, ze pohladavka vznikla nekalou obchodnou praktikou. Podaci listok si starostlivo uschovajte.



Ak sa na stránke registrovalo Vaše neplnoleté dieťa, môžete sa odvolať na § 8 Občianskeho zákonníka č. 40/1964, ktorý hovorí: ,,Spôsobilosť fyzickej osoby vlastnými právnymi úkonmi nadobúdať práva a brať na seba povinnosti (spôsobilosť na právne úkony) vzniká v plnom rozsahu plnoletosťou. Plnoletosť sa nadobúda dovŕšením osemnásteho roku."

V zmysle uvedeného Vaše dieťa svojím konaním nemohlo naplniť skutkovú podstatu úkonu- uzatvorenie zmluvy, keďže nie je spôsobilé na právne úkony.



Formular listu najdete na nasom webe

http://ombudspot.sk/aktuality.php?article=96&read=yes. Svoje udaje vpiste do hlavicky, adresata udajte podla toho kto stranku, na ktorej ste sa registrovali prevadzkuje.



Nase stanovisko i odporucanie pre Vas je nemenne. Nedajte sa zastrasit a firme nic neplatte. Velmi pochybujeme o tom, ze by voci niekomu zacali sudne konanie.



Ak by k tomu doslo, co je vysoko nepravdepodobne, sud nevyda v zmysle §172 ods. 9 platobny rozkaz, ak ide o spotrebitelsku zmluvu, ktora odsahuje aspon jednu neprijatelnu podmienku...



Ide o vymahanie pohladavky, ktora vznikla v suvislosti s nekalou obchodnou praktikou...to netreba zabudnut...ktora je zo zakona zakazana, teda zmluva je neplatna...ale to moze vyriect iba sud...



Prosim, priebezne sledujte aj nasu stranku www.ombudspot.sk a najma sekciu aktuality, snazim sa tam davat vsetko dolezite ohladom a nielen tejto kauzy. Dolezite informacie su aj na uvodnej stranke, zrolujte ju az na koniec.



K prípadu zasadala Komisia na posudzovanie prijateľnosti podmienok v spotrebiteľských zmluvách na Ministerstve spravodlivosti SR. O jej oficiálnom stanovisku Vás budeme informovať na našej webovej stránke. Sú na nej uvedené aj informácie ohľadom prvého súdneho pojednávania, ktoré sa uskutočnilo v Poprade.



Mgr. Petra ČAKOVSKÁ

asistent pre publicitu a seminárne aktivity

OMBUDSPOT

Združenie na ochranu práv spotrebiteľov v Poprade
marianke
28.02.11,12:30
Dopadla som rovnako, no skúšam šťastie a hľadám. Toto mi prišlo z Popradu od OMBUDSPOT , tak som preposlala aj Vám.
antonak.miro
28.02.11,22:10
To dopadne cele zle, ja to uz teraz vidim



Sud ti vysere na cely tvoj podpis, ked maju pravnika co si dokaze otvorit chrapu.

Hej na tom sude to prebiehalo jak u retarduvanych dementov, uz teraz vam zarucujem, ze ten sud poskodeny prehraju na plnej čáre. Jediny kto si na tom sude vedel otvorit papulu bol pravnik pro contentu. Ostatny jak napriklad tyto selijaky poskodeny, a Antonak a Ombudspot a neviem aj kto len koktali a vypravali secko pre sud absolutne nezaujimave veci jak ma byt zmluva uzavreta a kde bola jaka cena, a posudzovanie podmienok a co bol obsah stranky a jake autoske prava (koho to krista zaujima?) ozval sa tam pravnik od kial zobrali pro content adresu ludi co im posielali faktury nahodne bez registracie??? - JASNY PODVOD, ozval sa tam pravnik od kial prisla frrma zo seychel??? - JASNY PODVOD ako ziskali udaje klientov??? - JASNY PODVOD co je za firmu BIB service??? - JASNY PODVOD (ze to je obycajna ready made???)

Teraz vam garantujem, ze ten sud poskodeny na plnej care prehraju!!!!!!! lebo ludia co tam isli poskodenych obhajovat tam sli len za ucelom zviditelnenia sa a za ucelom spravit si reklamu respektive ukazat sa v televizori a koktat a nevedet sa ani poriadno A K VECI vyjadrit.
MatoB
1). mna urazi iba inteligent :-)
2). ked si bol na pojednavani mohol si sa postavit a niecim rozumnym prispiet
3). ja som sa pred kameru po pojednavani nepostavil ;-) a mal som nato svoje dovody
4). tvoje argumenty na tzv. JASNY PODVOD by sa nedostali ani pred sudne pojednavanie - resp. by nebolo kvoli nim zacate ani konanie lebo su minimalne smiesno-trapne
Shakespeare2
01.03.11,08:32
Ahoj na túto stránku som sa zaregistroval aj ja, tiež mi prišla faktúra, no nakoľko nedávno v TV TA3 zverejnili k tomuto reportáž -http://www.ta3.com/sk/reportaze/171948_pozor-pri-registracii - nezaplatím a budem čakať.
akynka
01.03.11,08:58
doposiaľ som nikdy nečítala podmienky, len zaškrtla, že súhlasím. Mne našťastie zatiaľ neprišla žiadna podobná faktúra.

Minule sa mi jedine stalo, že na slovakrail.sk som si zakúpila lístok na vlak, kde som spravila omyl - vymenila som zľavy. Došla som na stanicu o 12:10, vlak siel o 13:57 a mne vtedy povedali, že lístok je neplatný a nedá sa stornovaľ lebo je z internetu, že sa to dalo len 2 hodiny predtým (normálny lístok kt. zakúpite na stanici sa dá aj po odchode vlaku, ak ste nenastúpili) Teda som sa našťastie dohodla so sprievodcom a vlakvedúcim, lístok mi uznali, ale aj to s tým, že "môžte si sadnúť, ak Vám to uznáme tak dobre, ak nie tak zaplatíte pnú sumu + 1,30 €) ..ach, už budem čítať podmienky :-)

