dalid
18.12.09,10:44
Pečiete ju niekto? Ak áno, tak sa pochváľte :)

Ozaj, akú muku používate (výrobca, označenie)?? Lebo už zo 2x sa mi "podarila" upiect tak hutná a roztečená placka:mad:, ale 2x aj normalna vianočka... Tak trochu zápasím s tým, že neviem akú mám múku hľadať na vianočku.. :confused:

Pre inšpiráciu jeden recept, ktorý som nedavno odskúšal:

Čo potrebujeme: 750 g polohrubej múky, 100 g cukru, 150 g tuku, 4 žĺtky, 50 g droždia, 100 g mandlí, 100 g hrozienok, 3/8 l mlieka, 5 g soli, vanilínový cukor, 1 vajce, tuk na plech


Z trošky cukru, mlieka, 2 lyžíc múky a droždia si pripravíme kvások.
Vo vlažnom mlieku rozpustíme soľ, cukor, vanilínový cukor, tuk a nakoniec do neho zamiešame žĺtky.
Pripravenú zmes nalejeme do misy na preosiatu múku
a pridáme kvások.
Varechou suroviny zmiešame.
Cesto miešame dovtedy, kým sa nelepí na varechu.
Preložíme na pomúčenú dosku a ešte vypracujeme rukami. Cesto musí byť tuhšie a nesmie sa chytať rúk ani podložky. Takto pripravené cesto necháme asi 3 hodiny kysnúť. Vykysnuté cesto rozdelíme na 8 častí, z ktorých vytvarujeme rovnaké pásy.
Spodnú časť vianočky pletieme zo 4 prameňov, preložíme na vymastený plech (vyložíme papierom, aby sa cesto neprilepovalo – bude vysoké).
Chrbtom ruky s vystretými prstami urobíme do stredu copu ryhu, do ktorej nasypeme časť sparených mandlí a hrozienok. Do nej dáme ďalší cop upletený z 3 prameňov.
Znovu urobíme chrbtom rúk ryhu a nasypeme mandle a hrozienka.
Posledný diel cesta rozdelíme na polovičku a vytvarujeme 2 tenšie pramene, ktoré stočíme.
Mandľami a hrozienkami nakoniec môžeme posypať aj vrch vianočky.
Aby sa vianočka počas pečenie nerozpadla, prepichneme ju špajľou asi na 3-4 miestach po dĺžke.
Upletenú vianočku necháme ešte na plechu asi ¾ hodinu odpočinúť.
Nakoniec ju potrieme rozšľahaným vajíčkom, vložíme do rozohriatej rúry a pečieme asi 1 a ½ hod.
Po úvodnom 10 min. zapečení pri 220°C znížime teplotu na 180°C.
Pred koncom pečenia môžeme vianočku zakryť papierom na pečenie alebo alobalom.
wagner
18.12.09,14:43
Ja používam na pečenie zásadne múku od výrobcu Pohronský Ruskov. Inak radšej ani nepečiem.
ludmilla
19.12.09,08:22
Moja vianočka s mandľami a orechami:

500g hladkej múky
125g hery
kvasnice (môžu byť aj sušené)
100g cukor kryštáľ
200ml mlieka
2 vajcia
soľ
mandle, orechy

heru rozpustím v mikrovlnke, cukor zmiešam s teplým mliekom, do misy si pripravím preosiatu múku, pridám kvasnice, heru, spolu vymiešam, ak je cesto riedke pridám múku, všetko nechám asi 1 hodinu kysnúť. Rozdelím na diely, do ktorých pridáme orechy, mandle atď. a pletieme copy - zo 4,3 a 2. Naskladáme na seba, spojíme špajdľou a necháme asi 1 hodinu kysnúť. V závere potrieme rozšľahaným vajcom a dáme piecť do rúry zo začiatku 10 min. na 200 stupňov a potom 1/2 hodinu na 160 stupňov.

P.S. Používam múku od Union PMD Bratislava, zatiaľ sa vždy vydarila.
Maruška54
20.12.09,15:41
Upečená vianočka podľa mojej skorosvokry ktorá sa už na mňa pozerá z nebíčka a okrem toho už by ani nebola skorosvokra ale to je už mimotemy a do inej témy. Odovzdala mi tento recept a s láskou mi všetko vysvetlila a ukázala. Na jej počesť som ju upiekla sama "Babička dobre som to robila?"

