Ladislav t
06.01.10,11:11
hľadám referencie na vykurovanie drevnými peletkami,prosím vás ak máte neaké skúsenosti dajte vedieť aj nám ktorý máme o takéto vykurovanie záujem ďakujem.
patys
07.01.10,07:12
Rozmýšlam aj ja nad takým kotlom.Mám vyhliadnutý kombinovaný s vodným roštom na drevo,uhlie aj peletky.Kolega ma taky kotol spotreba na dvojpodlažný rodinný dom 5ton na zimu.
benzoo1
08.01.10,07:03
ahoj ja tiez rozmyslam v buducnosti vykurovat bud peletami alebo el.bojlerom uvidim co bude vyhodnejsie uz su teraz aj tie bojlere dost prespekulovane,dostatocne zateplene,min.spotreba energie,ale tymi peletami si myslim ze je vynikajuci napad ziadne starosti s kalanim dreva a nic podobne..... pelety vysipes do zasobnika a mas pokoj aj 4-5 dni,je to podobny system ako plyn.... ziadne starosti teda skoro ziadne samo si to vsetko reguluje ako si to nadstavi clovek.....doba ide do predu stale myslim si ze je to,myslim si ze je to v dnesnej dobe velmi dobry vymysel len trosku drahy zatial ale na trhu je vela prototypov od lacnejsich po najdrahsie tak je z coho vyberat si myslim ......
Ladislav t
08.01.10,13:31
Ja mám vyhliadnutý peletkový kotol od fy HERZ dá sa získať dotácia od firmy aj od štátu
Ladislav t
10.01.10,14:57
Rozmýšlam aj ja nad takým kotlom.Mám vyhliadnutý kombinovaný s vodným roštom na drevo,uhlie aj peletky.Kolega ma taky kotol spotreba na dvojpodlažný rodinný dom 5ton na zimu.
ahoj od akého výrobcu máš vyhliadnutý ten kotol
patys
11.01.10,17:54
Je to kotol Ecoline.
Ladislav t
13.01.10,18:13
Je to kotol Ecoline.
ďakujem pozriem sa na to
ejamar
20.07.10,10:26
Je to kotol Ecoline.

Od januára je už pokročilá doma ale práve takýto kotol vyhliadol aj manžel a chce ho ísť pozrieť do poľska priamo k výrobcovi. Ak máš nejaké info o kotli okrem tých čo sú na webe, príp. ak taký kotol niekto má na Slovensku najlepšie v okolí Prievidze, osobné skúsenosti prosím daj vedieť.Ďakujem.