Dúfam, že dobre pochodítevšetci, kt. ste ich nečítali...
lubocko
02.03.11,15:04
jx06
03.03.11,17:07
doposiaľ som nikdy nečítala podmienky, len zaškrtla, že súhlasím. Mne našťastie zatiaľ neprišla žiadna podobná faktúra.
Pokial nieco nepodpisujem vlastnorucne alebo mojim zarucenym elektronickym podpisom, tak tiez necitam podmienky. A to vsade vyplnujem pravdive udaje :). Len tak odkliknutim nejakeho tlacitka totiz preukazatelna zmluva na dialku nevznika :), takze sa je zbytocne trapit s citanim podmienok.
czikora
13.03.11,17:23
"Kliknutím na tlačítko "Ďalej k básnickým zbierkam..."žiadam basne-server.sk, o sprístupnenie prístupu k zbierkam básní. Pokiaľ požadujete registráciu na súťažné akcie vyznačte registráciu. Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa [XXX.XXX.XXX.X] a poskytovateľ internetu [nat.XYZ.sk] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu. Kliknutím na tlačítko "Ďalej k básnickým zbierkam..." akceptujete uzatvorenie zmluvy s našou spoločnosťou na 24 mesiacov. Dohodnutá cena za prístup k poskytovaným informáciám na základe tejto zmluvy činí 5 EUR mesačne, so splatnosťou 12 mesiacov predom, splatenie a prístup podľa Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných užívateľských informácií. Prehlasujem týmto, že som spôsobilý /á/ na uzatvorenie tohto právneho vzťahu a súhlasím podľa § 65 zák.č.610/2003 Z.z. v platnom znení, so zasielaním informácií a ponúk.

Najpodstatnejšie je to čo je zvýraznené! btw: je to rovno na konci stranky takym mensim pismom...

teraz si mozes buchat hlavu o senu alebo im napisat doporucceny list ze odstupujes od zmluvy!
ahojte!!
ja mám tento istý problém!!!!!!!!!čo teraz???????
ako napísať ,čo im napísať?????????
ja ani neviem o tom že som sa registrovala....
už mi prišla upomienka o 65 eur...poradte mi prosím,ako sa to dá vyriešiť?ved ja tú stránku vôbec nenavštevujem....o čo tam vôbec ide?čo to je za stránku?
DAKUJEM....
MatoB
13.03.11,18:07
MatoB
1). mna urazi iba inteligent :-)
2). ked si bol na pojednavani mohol si sa postavit a niecim rozumnym prispiet
3). ja som sa pred kameru po pojednavani nepostavil ;-) a mal som nato svoje dovody
4). tvoje argumenty na tzv. JASNY PODVOD by sa nedostali ani pred sudne pojednavanie - resp. by nebolo kvoli nim zacate ani konanie lebo su minimalne smiesno-trapne

No vidis to, mna zase nedokaze urazit uboziak :---

Prepac, ale hadam mozem vyjadrit svoj nazor? A potom argumenty pravnika Pro Contentu su neni smiesno-trapne?
lubocko
13.03.11,19:09
ahojte!!
ja mám tento istý problém!!!!!!!!!čo teraz???????
ako napísať ,čo im napísať?????????
ja ani neviem o tom že som sa registrovala....
už mi prišla upomienka o 65 eur...poradte mi prosím,ako sa to dá vyriešiť?ved ja tú stránku vôbec nenavštevujem....o čo tam vôbec ide?čo to je za stránku?
DAKUJEM....
čitaj predchadzajúce príspevky a dozvieš sa čo treba robiť.Ešte:"Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu"-akú osobu?IP adresa je adresou platcu internetu nie pisateľa.Mohol to písať môj syn,moja manželka,moj brat,atď ......a vlastne už som si mnohokrát povedal,že to hodím za hlavu a nebudem sa týmito exotmi zaoberať,ale nejak mi to stále nedá.
lubocko
13.03.11,19:14
MatoB
13.03.11,19:19
čitaj predchadzajúce príspevky a dozvieš sa čo treba robiť.Ešte:"Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu"-akú osobu?IP adresa je adresou platcu internetu nie pisateľa.Mohol to písať môj syn,moja manželka,moj brat,atď ......a vlastne už som si mnohokrát povedal,že to hodím za hlavu a nebudem sa týmito exotmi zaoberať,ale nejak mi to stále nedá.

Cez ich IP adresu co maju sa neda identifikovat dana osoba ale len dane internetove pripojenie, v pripade slovenskych internetovych providerov je to IP adresa zariadenia viacerych ludi, druha vec pracujem pre spolocnost ktora poskytuje interetove pripojenie a dokonca internetovy provider nezaznamenava na akej internetovej stranke dana osoba bola. A navyse internetovy provider vo vacsine pripadov nedokaze ani presne urcit (ak aj niektory dokazu) na akej internetovej stranke sa prave zakaznik nachadza. Dokaze urcit len aktualne prijimanie a odosielanie dat.
MatoB
13.03.11,19:26
Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu.

tu konkretnu nie!
alaya1
14.03.11,08:39
Ja som prvy rok vsetko ignorovala, mala som vyhrazky sudom a vsetkym ostatnym. Teraz to skusaju odznova- za 2.rok, zase ignorujem. keby kazdy ignoroval, tak by ich to prestalo bavit, ale takto skusaju, kto to vydrzi viac.
Ja ignorujem nadalej.
czikora
14.03.11,18:54
ahoj! :) čiže mám to ignorovať,a nebudem mať z toho nič??????
a ked mi pride dalšia faktúra????
alaya1
14.03.11,21:57
Faktury budu chodit jedna radost, myslim, ze si precitaj ceku temu a rozhodni sa sama.
SamuelSK
17.03.11,21:19
230 stran, co staci popisat jednym slovom.

NEPLATIT.

Alebo takto.