500 g polohrubej múky
250 g hrubej múky
150 g práškový cukor
1,5 balíčka vanilkový cukor
3 žltky
l balíček droždia
125 g HERA
štipku soli
hrozienka, mandle, citronová kôra, strúhaný muškátový oriešok veľmi málo,
250 ml mlieka
Spracujeme na hladké cesto, u babičky som to musela zarábať rukami, v duchu som si povedala "a načo máme mixery" babička ako keby to vedela povedala mi "Maruško žádný mixer, ruka je ruka". Najprv v miske potom na doske a dobre vypracovať, potom pridať hrozienka a spracovať, cesto sa nesmie lepiť ani na ruku ani na dosku. Spracovávala som to asi 3/4 hodiny pod prísnym dohľadom babičky, tak som sa snažila aj dnes aby mi z nebíčka nehrozila prstom. Potom bochník dáme naspať do misky prikryjeme utierkou a necháme kysnúť 4 hodiny. Toto je veľmi dôležité jak mi babička vysvetľovala, zabalili sme misku do dvoch diek a držali v teple, chlapov čo nám chceli otvárať okno a vetrať sme hnali von. Po vykysnutí sme bochník rozdelili na 9 dielov, to pletenie tu už tuším niekto vysvetľoval. Medzi každé poschodie som dala olúpané mandle, celú vianočku som potrela rozšľahaným vajíčkom a pokládla som ešte mandle a hrozienka. Vianočku som som spevnila dvomi špajlami zapichnutými proti sebe. Nechala som na plechu podkysnúť asi 1/2 hodiny a vložila do rúry vyhriatej na 220 stupňov na 10 minút, potom som znížila teplotu na 180 stupňov a piekla 1 hodinu. Vianočka je dobrá keď ju necháme odležať.
tonkat
20.12.09,16:59
Ja pekávam tiež vianočku, myslím, že receptov je dosť, ale podstatné je, aby bolo cesto dostatočne tuhé a aby tam bolo aj trocha tuku. Ja dávam maslo. Vtedy, keď je cesto tuhé, tak sa vianočka neroztečie na placku, ale drží sa pokope a hlavne narastie do výšky. Ináč múku používam polohrubú, na výrobcovi si myslím až tak nezálelží. Podstatné je vypracovanie. Toľko moja skúsenosť - cca ...dsaťročná.
dagjanik
28.12.09,18:51
U nás sa pečie vianočka štyri roky podľa receptu - web stránka apetitonline.cz - je tam viac receptov, ale nám sa osvedčila -vánočka 20,2,2006 z čísla Apetit 12/2004 voňavý pletenec - ide tam síce aj lyžica masti ale pasuje tam,dôležité je vypracovanie, necháme desať minút miesiť robot a až potom pridávame bud mlieko alebo múku a zase desať minút miesi robot, momentálne je na tej stránke aj video a postup ako zapletať z deviatich copov, značku múky neriešime,je výborná a na sviatky sa zo päť kusov vždy upečie..
deane7
12.01.10,12:43
Ako som lenivú vianočku piekol aneb kurvahošigutentág.

Použil som Ľudmilin recept. No kto by sa papral nejakým pletením vrkoču, naviac ešte v trúbe sa mi morka pečie.
Nachystal som si nádobu z domácej pekárničky, nalial som mlieko, rozpustené maslo (mala byť tuším Hera) cukor, jedno vajce, druhé vajce, fuj
Všetko vyhodiť a poumývať nádobu, vajce bol záprtok.
Znovu. Mlieko, vajcia, už opatrne, cukor, kvasnice, pol kila polohrubej múky z neďalekého mlyna, jaj však Ľudmila píše hladkú. No nevadí, jaj zabudol som heru. Tak rozpúšťam maslo, posekám mandle, len trochu, ostatné zjem. Niekto zvoní. Mestká polícia: "Dajte si smetiak do dvora" OK. Kde som skončil? Skontrolujem či som dal všetko. Zapnem pekáreň a ideme. Medzitým schrúmem ostatné mandle a skontrolujem morku v trúbe. Vyzerá to dobre. Pekáreň už miesi, zdá sa mi to riedke, pridám trochu hladkej múky. Aha, ešte hrozienka, šup tam s nimi. Keď je zamiesené skontrolujem cesto, vyzerá dobre. Za chvíľu príde žena z roboty, dúfam že sa to bude dať jesť. Obrátim v trúbe morku. Pekárnička hladí cesto, vyberiem miešacie háky. Uvidím čo z toho bude. Idem písať recept. Odoslať.
Hotovo, podarilo sa, na poprvé dobrá.
fulmaja
13.01.10,17:34
Ako som lenivú vianočku piekol aneb kurvahošigutentág.

