stiavnicanka
18.12.09,13:46
Ahoj! Chcem sa s Vami poradit. Vŕta mi v hlave predvianočná tematika - varenie, pečenie. Veľa receptov využíva karamel pripravený varením kondenzovaného mlieka v plechovke. Pýtam sa skúsenejších: neuvoľňujú sa z tej plechovky, ktorá je hliníková do mlieka škodliviny??? Nedá mi to nejak spať.
Martin Mocko
18.12.09,12:54
Ahoj! Chcem sa s Vami poradit. Vŕta mi v hlave predvianočná tematika - varenie, pečenie. Veľa receptov využíva karamel pripravený varením kondenzovaného mlieka v plechovke. Pýtam sa skúsenejších: neuvoľňujú sa z tej plechovky, ktorá je hliníková do mlieka škodliviny??? Nedá mi to nejak spať.

Plechovka je z pozinkovaného plechu..určite nie je hliníková. Zinkovanie sa robí pri teplote nad 400°C - takže sa podľa mňa netreba báť, že by pri 100°C zinok "zliezol do kondenzovaného mlieka"...
stiavnicanka
18.12.09,15:42
Díky. Ja som si naivne myslela, že je to Al. Ale to sú len pivove a podobne plechovky. Takže, hor sa do pečenia. Pekne Vianoce.
Blankake
21.12.09,16:57
Plechovka je z pozinkovaného plechu..určite nie je hliníková. Zinkovanie sa robí pri teplote nad 400°C - takže sa podľa mňa netreba báť, že by pri 100°C zinok "zliezol do kondenzovaného mlieka"...
Plechovka určite nie je hliníková, ale ani z pozinkovaného plechu. Na potraviny sa používa pocínovaný plech. :)
erzet
22.12.09,07:10
Ahoj! Chcem sa s Vami poradit. Vŕta mi v hlave predvianočná tematika - varenie, pečenie. Veľa receptov využíva karamel pripravený varením kondenzovaného mlieka v plechovke. Pýtam sa skúsenejších: neuvoľňujú sa z tej plechovky, ktorá je hliníková do mlieka škodliviny??? Nedá mi to nejak spať.
Spi kľudne. Ja som mal iný problém, koľko sa to tej plechovke varí.
hena22
22.12.09,07:14
minimálne hodinu na karamelový likér, na "griláž" varím aj 2.
drobeceva
22.12.09,07:18
minimálne hodinu na karamelový likér, na "griláž" varím aj 2.
Ja som robila šuhajdy so salkovým krémom, varila som 2 hodiny a musím povedať, že to je málo. Krém je riedky.
Tamila
22.12.09,08:31
Súhlasím s Drobeceva, karamel po dvoch hodinách na krém je riedky, treba variť aspoň tri hodiny.
VERONIKA6
22.12.09,09:31
Varila som karamel skoro štyri hodiny, nakoľko som naň zabudla a bála som sa aj tú plechovku otvoriť. Na zákusok bol nakoniec vynikajúci.
erzet
22.12.09,10:17
Ďakujem
misurka
22.12.09,10:26
Stačí variť aj 2 hodiny, len sa doporučuje po hodine otočiť plechovku.
babka - ježibabka
22.12.09,19:52
Varila som karamel skoro štyri hodiny, nakoľko som naň zabudla a bála som sa aj tú plechovku otvoriť. Na zákusok bol nakoniec vynikajúci.
To si na tom dobre. Podobne sa stalo aj mojej bývalej kolegyni. Tá išla hneď keď dala plechovicu do hrnca na záhradu a zadrkotala sa so susedami a keď prišiel jej manžel z roboty, tak našiel vymaľovanú - ofixírovanú kuchyňu od vybuchnutého karamelu.
stiavnicanka
28.12.09,09:24
Pozdravujem ,,Stanislav 1975", máš nejaký vzťah k Banskej Štiavnici????