Komu mozem vystavit fakturu na 10 000 Eur, potrebujem nove auticko, prosiiiim :)

Staci mi 25 ludi a mam nove lamborghini.

http://www.justcar.org/wp-content/uploads/2010/04/2007-lamborghini-gallardo-gt-11.jpg

Ale v bielej je tiez krasne, co poviete ?

http://4carpictures.com/wp-content/uploads/2011/03/a32d_Lamborghini-Gallardo-2.jpg

Je mi velmi luto, ze ludia maju STRACH, ktorym je ich mozne dokonale ovladat.
elizabet57
11.06.11,11:59
jusike
12.06.11,08:19
Nechápem prečo je táto téma znovu otvorená?
Mám niekde v PC komplet právne rozobrané VOP, ktoré ich dokážu úplne položiť na lopatky z právneho hľadiska. Ale keďže to tu bolo zamknuté, tak som ich sem nemohol pridať a momentálne pravdu povediac už ani nemám chuť to sem dávať. Nevidím v tom zmysel. Okrem toho som to ani neposlal pánovi Antoňávi, keďže som mu už raz písal a neunúval sa odpovedať ani jediným slovom.
rrrrrr
13.06.11,10:14
Ničoho sa nemusíte báť

http://asu.sk/Aus.files/info/infoNovelaJul2011.pdf

dalšie info na stránke asu.sk
video1983
26.06.11,10:34
dnes to bude v Lamparni 13:30 markiza

vsetkym co este nevedia co robit odporucam sledovat!
jusike
11.08.11,16:36
Už posielajú nové odrbovačky. Že im nikto huby neporozbíja, to nikdy nepochopím :mad:
alaya1
11.08.11,16:50
Mne uz pol roka neposlali nic.
zdenkanany
11.08.11,17:44
a čo poviete na toto :
Vydanie platobného rozkazu na okresnom súde Bratislava I


Vážený klient!

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti SOUTH OCEAN INVESTMENT Corp. sme do dnešného dňa neprijali Vašu platbu za využívanie služieb na online portáloch. Chceme Vás upozorniť na fakt, že sa s platbou nachádzate v omeškaní a Vaša pohľadávka sa každým dňom navyšuje o úrok z omeškania.

Spoločnosť BIB Services s.r.o. trvá naďalej na úhrade danej pohľadávky a začala podávať návrhy na vydanie platobných rozkazov na príslušný miestny súd Vášho trvalého bydliska. Vezmite prosím na vedomie, že súdne poplatky, ako aj úrok z omeškania a celkovú dlžobu ste pri vydaní platobného rozkazu povinný uhradiť do 15 dní odo dňa doručenia platobného rozkazu súdom. V prípade, že dlžoba v týchto 15 dňoch nebude uhradená, bude spoločnosť BIB Services s.r.o. nútená podať návrh na vykonanie exekúcie.

V prílohe nájdete kópiu vydaného platobného rozkazu Okresného súdu Bratislava III. voči dlžníkovi spoločnosti BIB Services s.r.o.. Vezmite na vedomie, že neuhradením dlhu sa Vaša situácia len skomplikuje a dlžoba sa niekoľkonásobne navýši. V prípade, že sa zámerne vyhýbate povinnosti uhradiť poplatky za využívanie služieb na internetových portáloch alebo si myslíte, že danú pohľadávku nieje nutné uhradiť, chceme Vám oznámiť, že spoločnosť BIB Services s.r.o. vykoná všetky právne kroky k tomu, aby bola dlžoba voči nášmu klientovi uhradená.

Ďalej Vám chceme oznámiť, že zmluva a pohľadávka, ktorá vznikla voči nášmu klientovi, nebola do dnešného dňa spochybnená žiadnym súdom Slovenskej alebo Českej republiky. Zmluva, ktorú ste uzatvorili na diaľku je bez akejkoľvek pochybnosti platná a nezávislé právne posudky potvrdili zákonný postup pri uzatváraní daných zmlúv uzatvorených na diaľku.

V prípade, že Vašu dlžobu uhradíte na nasledovné bankové spojenie v najbližších dňoch, bude Vaša platba okamžite zaevidovaná v našom systéme a návrh na vydanie platobného rozkazu bude okamžite stiahnutý.

Vašu dlžobu voči spoločnosti SOUTH OCEAN INVESTMENT Corp. môžete uhradiť nasledovne:

Prevodom, priamym vkladom alebo šekom na účet spoločnosti BIB Services s.r.o.:

Slovenská republika [EUR]
Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: 4433361668
Špecifický symbol: 2010

Česká republika [CZK]
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 43-9879280277 / 0100

Variabilný symbol: 4433361668
Špecifický symbol: 2010

Celková suma: 149,30 EUR

Vopred Vás upozorňujeme, že v prípade Vašej opätovnej ignorácie a neuhradenia dlžoby je treba počítať s viacerými finančnými nákladmi, ktoré môžu niekoľkokrát navýšiť uplatnenú pohľadávku, čomu však môžete predísť úhradou tejto dlžoby v najbližšej možnej lehote.

S pozdravom,

BIB Services s.r.o.
Cabajská 10, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

+421 (0) 904 010 021*
+421 (0) 944 563 027*
+421 (0) 944 563 031*
* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00

to mi prišlo dnes
video1983
11.08.11,17:47
SVKmatej
12.08.11,12:10
raz Bratislava I potom zase Bratislava III :-D :-D
jusike
12.08.11,20:27
Nedám im ani cent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Do poslednej minúty svojho života!
alaya1
12.08.11,20:40
co povies na toto?
http://kauza.antonak.eu/platobny-rozkaz-od-bib-services-sro/#axzz1Ui2KR6zk
Tak teda oskenovana kopia nie je doklad, ktory by bol pre mna relevantny.
Ani by som si to nevsimala, pripadne by som to odmiesla na policiu, ze co som dostalaci mi to moze v mene sudu niekto posielat, ci to nie je falsovanie uradnej listiny Myslim, ze ma prist original a do vlastnych ruk zo sudu...tomu by som sa uz venovala a dala odpor a tahala aj roky.
video1983
12.08.11,20:43
aj si to citala cele?

platobny rozkaz moze byt pravy ale ta zena asi je "lava"

tak ci onak podvod to je
video1983
12.08.11,20:49
http://www.seychellesincorporation.com/seychellesoffshorecompanyincorporationagents.htm

tu je zoznam firiem reg. na seychelach nevidim tam vobec ich firmy

;-)
alaya1
12.08.11,21:12
aj si to citala cele?