Použil som Ľudmilin recept. No kto by sa papral nejakým pletením vrkoču, naviac ešte v trúbe sa mi morka pečie.
Nachystal som si nádobu z domácej pekárničky, nalial som mlieko, rozpustené maslo (mala byť tuším Hera) cukor, jedno vajce, druhé vajce, fuj
Všetko vyhodiť a poumývať nádobu, vajce bol záprtok.
Znovu. Mlieko, vajcia, už opatrne, cukor, kvasnice, pol kila polohrubej múky z neďalekého mlyna, jaj však Ľudmila píše hladkú. No nevadí, jaj zabudol som heru. Tak rozpúšťam maslo, posekám mandle, len trochu, ostatné zjem. Niekto zvoní. Mestká polícia: "Dajte si smetiak do dvora" OK. Kde som skončil? Skontrolujem či som dal všetko. Zapnem pekáreň a ideme. Medzitým schrúmem ostatné mandle a skontrolujem morku v trúbe. Vyzerá to dobre. Pekáreň už miesi, zdá sa mi to riedke, pridám trochu hladkej múky. Aha, ešte hrozienka, šup tam s nimi. Keď je zamiesené skontrolujem cesto, vyzerá dobre. Za chvíľu príde žena z roboty, dúfam že sa to bude dať jesť. Obrátim v trúbe morku. Pekárnička hladí cesto, vyberiem miešacie háky. Uvidím čo z toho bude. Idem písať recept. Odoslať.
Hotovo, podarilo sa, na poprvé dobrá.
Vianočka sa vydarila. :)
deane7
14.01.10,07:52
Myslím že ju zaradím do mojích obľúbených. Určite ju budem chcieť urobiť znovu.
ludmilla
14.01.10,08:54
Myslím že ju zaradím do mojích obľúbených. Určite ju budem chcieť urobiť znovu.

Na tejto sa asi nedá nič pokaziť, mne sa zatiaľ vydarila vždy :):):)
ludmilla
14.01.10,08:56
Ako som lenivú vianočku piekol aneb kurvahošigutentág.

Použil som Ľudmilin recept. No kto by sa papral nejakým pletením vrkoču, naviac ešte v trúbe sa mi morka pečie.
Nachystal som si nádobu z domácej pekárničky, nalial som mlieko, rozpustené maslo (mala byť tuším Hera) cukor, jedno vajce, druhé vajce, fuj
Všetko vyhodiť a poumývať nádobu, vajce bol záprtok.
Znovu. Mlieko, vajcia, už opatrne, cukor, kvasnice, pol kila polohrubej múky z neďalekého mlyna, jaj však Ľudmila píše hladkú. No nevadí, jaj zabudol som heru. Tak rozpúšťam maslo, posekám mandle, len trochu, ostatné zjem. Niekto zvoní. Mestká polícia: "Dajte si smetiak do dvora" OK. Kde som skončil? Skontrolujem či som dal všetko. Zapnem pekáreň a ideme. Medzitým schrúmem ostatné mandle a skontrolujem morku v trúbe. Vyzerá to dobre. Pekáreň už miesi, zdá sa mi to riedke, pridám trochu hladkej múky. Aha, ešte hrozienka, šup tam s nimi. Keď je zamiesené skontrolujem cesto, vyzerá dobre. Za chvíľu príde žena z roboty, dúfam že sa to bude dať jesť. Obrátim v trúbe morku. Pekárnička hladí cesto, vyberiem miešacie háky. Uvidím čo z toho bude. Idem písať recept. Odoslať.
Hotovo, podarilo sa, na poprvé dobrá.

Máš moju poklonu, obdivujem mužov, ktorí varia a pečú.
hnedoočka
14.01.10,09:09
Ako som lenivú vianočku piekol aneb kurvahošigutentág.

Použil som Ľudmilin recept. No kto by sa papral nejakým pletením vrkoču, naviac ešte v trúbe sa mi morka pečie.
Nachystal som si nádobu z domácej pekárničky, nalial som mlieko, rozpustené maslo (mala byť tuším Hera) cukor, jedno vajce, druhé vajce, fuj
Všetko vyhodiť a poumývať nádobu, vajce bol záprtok.
Znovu. Mlieko, vajcia, už opatrne, cukor, kvasnice, pol kila polohrubej múky z neďalekého mlyna, jaj však Ľudmila píše hladkú. No nevadí, jaj zabudol som heru. Tak rozpúšťam maslo, posekám mandle, len trochu, ostatné zjem. Niekto zvoní. Mestká polícia: "Dajte si smetiak do dvora" OK. Kde som skončil? Skontrolujem či som dal všetko. Zapnem pekáreň a ideme. Medzitým schrúmem ostatné mandle a skontrolujem morku v trúbe. Vyzerá to dobre. Pekáreň už miesi, zdá sa mi to riedke, pridám trochu hladkej múky. Aha, ešte hrozienka, šup tam s nimi. Keď je zamiesené skontrolujem cesto, vyzerá dobre. Za chvíľu príde žena z roboty, dúfam že sa to bude dať jesť. Obrátim v trúbe morku. Pekárnička hladí cesto, vyberiem miešacie háky. Uvidím čo z toho bude. Idem písať recept. Odoslať.
Hotovo, podarilo sa, na poprvé dobrá.

