mmery
01.12.09,19:55
Ahojky, nemáte prosím Vás niekto skúsenosti s prípravou jedál z biopotravín. Ja by som rada vyskúšala nejaký skutočne zaujímavý a možno aj zložitejší recept z biopotravín. Keď chcem spraviť nejaký zdravý obedík väčšinou urobím biocestoviny alebo nejaké zeleninové placky do ktorých dám biomúku. No chcela by som prejsť do nejakého vyššieho levelu...nemáte niekto skúsenosti s prípravou jedál z biomúky, polenty... vopred ďakujem.
MiaWallace
04.12.09,11:08
Ja mám jeden odskúšaný-viacmenej základný recept z polenty:
250 ml zeleninového biovývaru, 100 ml biomlieka a trochu masla necháme zovrieť, pridáme 100 g biopolenty, varíme asi 10 minút a stále miešame. Potom odstavíme a necháme chvíľku postáť, pridáme 30 g nastrúhaného parmezánu alebo eidamu a dochutíme kari korením (alebo čili). Nalejeme to do formy na srnčí chrbát opláchnutej studenou vodou a necháme stuhnúť v chladničke. Potom nakrájame, dáme na plech vystlaný papierom na pečenie, potrieme maslom a pečieme. Pred zapekaním môžeme ešte posypať bylinkami a syrom (najlepšia je mozarella).

Recept som dostala od kamarátky asi pred rokom a robila som ho už niekoľkokrát - najlepšie na ňom je, že sa dá rôzne obmieňať.