platobny rozkaz moze byt pravy ale ta zena asi je "lava"

tak ci onak podvod to je
Nerozumiem.
Maro1981
13.08.11,16:32
Zdravím, tento problém bol riešený aj v TV.
Mne konkrétne prišla upomienka aj ked som sa nikde neregistroval. :confused::confused::confused:
jsemenak
18.08.11,12:56
Dost jasne a k veci sa vyjadril AX04 alebo tak nejak.
Jednoducho IP nie je dokaz ze som uzavrel zmluvu. Ale zaloba o jej neplatnost je priznanim ze nieco ako zmluvu som podpisal. Normalna obrana by bola Ja nic neviem nerozumiem alebo nehodny chodec prechadzajuci cez moju obyvacku. Okrem toho firma nijako nedokaze aky text bol zobrazeny na monitore ak niekto vyplnal nejake policka. Ja by som povedal ze cosi som cital neviem ci ide o tuto firmu ale ktosi mi slubil milion - takze to asi budu tito co ma zaluju ale neviem toi dokazat.
Ten hlupacik co chce spochybnit zmluvu na zaklae nejakych neprimeranych ... ci co, iba ludom uskodi.
Firma nijako nedokaze co bolo na obrazovke a to Ja som mal este vtedy taky nestandardny prehliadac co tex ABC zobrazuje ako DFG - neviem skade ale niekto miho daroval uz sa nepametam kto. Podobne sa da spochybnit hocico aj pri tzv. elektronickom podpise. Nevyznam sa velmiv IT technoilogiach ale HTML je text ktory sa na kazdom pocitaci zobrazi inak a to dokonca moze zamienat aj slova.
jusike
18.08.11,17:24
Dost jasne a k veci sa vyjadril AX04 alebo tak nejak.
Jednoducho IP nie je dokaz ze som uzavrel zmluvu. Ale zaloba o jej neplatnost je priznanim ze nieco ako zmluvu som podpisal. Normalna obrana by bola Ja nic neviem nerozumiem alebo nehodny chodec prechadzajuci cez moju obyvacku. Okrem toho firma nijako nedokaze aky text bol zobrazeny na monitore ak niekto vyplnal nejake policka. Ja by som povedal ze cosi som cital neviem ci ide o tuto firmu ale ktosi mi slubil milion - takze to asi budu tito co ma zaluju ale neviem toi dokazat.
Ten hlupacik co chce spochybnit zmluvu na zaklae nejakych neprimeranych ... ci co, iba ludom uskodi.
Firma nijako nedokaze co bolo na obrazovke a to Ja som mal este vtedy taky nestandardny prehliadac co tex ABC zobrazuje ako DFG - neviem skade ale niekto miho daroval uz sa nepametam kto. Podobne sa da spochybnit hocico aj pri tzv. elektronickom podpise. Nevyznam sa velmiv IT technoilogiach ale HTML je text ktory sa na kazdom pocitaci zobrazi inak a to dokonca moze zamienat aj slova.

Bolo by načase prestať s drogami.
jusike
12.09.11,15:55
Názor na našu justíciu si urobte sami http://kauza.antonak.eu/upozornenie-pojednavanie-odrocene/
alaya1
12.09.11,16:10
janci
12.09.11,21:35
http://www.seychellesincorporation.com/seychellesoffshorecompanyincorporationagents.htm

tu je zoznam firiem reg. na seychelach nevidim tam vobec ich firmy

;-)

To je len zoznam firiem, cez ktore sa tam da vlastna firma zaregistrovat. Zoznam reg. firiem nie je verejny.
jusike
13.09.11,11:01
andamante
21.11.11,12:59
Ahojte,

dostali ste uz niekto postou platobny rozkaz?? Vraj Okresna prokuratura v S N Vsi uznala tuto zmluvu ako pravoplatne uzavretu?? Ako postupovat, ked pride domov takato obalka s modrym pruhom? Stale neplatit... len strach sa stupnuje...ale to asi chcu dosiahnut..
diiiik za odpovede a skusenosti
andrea
helicka
21.11.11,15:30
čau Lubočko..pri hladaní akejkolvek zmienky o bib service som narazila na teba a tak sa ťa chcem opýtať,ako to pokračuje,kedže viem že ludom už začínajú chodiť"obalkyk s modrým pásom"akoby zo súdu,len si to nachádzajú v schránke a nie do vlastných rúk,čiže stále sa pokúšajú vytiahnuť od ludí peniaze...
Pikoška
21.11.11,15:56
čau Lubočko..pri hladaní akejkolvek zmienky o bib service som narazila na teba a tak sa ťa chcem opýtať,ako to pokračuje,kedže viem že ludom už začínajú chodiť"obalkyk s modrým pásom"akoby zo súdu,len si to nachádzajú v schránke a nie do vlastných rúk,čiže stále sa pokúšajú vytiahnuť od ludí peniaze...Mne dnes pani poštárka priniesla takú obálku s modrým prúžkom, ako keby ma volali do justičáku:). Tak som to teda otvorila a prečítala. Už je to v koši. Vlastne nič mi dnes neprišlo.;)
misoft
21.11.11,16:11
Je to jasný "odrb"! Veď na týchto "vychcálkov" úž boli podané tr. oznámenia, bolo vytýčené pojednávanie, lenže podvodníci naťahujú čas (pritom sami sa vyhrážajú súdmi a exekúciami - pritom posielajú Platobné rozkazy ne neexistujúce meno a adresu).
Pokiaľ príde "modoprúžkovaná" obálka, táto musí byť do vlastných rúk a nie len do schránky.
Môžete opäť podať podnet org. činným v tr. konaní, pre pokračujúci tr. čin podvodu.
Inak:
http://kauza.antonak.eu/#axzz1eMAbjAtr

