osky
26.11.09,16:50
rozmyslam ,ze tu nie je nieco pre nas,ktori sa pasujeme s kilami a uz nevieme,co by sme zjedli.
patrim tiez k tymto smrtelnikom.v teme zdravia rozoberame zdravotnu stranku,preco chudnut a ako.
ale skusme si pomoct nejakymi konkretnymi receptikmi.s malo tuku ci cukru....:confused:mozno sa inspirujeme navzajom.
ved vsetci tu vyvaraju a vypekaju/aj ja vypekam uz na Vianoce,ale nejem:mee:/ a my sa mame len prizerat?
osky
26.11.09,15:58
Rychle kurca s brokolicou.

150 g kuracich prs nakrajat na male kusky.spodny hlub z brokolice osupat a nakrajat na drobne kococky.na 2 PL kvalitneho oleja oprazit malu cibulu,pridat mäso,brokolicovy hlub,1 KL sojovej omacky a stipku kari korenia.neprisalame!!!!miesame a opekame,potom prilejeme vodu a dusime.
medzitym si v druhom hrnci udusime brokolicu-ruzicky- do polomäkka v troske mierne osolenej vody.
mäso podlievame a dusime kym nie je celkom mäkke,potom nechame vyvarit zbytocnu stavu a servirujeme s dusenou brokolicou.k tomu zeleninovy salat bez cukru ci medu.

ak si to pripravujeme na obed,mozeme si pridat aj zo dva varene zemiaky,alebo 50 g /v surovom stave/ryze.ale na veceru len tu brokolicu a zeleninku.ziadnu inu prilohu!!!!
arizona
26.11.09,16:03
osky
26.11.09,16:05
tip na veceru:

1.biely jogurt so slnecnicovymi semienkami a 1/2 KL medu

2. jedna mala mozarella na platky,ladovy hl.salat pokvapkany citronom a olivovym olejom,prip.cerstva paradajka

nieco sladke na obed?

ak to nie je kazdy den,mozno si dopriat-50 g ryze/v surovom stave/ udusit s hrstou hrozienok a 1 PL kokosovej mucky.do hotovej primiesat 1 PL sezamovych semienok a 1 PL nahrubo nasekanych surovych orechov.miesto hrozienok mozno pouzit datle alebo figy.

rovnako si mozeme pripravit sladku cestovinu.
bikam
03.12.09,09:30
Tip na FRANCÚZSKE ZEMIAKY - robievam ich v mise z jánskeho skla - bez tuku, oleja, a pod. Nakrájané zemiaky dám do misy, premiešam s uvareným nakrájaným vajíčkom, navrch dám nakrájanú kvalitnú šunku, zalejem nízkotučným mliekom s rozhabarkovaným vajíčkom, trošku osoleným a okoreneným.Prikryjem a pečiem. Keď je šunka na vrchu krásne pripečená (pustí aj trochu tuku), vyberiem z rúry ,premiešam a nechám pripecť aj zemiaky. Je to vynikajúce a pritom "nízkotučné". Dobrú chuť!
osky
04.12.09,09:33
dusene sampiony.

sampiony umyjeme,nozicky odrezeme/mozeme si z nich uvarit polievku/.
klobuciky z vnutra posolime a posypeme troskou mletej rasce.
na 1 PL olivoveho oleja zprudka poopekame a potom podlejeme poharom bieleho vina.poloprikryte dusime do zmäknutia.ked sa vino odpari,mozme pdliat vodou,ale nemusime.tekutinu nechame vydusit a mäkke sampiony trosku popripekat.podavame k obedu so zemiakmi alebo inou prilohou.

file od stredomoria.

