Bagovka
10.01.10,17:20
Ahojte.

Prosím vás, súrne potrebujem vedieť, od koho je tento obklad. Kdo mi vie poradiť? ďakujem vám vopred.
Bagovka
10.01.10,16:24
No zbohom, aká gramatická chyba. To je tak, ked robím tri veci naraz.
Chobot
10.01.10,19:53
Ahojte.

Prosím vás, súrne potrebujem vedieť, od koho je tento obklad. Kdo mi vie poradiť? ďakujem vám vopred.


Ako myslíš od koho? Akože výrobcu?

Veď to je len nejaký grafický návrh, to nebude žiadny konkrétny obklad.

Inak keby to bolo viac žlté, tak to je podobné ako naše obkladačky od Kerka, Košice.
katarina.j
10.01.10,20:15
to by som nazvala skôr dlaždice ako obkladačky. inak to Kerko ma dobry vyber-čo sa tyka kvality,farieb a velkosti obkladov. Neviem odkial si, ale aj v Baumaxe alebo v Mobelixe/čo je sice polsky obchod/ maju dobry vyber.
Halli
10.01.10,20:25
katarina.j
10.01.10,20:31
myslíš toto? http://www.zastreseno.cz/assets/clanky/2009-07/clanek00890/upload/photo/1406096334_f55d8441c2.jpg
no tu su tie male obkladacky co mas podlepene,len po istom case obcas jedna-dve odpadnu...on mal na mysli tie velke kusy /čo je na fotke roh oblozeny asi/
Halli
10.01.10,20:33
Ahojte.

Prosím vás, súrne potrebujem vedieť, od koho je tento obklad. Kdo mi vie poradiť? ďakujem vám vopred.


tak neviem, keď súrne, tak súrne...:rolleyes:, ale z toho náčrtu si neviem predstaviť ako určiť od koho sú...ak by myslel tie veľké, ja si myslím, že najnápadnejšia je tam mozaika.
katarina.j
10.01.10,20:37
tak neviem, keď súrne, tak súrne...:rolleyes:
sory,dufam ze som sa ta nedotkla, ja len uvazujem co asi hlada zadavatel temy-no a na fotke su dlazdice....
Halli
10.01.10,20:46
sory,dufam ze som sa ta nedotkla, ja len uvazujem co asi hlada zadavatel temy-no a na fotke su dlazdice....

Ale vobec nie Kati, len ona chce obklad a myslím, že to bude ten mozaikový...ale asi jej to už nesúri, keď nekomunikuje, tak len hádame

to súrne bolo na zadavateľku mierené, však som ju citovala:D
katarina.j
10.01.10,21:02
Ale vobec nie Kati, len ona chce obklad a myslím, že to bude ten mozaikový...ale asi jej to už nesúri, keď nekomunikuje, tak len hádame

to súrne bolo na zadavateľku mierené, však som ju citovala:D
no asi mas pravdu, ze je to "velmi-priam extra"surne:D:D:eek::eek:
Bagovka
13.01.10,08:10
Prepáčte všetci. Opäť som mala problém s internetom. Myslela som aj mozaiku aj obklad. Vlastne všetko ako je to na obrázku. Skúsim pozrieť to Kerko. Ďakujem vám všetkým. Pekný deň