Môžu oni posielať, keď sú trestne stíhaní!
jamnik
21.11.11,19:09
Hádžte to do koša ak ste to nepodpísali. A kto to roznáša ide to poštou alebo to roznášajú nejakí platený poslíci?
Pikoška
22.11.11,07:39
Hádžte to do koša ak ste to nepodpísali. A kto to roznáša ide to poštou alebo to roznášajú nejakí platený poslíci?Ešte že som ten odpadkový kôš včera nevysypala. Lebo šetriť už treba aj na sáčkoch pre odpadky:). Takže obálka s modrým širokým pruhom vľavo, pečiatka pošty - Bratislava 12 - štempel akože 00.40 centov. List bez podpisu a pečiatky - adresát moje meno a v nadpise - Firma. List samozrejme písal niekto, kto blicoval na predmete obchodnej korešpondencie, a navyše ho považujem obsahovo za protizákonný, keďže ho nazvali - Vydanie platobného rozkazu - na okresnom súde Bratislava 1. Ale ja sa takými magormi zaoberať nemienim, na škole som sa učila čosi o ekonómii času.;)
alaya1
23.11.11,09:05
mne pol roka neposielaju nic, konecne pochopili, ze nic nedostanu. Zgtustnu si na ludoch co sa boja.
antonak.miro
12.12.11,19:40
Nechápem prečo je táto téma znovu otvorená?
Mám niekde v PC komplet právne rozobrané VOP, ktoré ich dokážu úplne položiť na lopatky z právneho hľadiska. Ale keďže to tu bolo zamknuté, tak som ich sem nemohol pridať a momentálne pravdu povediac už ani nemám chuť to sem dávať. Nevidím v tom zmysel. Okrem toho som to ani neposlal pánovi Antoňávi, keďže som mu už raz písal a neunúval sa odpovedať ani jediným slovom.

Mrzi ma to, denne dostavam mnozstvo emialov. Nieje mozne odpoved na vsetky email i ked sa snazim, preto je nastavena automatická odpoved.
Laguna13
20.12.11,13:07
Dnes som zachytila v poludňajšom Rádiožurnáli, že súd rozhodol v prospech asi 16.000 ľudí, ktorí sa zaregistrovali na spomínaných w-stránkach, že boli uvedení do omylu,... a nemajú nič platiť. Na záver bolo spomenuté, že dotyčný pán (ktorého meno som zabudla) zastupujúci zdieračskú firmu sa ešte odvolá. Verím, že absolútne nepochodí.
arizona
20.12.11,13:08
antonak.miro
20.12.11,22:53
Stevo_Alex19
27.12.11,12:15
Ste všetci dostali krásny darček, ale keď to tak pozerám tie dátumy... TO TRVALO 2 ROKY NEŽ SA TO VYRIEŠILO ??? To je nejako moc dlho.
MatoB
27.12.11,17:24
Niekedy v novembri boli dva roky, tedy zacali rozposielat faktury
jankalina1967
28.12.11,20:56
Ste všetci dostali krásny darček, ale keď to tak pozerám tie dátumy... TO TRVALO 2 ROKY NEŽ SA TO VYRIEŠILO ??? To je nejako moc dlho.

V pohode. Vo Svajciarsku trvalo skoro 10 rokov, kym pozatykali podvodnu firmu Intercable Verlag, ktora podobnym sposobom klamala podnikatelov.
hasadomi
16.01.12,18:32
Je tam poplatok za registráciu. Ja som dostal tiež to isté ale z inej stránka ale od tej istej firmy. Pisal som k tomu čo mi napísali potom som si písal z ich právnikmi. Nakoniec mi prestali písať je to už vyše roka a keď sa ti neozvú do 60 dní tak sa vec považuje za uzavretú. To viem a mál len 13.
jankalina1967
18.01.12,09:25
Je tam poplatok za registráciu. Ja som dostal tiež to isté ale z inej stránka ale od tej istej firmy. Pisal som k tomu čo mi napísali potom som si písal z ich právnikmi. Nakoniec mi prestali písať je to už vyše roka a keď sa ti neozvú do 60 dní tak sa vec považuje za uzavretú. To viem a mál len 13.

Co sa tyka tejto chamrade, tak najucinnejsie je VOBEC na nich nereagovat.
Monika Poláčková
07.03.12,08:22
prosím vás, ako ste vlastne dopadli v tejto veci, pretože sa mi to stalo práve nedávno, potrebovala som len básničku pre dcérku nájsť a takto som skončila s faktúrou na emaili...čo robiť?
marko252
08.03.12,04:48
Velmi Vas prosim o radu ohladne portalu www.stahujme.sk (http://link.azet.sk/?link=http%3A//www.stahujme.sk)
poslali mi fakturu a aj upomienku a neviem si rady, bojim sa exekucie pripadne sudu alebo ze ma zavru do basy, uz som im aj odpisoval ze im to uhradazat nebudem lebo som odtial ani nic nestiahol. Prosim vas poradte mi co mam robit. napiste mi prosim Vas na mail, ja uz neviem na koho sa mam obratit
moj mail: zeuss@azet.sk
alebo aspon teda daky ten koment mi sem pridajte ale poslite spravu co presne mam robit a ja sa budem riadit tym co mi poradite
pomozte mi prosim, popripade mi dajte prosim ta daky kontakt na niekoho s kym sa mozem poradit, ci uz telefonicky ale mailom, chcu odo mna aby som tu fakturu uhradil 20.3.2012, preto sa mi zide hocijaka pomoc od kazdeho,
marko252
08.03.12,04:50
Velmi Vas prosim o radu ohladne portalu www.stahujme.sk (http://link.azet.sk/?link=http%3A//www.stahujme.sk)
poslali mi fakturu a aj upomienku a neviem si rady, bojim sa exekucie pripadne sudu alebo ze ma zavru do basy, uz som im aj odpisoval ze im to uhradazat nebudem lebo som odtial ani nic nestiahol. Prosim vas poradte mi co mam robit. napiste mi prosim Vas na mail, ja uz neviem na koho sa mam obratit
moj mail: zeuss@azet.sk
alebo aspon teda daky ten koment mi sem pridajte ale poslite spravu co presne mam robit a ja sa budem riadit tym co mi poradite
pomozte mi prosim, popripade mi dajte prosim ta daky kontakt na niekoho s kym sa mozem poradit, ci uz telefonicky ale mailom, chcu odo mna aby som tu fakturu uhradil 20.3.2012, preto sa mi zide hocijaka pomoc od kazdeho,
marko252
08.03.12,04:50
potrebujem tvoju pomoc, mam ten isty probem, porad mi prosim ta
jankalina1967
13.03.12,20:55
Marko252 ty si sa zobudil po 10 rokoch? Uz davno je jasne, ze ich treba hlboko ignorovat.
misoft
13.03.12,21:11
>marko252: Keby si si prečítal celé toto vlákno - zistil by si čo a ako. Bolo tu napísaným veľa rád a veľa odkazov - len prečítať. Tam by si aj zistil, ako postupovať a čo môžu oni akože urobiť (prakticky nič - lebo majú na krku už spravodlivosť) - akurát ti môžu fúkať práškový cukor do zadku :D
jankalina1967
14.03.12,07:10
Misoft - nuz ale, na druhej strane, v tomto vlakne je dost vyjadreni od kadejakych trulov, ktori, pokial nie su najati diskuteri tymi podvodnymi firmami, tak su to proste iba trulovia, ktori placaju nezmysly a nevedomych ludi zbytocne dostavaju do neistoty (chobot, dantess a pod). Takze adolescentovi s nulovym pravnym vedomim by som moc neodporucil ziskavat rady v tomto vlakne.
Dominika Dubecká
11.05.12,05:24
Oznámenie o postúpení pohľadávkyFaktúra č.: 4433353504Číslo mandátnej zmluvy: FC-15348/2012


