ynteligent
11.01.10,19:59
Dobry den, chcel by som sa spytat ci ma niekto prehlad v plastovych oknach- a ak hej ci by ste vedeli doporucit. V podstate by som zvazoval profily Rehau, Trocall, mozno Salamander a KBE... ale ak by ste vedeli o niecom naozaj kvalitnom, rad zmenim nazor... Chcem to na zatepleny petrzalsky panelak...

Diky Peto.
220870
11.01.10,20:37
Je na Slovenskom trhu niečo lepšie ako Rehau Geneo?Asi nie.
ROMBOR
12.01.10,07:59
Je na Slovenskom trhu niečo lepšie ako Rehau Geneo?Asi nie.
ja riesim vyber plastovych okien uz asi pol roka a tento tyzden chcem objednat ... do finale sa dostal Salamander Streamline 76 a Trocal 88+ ...
vyber bude na 99% TROCAL, bol som si pozriet aj vyrobnu fabriku v Cechach (Trocal na Slovensku je este stale drahy - resp.drahsi ako Salamander) a bol som spokojny ... tie profily, poradenstvo, support bol super, videl som ich aj namontovane, navrhli mi typy skiel na mieru - pri terasovych oknach 6mm trojskla s Conexom (folia proti rozbitiu skiel), skvely zdvizno-posuvny system (nie vyklopno posuvny), ktory som si pozrel aj v reale namontovany na stavbe ...
ak chces, tak ti viem posunut kontakt na cloveka, ktory predava TROCAL, 100% profesional s 15 rocnou praxou ... a cenovo je na urovni ako Salamander
je to ale ozaj vecou investicii ... ja som chcel nieco kvalitnejsie za dobru cenu
r
220870
12.01.10,08:34
Vaše zadanie otázky znelo,aký profil?To je jedna zo štyroch základných vecí ktoré sa na oknách posudzujú.A v kvalite ,úžitkových vlastnostiach,je momentálne na špici profil od Rehau , jeho názov je Geneo.
Kontakt mi samozrejme môžete poslať.
krvak
12.01.10,10:09
Noves ma teraz akciu trojsklo v cene dvojskla. Profil Aluplast 6000, alebo 8000. Nehovorim, ze je to spica, ale na panelak....
ynteligent
20.01.10,18:42
No, prave som pozeral tie profily Geneo... neviem si celkom dobre predstavit plastove okno bez vystuhy- hlavne koli tomu ze plast casom degraduje a pri stalom zatazeni od skla by urcite doslo k nejakym deformaciam.... Druha vec je, ze to je Rehau a ak by to nefungovalo, tak by to do sveta nepustili...

Ale tie profily sa robia aj s vystuhou- takze urcite zvolim vystuzeny profil....

Vie niekto odporucit firmu z Ba resp. okolia , ktora robi s tymto profilom ? Dikes...Peto
krvak
20.01.10,19:40
Noves-maju akciu trojsklo za cenu dvojskla. A vystuz si do Genea nemusis dat.
pivko
20.01.10,19:56
Noves-maju akciu trojsklo za cenu dvojskla. A vystuz si do Genea nemusis dat.
Nazdar,to tú ponuku na Geneo si mal od Novesu?:( ak ano ostatne ss ,alebo TC