..."smekám klobúk!" len sa neviem rozhodnúť, čo sa mi viac páči - vianočka, ktorá vyzerá suprovo, alebo ten popis práce, na ktorom som sa neskutočne pobavila..:D

aspoň symbolicky prideľujem bodík - ozaj zaslúžený!;)
deane7
14.01.10,10:53
Len ja som dal polohrubú múku. A pol pohára dosypem hladkej keďže je cesto riedke. No a ešte to, že ju pečiem v pekárničke teda nič nezapletám.
A ďakujem za uznanie, ja rád varím. Včera som robil také mäsové guľky (recept by som dal ťažko, lebo som dával čo ma napadlo) a podával som ku špagetám s kečupom a asi boli celkom dobré, hneď boli zjedené.
tiger111
10.02.10,21:41
Pečiete ju niekto? Ak áno, tak sa pochváľte :)

Ozaj, akú muku používate (výrobca, označenie)?? Lebo už zo 2x sa mi "podarila" upiect tak hutná a roztečená placka:mad:, ale 2x aj normalna vianočka... Tak trochu zápasím s tým, že neviem akú mám múku hľadať na vianočku.. :confused:

Pre inšpiráciu jeden recept, ktorý som nedavno odskúšal:

Čo potrebujeme: 750 g polohrubej múky, 100 g cukru, 150 g tuku, 4 žĺtky, 50 g droždia, 100 g mandlí, 100 g hrozienok, 3/8 l mlieka, 5 g soli, vanilínový cukor, 1 vajce, tuk na plech

.
3/8 litra mlieka?????fuha no poviem ti velmi zaujimavo napisane mnozstvo.Pre obycajnych ludi je to cca 4dcl mlieka.To mas takto v recepte?
dalid
17.02.10,14:07
Ooops, nie, to je samozrejme preklep tiger111.. Teraz nie som doma, ale myslim ze tam ide ozaj 4dcl mlieka ;)
lavanda
13.03.10,19:02
Máš moju poklonu, obdivujem mužov, ktorí varia a pečú.

...a ešte majú aj literárne črevo a zmysel pre humor :)
ajuschka
18.03.10,11:12
pocujte ja som asi uplne neinteligentna, ale nejdu mi do hlavy tie spajle....
zeee naco su tam? :o
Ivana 1511
18.03.10,11:25
Špajdle pomáhajú držať vianočke tvar pri kysnutí a pečení. To je môj názor.
skvrnka
18.03.10,11:46
Tú "lenivú vianočku " robíte na programe "sladký chlieb" a akú
farbu kôrky dáte - asi svetlú?
Páči sa mi recept, preto ju chcem skúsiť .
Zllatkaa
22.07.10,07:43
ja som vcera upiekla tu co pridala Ludmila.
Namiesto Hery som dala palmarin (lebo Heru som nemala) , cesto som vymiesala normalne slahacom s metlickami na kysnute cesto( rucne nemam tolko sily ale vobec to nevadilo). Do reptu som dodavala este muku , tych 500 gr bolo malo. Dala som ho potom do kysky , no potom standardne stocila veniec ...Piekla som vianocku prvykrat a neviem ci som mala stastie alebo co ale je vyborna, naozaj vyborna ... Ludmilka dakujem za skvely recept....
olybaba
10.12.10,15:16
aninocka
14.12.10,14:58
Vianočka (http://www.akosatorobi.sk/video/1706/vianocka-) s orieškami a hrozienkami je aj tu http://www.akosatorobi.sk/video/1706/vianocka-
je tam aj navod ako ju treba potom viazat.

Mnam :)
bnorika
29.01.13,06:45
Má niekto osvedčený dobrý recept na vianočku, ktorá ostane aj na druhý deň mäkká?
:confused: Ďakujem za skoré odpovede, môžete priložiť aj fotky, budem rada! :)
trisestri
29.01.13,13:41
Peggynka
30.01.13,14:28
Peggynka
30.01.13,14:34
viktorviktor
06.02.13,17:51
[QUOTE=
....Zkkatjaa ..... tych 500 gr bolo malo.
....Deane7 .....zdá sa mi to riedke, pridám trochu hladkej múky.[/QUOTE]

nie akú múku použiť (aj keď záleží na čerstvosti), ale použiť primerane množstvo, nemusí to byť zrovna to z receptu, a skús najskôr do penista vymiešať žĺtky s cukrom, múku zmiešať s kváskom, pridať vyšlahané žltky, zmiešať pridávať postupne vlažné mlieko podľa potreby, nakoniec pridať vajce, tuk, dobre vymiešať nechať kysnúť, pridať mandle, hrozienka, vymiešať (vmiesiť potrebný vzduch na kysnutie) a vytvarovať bábovku,

- špajdle sa dávajú a nechajú v pletenej dokladanej bábovke aby pri pečení držala tvar