Vážená pani Dominika Dubecká ,

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti South Ocean Investment Corp., Belize, ktorá odkúpila pohľadávky od spoločnosti PRO CONTENT s.r.o., so sídlom Lužianky Vám chceme oznámiť, že dňa 01.02.2012 sme na základe zmluvy o postúpení pohľadávok podľa zákona § 524 - § 530 Občianskeho zákonníka Slovenskej republiky a súvisiacich ustanovení postúpili pohľadávku vyplývajúcu zo zmluvy so spoločnosťou SOUTH OCEAN INVESTMENT CORP. (uzatvorenú so spoločnosťou Pro Content s.r.o.) voči Vašej osobe, ktorá vznikla na základe užívania databázy basne-portal.sk na spoločnosť:

Flavio Contrepacore and Co. Limited
Francis Rachel Street
P.O.BOX 1086
Victoria, Mahe, Seychelles
Company No.: 089801

S postúpenými pohľadávkami prechádzajú na postupníka, spoločnosť FLAVIO CONTREPACORE and Co. Limited aj ich príslušenstvá a s nimi spojené práva. Žiadame Vás o vykonanie tejto zmeny vo Vašich záznamoch. Úhradu Vašej dlžoby vykonajte novému veriteľovi a vlastníkovi Vašej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na nasledujúce bankové spojenie spoločnosti International Payment Services s.r.o., ktorá bola poverená spravovaním neuhradených pohľadávok:



Slovenská republika (EUR)

Česká republika (CZK)*





Banka: Všeobecná úverová banka

Banka: Česká spořitelna, a.s.


Číslo účtu: 2857185058 / 0200

Číslo účtu: 2289569319 / 0800





IBAN: SK56 0200 0000 0028 5718 5058

IBAN: CZ48 0800 0000 0022 8956 9319


BIC: SUBASKBX

BIC: GIBACZPX




* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Celková dlžoba: 75,90 EUR


Pri prevode nezabudnite zadať správny variabilný symbol: 4433353504


V prípade, že máte otázky k Vašej dlžobe, kontakujte zákaznícke centrum spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd. na emailovej adrese:
Flavio-Ltd@pro-mail.eu


Vezmite na vedomie, že na postupníka boli postúpené pohľadávky, vrátane príslušenstva, t.j. úrok z omeškania a zmluvné pokuty. V prípadnom exekučnom konaní budú tieto vymáhane spolu s neuhradenou pohľadávkou.

Váš Team z South Ocean Investment Cop

Takže podľa vlákna to mám ignorovať? hm?
arizona
11.05.12,05:42
...a citala si tych 2354 prispevkov v teme? nenasla si odpoved???
Tominiko
11.05.12,12:59
Ak chceš podporovať podvodníkov, tak treba zaplatiť. Ak chceš, aby ti znovu poslali FA, tak treba zaplaťiť. Ak chceš uznať svoj dlh, treba im zaplatiť. Ak chceš, aby mali na právnikov, tak tiež treba zaplatiť. Ak však nezaplatíš, nebudú mať na právnikov, nebudú otravovať nielen teba ale aj ostatných, a budú sa musieť preorientovať na iné druhy podvodov. Rozhodnutie je len na tebe a nikto ti nič nemôže prikázať ani zakázať. Ak však dlh neexistuje nie je dôvod ho zaplatením priznávať, ak to aj niekto tvrdí. Ak však nemáš kam dávať peniaze, tak sem kľudne napíš a pošleme nejaké čísla účtov a tiež dodáme aj nejaký variabilný symbol, aby to nevypadalo tak hlúpo, že sa platí za nič. :)
jankalina1967
28.05.12,13:58
A co ine s tym, preboha chces robit?


Oznámenie o postúpení pohľadávky

Faktúra č.: 4433353504

Číslo mandátnej zmluvy: FC-15348/2012


Vážená pani Dominika Dubecká ,

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti South Ocean Investment Corp., Belize, ktorá odkúpila pohľadávky od spoločnosti PRO CONTENT s.r.o., so sídlom Lužianky Vám chceme oznámiť, že dňa 01.02.2012 sme na základe zmluvy o postúpení pohľadávok podľa zákona § 524 - § 530 Občianskeho zákonníka Slovenskej republiky a súvisiacich ustanovení postúpili pohľadávku vyplývajúcu zo zmluvy so spoločnosťou SOUTH OCEAN INVESTMENT CORP. (uzatvorenú so spoločnosťou Pro Content s.r.o.) voči Vašej osobe, ktorá vznikla na základe užívania databázy basne-portal.sk na spoločnosť:

Flavio Contrepacore and Co. Limited
Francis Rachel Street
P.O.BOX 1086
Victoria, Mahe, Seychelles
Company No.: 089801

S postúpenými pohľadávkami prechádzajú na postupníka, spoločnosť FLAVIO CONTREPACORE and Co. Limited aj ich príslušenstvá a s nimi spojené práva. Žiadame Vás o vykonanie tejto zmeny vo Vašich záznamoch. Úhradu Vašej dlžoby vykonajte novému veriteľovi a vlastníkovi Vašej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na nasledujúce bankové spojenie spoločnosti International Payment Services s.r.o., ktorá bola poverená spravovaním neuhradených pohľadávok:



Slovenská republika (EUR)

Česká republika (CZK)*





Banka: Všeobecná úverová banka

Banka: Česká spořitelna, a.s.


