Marta V
19.11.09,08:41
Prosím vás, pozná niekto z vás francúzsku polevu? Mala by to byť čokoládová poleva varená so smotanou, tukom a s kakaom. Že sa koláč s ňou veľmi dobre krája. Nemôžem nikde zohnať recept.
babka - ježibabka
03.12.09,14:39
Prosím vás, pozná niekto z vás francúzsku polevu? Mala by to byť čokoládová poleva varená so smotanou, tukom a s kakaom. Že sa koláč s ňou veľmi dobre krája. Nemôžem nikde zohnať recept.
Niečo sa mi marilo, že tu niekto chcel polevu zo smotany. Dnes som od jednej tety - kamarátky dostala takú malú brožúrku (českú) a našla som v nej toto - neviem, či je to práve to, čo hľadáš. 250 ml smotany na šľahanie, 50 g kakaa,30 g krupicového cukru, 100 g čokolády na varenie. Smotanu uvaríme s cukrom a kakaom. Odstavíme, pridáme na kúsky nasekanú čokoládu a za stáleho miešania ju necháme rozpustiť. Môžeme použiť ako náplň alebo namiesto polevy.
smudla
03.12.09,16:57
Mám recept na čokoládovú polevu, ktorú používam už roky, ale či je to zrovna francúzska, to neviem. Rezy alebo koláče sa s ňou krájajú v pohode, pretože nestuhne tak "úplne na tvrdo", ako keď sa dáva klasika z tuku a čokolády. Pokiaľ chceš, vyskúšaj:

1ks žĺtko
1 kopcovitá PL kakaa ( ideálne je preosiať, aby neboi hrudky)
70g práškového cukru
3 PL mlieka

Na koniec: 70g Lukany ( alebo Palmarínu na pečenie= nie stužený tuk)

Všetky suroviny: cukor, žĺtko, mlieko a kakao, miešame na miernom ohni, až sa spoja miernym varom. Odstavíme z ohňa a vmiešame pokrájanú Lukanu. Miešame tak, aby sa v horúcej hmote rozpustila. Po vymiešaní je poleva akurát taká vlažná, aby sa ňou dal poliať múčnik. Dávka je cca na jeden veľký plech.
Marta V
03.12.09,18:05
Ďakujem vám za recepty, obidva vyskúšam, ja robievam len klasickú polevu, várovú čokoládu nechám roztopiť vo vodnom kúpeli s maslom.
babka-ježibabka - to bude asi tá čo si napísala. Suroviny boli tie isté, len som nevedela pomer a postup. Ešte raz díky.
babka - ježibabka
03.12.09,19:12
Ďakujem vám za recepty, obidva vyskúšam, ja robievam len klasickú polevu, várovú čokoládu nechám roztopiť vo vodnom kúpeli s maslom.
babka-ježibabka - to bude asi tá čo si napísala. Suroviny boli tie isté, len som nevedela pomer a postup. Ešte raz díky.
Som rada, že som pomohla. Ja tiež robievam obyčajnú, ale trochu inak. Rozpustím stužený tuk a asi za malú lyžičku oleja, vypnem a do toho dám polámanú čokoládu na varenie a miešam kým sa čokoláda pekne nerozpustí. Nuž čo, koľko ľudí, toľko spôsobov.