habib
08.11.09,15:50
Dobry den,potreboval by som poradit,či možem ja ako sukromna osoba príst na katastrál. úrad v našom meste a tam mi po uvedený akejkoľvek adresy prezradia vlastníka danej nehnutelnosti.Dakujem
ivka70
08.11.09,15:04
Kataster nehnutelnosti je pristupny aj na internete:
https://www.katasterportal.sk/kapor/
vyhladat v nom sa da aj podla stavieb.
habib
08.11.09,15:17
no práve tam som včera hladal a po pár pokusoch ma to zrušilo,že plánovaná odstávka,alebo niečo podobne.Ale teraz to zase šlape,len fakt neviem,pod ktorou položkou to hladat,ked nepoznám meno,ani dátum narodenia ani číslo listu vlastníctva
Blankake
08.11.09,15:23
no práve tam som včera hladal a po pár pokusoch ma to zrušilo,že plánovaná odstávka,alebo niečo podobne.Ale teraz to zase šlape,len fakt neviem,pod ktorou položkou to hladat,ked nepoznám meno,ani dátum narodenia ani číslo listu vlastníctva
Poznáš teda len čo?
habib
08.11.09,15:31
adresu,číslo popisné a číslo bytu..........myslel som že si to najprv najdem na mape na tej stránke katastru,ale aj ked som to otvoril cez IE a nainštal. ten PlugIn aj tak som to nerozchodil.......
Blankake
08.11.09,15:34
adresu,číslo popisné a číslo bytu..........myslel som že si to najprv najdem na mape na tej stránke katastru,ale aj ked som to otvoril cez IE a nainštal. ten PlugIn aj tak som to nerozchodil.......
Tu by to malo fungovať:

https://www.katasterportal.sk/kapor/vyhladavanieBytFormInit.do
habib
08.11.09,15:40
no to som skúšal ale som zamrzol na ,,súpisné čislo,, to by som asi zistil na tej mape,ale tu proste neotvorím.Nikde tam neni ani položka ulica,alebo niečo konkrétnejšie.....len dopíšem že sa mi jedná o byt v paneláku
Blankake
08.11.09,15:45
no to som skúšal ale som zamrzol na ,,súpisné čislo,, to by som asi zistil na tej mape,ale tu proste neotvorím.Nikde tam neni ani položka ulica,alebo niečo konkrétnejšie.....len dopíšem že sa mi jedná o byt v paneláku
Ja sa pripájam cez Mozillu a v pohode som si zistila náš byt - ale je pravda, že som zadala aj súpisné číslo - to je povinný údaj.:rolleyes:

A nainštaloval si si ActiveX?
habib
08.11.09,15:50
už som si poradil..........predsa na zmluve k nášmu bytu je to číslo a ja potrebujem zistit kto býva nad nami.........robia strašný bordel,tak aby som vedel s kým sa budem bavit.......tak zatial dík
Chobot
09.11.09,01:53
už som si poradil..........predsa na zmluve k nášmu bytu je to číslo a ja potrebujem zistit kto býva nad nami.........robia strašný bordel,tak aby som vedel s kým sa budem bavit.......tak zatial dík

Keď išlo o bytovku, v ktorej bývaš, tak si si ju mohol nájsť aj podľa tvojho mena...