Číslo účtu: 2857185058 / 0200

Číslo účtu: 2289569319 / 0800





IBAN: SK56 0200 0000 0028 5718 5058

IBAN: CZ48 0800 0000 0022 8956 9319


BIC: SUBASKBX

BIC: GIBACZPX




* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Celková dlžoba: 75,90 EUR


Pri prevode nezabudnite zadať správny
variabilný symbol: 4433353504


V prípade, že máte otázky k Vašej dlžobe, kontakujte zákaznícke centrum spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd. na emailovej adrese:
Flavio-Ltd@pro-mail.eu


Vezmite na vedomie, že na postupníka boli postúpené pohľadávky, vrátane príslušenstva, t.j. úrok z omeškania a zmluvné pokuty. V prípadnom exekučnom konaní budú tieto vymáhane spolu s neuhradenou pohľadávkou.

Váš Team z South Ocean Investment Cop

Takže podľa vlákna to mám ignorovať? hm?
zdenkanany
02.06.12,08:30
čo stále otravujú ľudí,ved už bolo toho dosť a oni nie a nie prestať...že ich hanba nefacká
alaya1
03.06.12,06:44
Opat kontakt emailom, vyzva pre zalobou na sud. To uz ani nekomentujem a samorzerme ignorujem.
Kvaka
30.09.12,10:20
rozimova
17.11.12,08:04
Dobre som pochopila, že to mám ignorovať? Prišlo mi to včera.

Predžalobná výzva k úhrade dlžoby
Vážený klient!

Vo veci Vašej neuhradenej pohľadávky sme boli poverení spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. presadením jej právnych záujmov na území Slovenskej a Českej republiky. Do dnešného dňa ste nereagovali na výzvy nášho mandanta na zaplatenenie predmetnej pohľadávky.

Konáme v zastúpení nášho Mandanta, spoločnostiFlavio Contrepacore and Co. Ltd., Seychelles
Mandátne číslo zmluvy: FCC-5134-1121

Pohľadávka: 163,00 €
Úrok 59,20 €
Poplatky 5,00 €
Uhradené: 0,00 €
Zmeny: 0,00 €

Celkový dlh spoločnosti: 227,20 €



Týmto Vás vyzývame uhradiť Vašu dlžobu v lehote do 14 dní odo dňa doručenia tejto výzvy na nasledujúce bankové spojenie:

Úhrada prevodom alebo priamym vkladom

SLOVENSKÁ REPUBLIKA (EUR)

Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
BIC: TATRSKBX


Česká republika (CZK)*

Banka: VOLKSBANK CZ, A.S.
Číslo účtu: 4200354274 / 6800

IBAN: CZ91 6800 0000 0042 0035 4274
BIC: VBOECZ2X

Variabilný symbol: 9915173
* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.




Chceme Vás upozorniť, že v prípade neuhradenia danej dlžoby budeme vo veci postupovať ďalej a podnikneme kroky k zahájeniu súdneho konania. V súdnom konaní Vám súd prikáže popri dlžnej čiastke uhradiť aj ďalšie náklady spojené so súdnym konaním. Nasledujúce náklady Vám môžu vzniknúť v prípade neuhradenia danej pohľadávky v určenej lehote.
Vymáhaná pohľadávka



Istina 1. a 2. rok, poplatok za prístup do online databázy
144,00 €


Zmluvné pokuty
60,00 €


Úrok z omeškania 0,25 % denný úrok /ročne
54,75 €


Trovy súdneho konania - zaplatený súdny poplatok
16,50 €


Trovy právneho zastúpenia v konaní pred súdom
33,20 €


Súdny poplatok za vydanie poverenia na exekúciu
16,50 €


Trovy právneho zastúpenia v exekučnom konaní
33,20 €


Trovy exekučného konania ( odmena exekútora + hotové výdavky v exekučnom konaní)
74,36 €


Vaše celkové náklady
432,51 €




Ohľadom Vašej dlžoby sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na nasledujúcich telefónnych číslach:

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

http://www.porada.sk/chrome-extension://lifbcibllhkdhoafpjfnlhfpfgnpldfl/numbers_button_skype_logo.png+421 (0) 903 923 351 (tel:%2B421%20%280%29%20903%20923%20351)*

* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00 h



Informácie o možnostiach pri splátkach prostredníctvom splátkového kalendára

V prípade, že si prajete zaplatiť danú pohľadávku prostredníctvom splátkového kalendára, pošlite nám písomnú žiadosť na adresu sídla firmy alebo emailom na adresu: uctovnictvo@bib-services.sk.
Pohľadávku je možné splatiť v dvoch až piatich splátkach.

Informácie o vymáhanej pohľadávke

Uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

Prihlásenie bolo vo Vašom prípade uskotočnené prostredníctvom Vašej emailovej adresy, mena a priezviska, trvalého bydliska a dátumu narodenia. Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Medzi Vami a spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. vznikla právoplatná zmluva, uzatvorená podľa právnych predpisov platných na území Slovenskej a Českej republiky.

Informácie o spoločnosti BIB Services s.r.o.

Sme vedúcou spoločnosťou na trhu poskytujúcou služby v oblasti spravovania a vymáhania pohľadávok. Vďaka skúsenostiam a využívaniu pokrokových technológií ponúkame kvalitné a bezproblémové spravovanie akéhokoľvek množstva pohľadávok a vysokú efektivitu pri ich vymáhaní na celoeurópskom trhu.

S pozdravom,


BIB Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra
alaya1
17.11.12,08:24
Mne to prislo pred pol rokom, ignorovat, to este stale sa pokusaju vymamit prachy? ja mam uz uplny klud a nereagovala som ani raz.
Matej Krajči
24.11.12,10:51
Dobry den aj ja mam ten isty problem ale mne sa to taha uz od januara minuleho roka a urobil som chybu a zaplatil som im 134€. Posielaju dalsie faktury a najnovsie mi prislo taketo cosi:
Vážený klient!