200g rybieho file /este zamrznute/ posolime a nechame postat,kym sa nezacne" potit ".
na panvici rozpalime 1PL olivoveho oleja a pridame na polovicu prekrojeny velky cesnakovy struk-reznou stranou dolu.rybu zlahka opecieme z oboch stran.potom file posypeme troskou provensalkych byliniek a podlejeme poharom bieleho vina.dusime do mäkka,podlievame len velmi jemne vodou.
tekutinu nechat odparit.na zaver posypeme rybu struhanym syrom a podavame s dusenou zeleninou a hlavkovym salatom.
osky
09.12.09,08:20
plnene sampiony

zopar väcsich sampionov,vajce,sol,sojova drt alebo napucany sojovy granulat7prip.mlete mäso/,sojova omacka,kari korenie,olivovy olej,velky struk cesnaku,zopar platkov zemiakov a syra

zo sampionov odstranime nozicky a nekrajame ich na drobne kusocky.do misy k nim pridame sojovu drt,trosku kari,sojovu omacu,2-3 PL olivoveho oleja a rozpuceny cesnak.vsetko dobre vymiesame a nechame postat.najlepsie je to zarobit a nechat to odlezat cez noc.

zmesou potom plnime klobuciky sampionov,na to polozime cca 0.5cm hruby platok zemiaku a na to celkom tenky kusok tvrdeho syra,mozeme este trosicku posypat mletou rascou-zapichneme to sparadlom ,aby to drzalo pokope.poukladame na plech vystalany papierom na pecenie a dame piect,pomaly do zmäknutia.
podavat mozeme s dusenou alebo cerstvou zeleninou.
osky
14.12.09,09:58
fasirka v kelovom liste.
-na dve rolady vo forme srncieho chrbta

cca 8-10 kelovych listov/tie najväcsie,ktore mame z hlavky kelu/;75 dg mleteho chudeho mäsa;2 vajcia;1 zemla rozmocena v troske mlieka;trochu struhanky; 2 PL oleja;1 stredna cibula;1 strucik cesnaku;1 KL majoranky;trochu soli;stipka cierneho ml.korenia

kelove listy obvarime vo vriacej vode-kazdy zvlast tak,aby sa nam lahko dali zohybat i hrubsie casti.davame pozor,aby sa nam nepotrhali.kladieme na tanier a vyrovname-ako palacinky.

cibulku nakraja me na drobno a osmazime na troske oleja,pridame roztlaceny cesnak a stiahneme z ohna.po vychladnuti zamiesame k mäsu,pridame zemlu,vajcia,koreniny a vymiesime vlacnu zmes.

dve formy srncieho chrbta pomastime olivovym olejom a vysypeme struhankou.potom kazdu vystelieme ´kelovymi listami tak,aby trochu previsali z formy.nalozime do plna mäsovu zmes,dobre utlacime a vrch prekryjeme ovisajucimi listami tak,aby fasirka bola zakryta.prikryjeme alobalom a pecieme podla druhu pouziteho mäsa,pomaly do zmäknutia mäsa.potom mozeme dat alobal prec a nechat este trosku zapiect.podavame k obedu s varenymi petrzlenovymi zemiakmi a zeleninovym salatom,alebo s paradajkovou omackou.:)
trisestri
14.12.09,21:17
Daniela1010
15.12.09,06:21
a teraz niečo sladké a zdravé:

Celozrnné hrudky

5 vajec
2 hrnčeky celozrnnej múky
1 hrnček polohrubej múky
2 hrnčeky hnedého cukru
1 kypriaci prášok
štipka soli
2 hrnčeky oleja
200g kokosovej múčky
400g ovsených vločiek
200g hrozienok /namočiť/
200g várovej čokolády /nasekať/
ľanové semienka /dávala som od oka asi pol vrecka/
sezamové semienka / dávala som od oka asi pol vrecka/
slnečnicové semienka /dávala som od oka asi 200g/

Vo veľkej mise to všetko riadne zmiešajte, najlepšie rukou. Cesta bude moc a bude riadne husté, takže sa trochu potrápite.
Rokou si odtŕhate cesto vo veľkosti vlašského orecha a kladiete na plech vyložený papierom na pečenie asi 4 kuisy vedľa seba, pretože sa mierne roztečú. Na plech dávate celé guľky, žiadno ich nestláčate. Pečieme asi 8-10 min na 200° v teplovzdušnej rúre alebo 15 min v normálnej rúre. Hrudky majú byť mäkké, po okrajoch mierne hnedé. Sú výborné, čo vám budem hovoriť, treba vyskúšať. Semienka možno nahradiť orechmi, hrozienka kandizovaným ovocím, skrátka čo má kto rád.
Reprografia
15.12.09,11:14
Ja by som poradila knihu od Antónie Mačingovej Schudnite raz a navždy (Zhubnete jednou pro vždy). Je to skutočne "biblia" pre tých ktorí by chceli schudnúť. Je tu vypracovaný 28-dňový program. Pekne rozpísaný každý deň + všetky recepty, ktoré máte hotové za 15-30min. A skutočne lahodné. Pani Mačingová pochádza z Košíc, avšak slovenská kniha je už úplne vypredaná, dá sa zohnať česká verzia, ktorú mám aj ja (poslédný kus). Najprv som neverila, ale keď som videla tú stravu, tak ma to chytilo. Mám za sebou 23 dní a som strašne spokojná a prekvapená. Mala som cca 66-67 kg a schudla som 6 kg, cítim sa výborne. Skúste si pozrieť na googli aj recenzie k tejto knihe, neobanujete :-)
osky
22.11.10,21:03
dnes som kupila kurca a mam uz z neho porcie na rozne jedla.
z prs bude dietna cina so zeleninovym rizotom,stehna pre manzela-asi mu ich vyprazim,no a
polievka.

sedliacka kuracia polievka

do hrnca si nakrajame na kruzky 3 velke mrkvy,
cca 3 dcl preplachnutych zavaranych hub/ja som mala take vseljake ,pomiesane,co zavarala moja mama/,ale ak nemame,mozeme dat aj cerstve,napriklad kuriatka,vaclavky,povabnice....pridat na drobno nakrajane 4 väcsie zemiaky,1 stonku poru,zväzok petrzlenovej alebo zelerovej vnate,1 malinku chili papricku alebo kusok poriadne stiplavej papriky-ja som dnes pouzila kusok baranieho rohu-stipal teda jak fras...... a napokon mäso z kurcata/ja som mala po rozporcovani z kurata-2 kridla,krk a vykosteny trup./
zaliat vodou skoro do plna a dat na nizky plamen pomaaaaaaalicky "varit".
ked sa na povrch vyplavi tzv.susomet-to je taky nanos z mäsa,jemne ho povyberame lyzicou a vyhodime,polievka musi byt pekna cira,nie kalna.
nechame jemne varit,ja moju necham aspon do polnoci na najslabsom plamienku-len semtam hodi bublinku,ale je cistulinka ako zrkadlo.
ak treba dolejem trosku vody ,dochutim vegetou,ciernym korenim-ale mozno nebude treba,a napokon stipku sladkej papriky.

cina so zeleninovym rizotom

prsia z jedneho kurata si nakrajame na drobne kocky a nasolime.

cibulu podusime na vode,ked je zmäknuta,nechame prebytocnu vodu odparit a pridame 1 malu lyzicku kvalitneho oleja-trosku oprazime.
pridame na kocky nakrajany petrzlen,zeler,mrkvu a poopekame,potom zalejeme vodou a dusime do polomäkka na poly prikryte.
ocistime si brokolicu a hlubik nakrajame na male kusky.rovnako si nakrajame na male kusky zelene fazulkove strucky.pridame k zelenine a vsetko dusime az do mäkka.poprasime sladkou paprikou,posolime,pridame trochu paradajkoveho pretlaku,1 konzervu sterilizovanej kukurice a 1 konzervu hrasku a nechame este raz prejst varom.do hotoveho zamiesame ryzu-tu sme pripravili predtym.;)

kura dame na panvicu s olejom/1 polievkova lyzica/ a prudko osmahneme.posypeme grilovacim korenim,ale mozeme ho nahradit aj kari korenim.pridame trosku sojovej omacky a vodu.udusime do mäkka,ak treba ,prilejeme znovu vodu.
ked je mäsko hotove-podotykam,ze musi mat aj trochu stavicky,servirujeme s rizotom a hlavkovym ,ci inym zeleninovym salatom.
rizoto mozeme pouzit na obed i bez mäsa,ale pozor na objem.1 porcia by nemala mat viac,ako 50 g ryze v surovom stave!!!

tak do chudnutia....;):)