Vo veci Vašej neuhradenej pohľadávky sme boli poverení spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. presadením jej právnych záujmov na území Slovenskej a Českej republiky. Do dnešného dňa ste nereagovali na výzvy nášho mandanta na zaplatenenie predmetnej pohľadávky.

Konáme v zastúpení nášho Mandanta, spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd., Seychelles
Mandátne číslo zmluvy: FCC-5134-1121

Pohľadávka: 194,95 €
Úrok 0,00 €
Poplatky 5,00 €
Uhradené: 131,95 €
Zmeny: 0,00 €

Celkový dlh spoločnosti: 68,00 €



Týmto Vás vyzývame uhradiť Vašu dlžobu v lehote do 14 dní odo dňa doručenia tejto výzvy na nasledujúce bankové spojenie:

Úhrada prevodom alebo priamym vkladom

SLOVENSKÁ REPUBLIKA (EUR)

Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
BIC: TATRSKBX


Česká republika (CZK)*

Banka: VOLKSBANK CZ, A.S.
Číslo účtu: 4200354274 / 6800

IBAN: CZ91 6800 0000 0042 0035 4274
BIC: VBOECZ2X

Variabilný symbol: 6665501777
* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.




Chceme Vás upozorniť, že v prípade neuhradenia danej dlžoby budeme vo veci postupovať ďalej a podnikneme kroky k zahájeniu súdneho konania. V súdnom konaní Vám súd prikáže popri dlžnej čiastke uhradiť aj ďalšie náklady spojené so súdnym konaním. Nasledujúce náklady Vám môžu vzniknúť v prípade neuhradenia danej pohľadávky v určenej lehote.
Vymáhaná pohľadávka



Istina 1. a 2. rok, poplatok za prístup do online databázy
144,00 €


Zmluvné pokuty
60,00 €


Úrok z omeškania 0,25 % denný úrok /ročne
54,75 €


Trovy súdneho konania - zaplatený súdny poplatok
16,50 €


Trovy právneho zastúpenia v konaní pred súdom
33,20 €


Súdny poplatok za vydanie poverenia na exekúciu
16,50 €


Trovy právneho zastúpenia v exekučnom konaní
33,20 €


Trovy exekučného konania ( odmena exekútora + hotové výdavky v exekučnom konaní)
74,36 €


Vaše celkové náklady
432,51 €




Ohľadom Vašej dlžoby sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na nasledujúcich telefónnych číslach:

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

+421 (0) 903 923 351 (tel:%2B421%20%280%29%20903%20923%20351)*

* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00 h



Informácie o možnostiach pri splátkach prostredníctvom splátkového kalendára

V prípade, že si prajete zaplatiť danú pohľadávku prostredníctvom splátkového kalendára, pošlite nám písomnú žiadosť na adresu sídla firmy alebo emailom na adresu: uctovnictvo@bib-services.sk.
Pohľadávku je možné splatiť v dvoch, troch alebo štyroch splátkach.

Informácie o vymáhanej pohľadávke

Uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

Prihlásenie bolo vo Vašom prípade uskotočnené prostredníctvom Vašej emailovej adresy, mena a priezviska, trvalého bydliska a dátumu narodenia. Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Medzi Vami a spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. vznikla právoplatná zmluva, uzatvorená podľa právnych predpisov platných na území Slovenskej a Českej republiky.

Informácie o spoločnosti BIB Services s.r.o.

Sme vedúcou spoločnosťou na trhu poskytujúcou služby v oblasti spravovania a vymáhania pohľadávok. Vďaka skúsenostiam a využívaniu pokrokových technológií ponúkame kvalitné a bezproblémové spravovanie akéhokoľvek množstva pohľadávok a vysokú efektivitu pri ich vymáhaní na celoeurópskom trhu.

S pozdravom,


BIB Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723 (tel:2023007723)
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra

Som v koncoch uz som z nich zufaly... Mam ignorovat aj tuto fakturu? Poradte prosim.
vulxy
24.11.12,11:46
mne prislo vcera ze vraj"Vaše celkové náklady 432,51 €"....zaujimave ze vsetci dlzime rovnaku sumu.....asi to posiela nejaky robot:D.....podla mna je dost ludi co sa zlaknu a zaplatia inac by uz prestaly....si myslim....ved to nieco musi stat ta agenda a aj riziko ze sa do toho niekdo obuje a pojde im po krku ako pitbull.
Matej Krajči
24.11.12,12:31
Takze zasa ignorovat aj ked som uz zaplatil nejaku ciastku?
vulxy
24.11.12,12:37
ked chces zaplat.....tvoja vec ,ja osbne radsej podporim nejaky utulok pre skreckov.....nez BIB servus:).....a precitaj si celu diskusiu ....budes mat prehlad co-ako.....
misoft
24.11.12,12:55
Ja som kedysi skôr písal - zastrašujú, ľudia zaplatia a firma má ihneď potvrdené, že osoba existuje. A začne kolotoč nekonečných faktúr a pohľadávok - viď Krajči - zaplatil a má to tam znova (a ešte navýšené).

Pokiaľ by sledoval celú kauzu - vedel by, kde má sa pripojiť http://www.ombudspot.sk/
elizabet57
25.11.12,07:45
Aby nedopadli jak ty vo Zvolene.
KoxXxo
25.11.12,08:36
Skôr aby dopadli!
alaya1
25.11.12,09:32
ale ved pravnici v mediach vyzývajú neplatit.Preco im stale niekto zaplati a potom otravuju aj inych.
premiko
25.11.12,09:47
vulxy
25.11.12,14:43
mimotemya vobec co maju co ludia citat si nejake basnicky??? ci si pospevovat(vid kauza SOZA) co si o nas pomysli nejaky zahranicny investor???treba makat od svitu do nevidim.....potom sa budeme mat ako svajciary:D:D:D
Peto7785
11.06.13,13:02
internetove-kauzy.webnode.sk - informácie o kauze 60 eur faktúr

internetove-kauzy (internetove-kauzy.webnode.sk)
alaya1
18.10.13,20:19
Opat sa ozvali. Asi po jeden a pol roku emailom, mimosudne vyrovnanie. Ignorujem.
lubocko
19.10.13,11:30
sú to obyčajní šmejdi ubohí,skúšaju netreba na nich reagovať