Majky11
17.01.10,09:35
Ahojte poraďáci,

Chcem sa spýtať, či nebude v blízkej dobe nejaká akcia na YTONG. Možno má niekto z Vás lepšie info, než ja, či samotný internet...

Podľa mne dostupných informácii, a aj podľa logiky, by ceny stavebných materiálov mali v zimnom obobí poklesnúť, nakoľko sa v tomto období nestavia, a teda aj obchodníci musia z niečoho žiť, a tak pripravujú kadejaké akcie, či zľavy.

No žiaľ, neviem sa dopátrať k nijakým akciám, a preto sa snažím získať info takto.

Tak, ak má niekto nejaké info, ohľadom tejto veci, šup sem s ním :)

P.S.: Viem, že zľava sa dá dojednať u samotných predajcov, ale mne sa jedná o zľavu či akciu ponúknutú samotným obchodníkom, bez nátlaku spotrebiteľa... Proste chystá samotný výrobca Ytong-u nejakú zimnú, príp. jarnú akciu ?

Ďakujem za odpovede a ostávam s pozdravom

Majky 11
alltracboy
30.04.10,08:43
mame tu pomaly maj a nejake avizovane super zlavy sa teda zatial nekonali... alebo som to len prehliadol?
Generalissimus
30.04.10,10:13
A veru od tohto roku od mája by som už ani žiadne neočakával, zvyšovanie vstupných surovín na produkciu snáď všetkého je v tomto období totálne abnormálne a ak sa to čím skôr nezastaví tak to nedopadne dobre pre veľa výrobcov na slovensku...
day
01.02.11,18:19
ahojte,

ma niekto nove INFO?
alltracboy
01.02.11,18:47
v prespore mali dobru cenu.. tusim okolo 28%
tom_NR
02.02.11,11:51
Zatiaľ som sa nestretol s tým, že by mi niekde nedali matroš za tzv. akciové ceny, či to bol január, júl alebo september. Všade nejaké-to percento z tzv. katalógových cien spustia a zákazník sa potom vytešuje, koľko ušetril.
Tak som začal byť imúnny voči akýmkoľvek akciám. :)
day
02.02.11,14:00
Zatiaľ som sa nestretol s tým, že by mi niekde nedali matroš za tzv. akciové ceny, či to bol január, júl alebo september. Všade nejaké-to percento z tzv. katalógových cien spustia a zákazník sa potom vytešuje, koľko ušetril.
Tak som začal byť imúnny voči akýmkoľvek akciám. :)

to je samozrejme, len na konci roku bola akcia na ytong "nosne" 37%, tak by som nerad isiel pod toto % ;)
220870
02.02.11,17:21
Pár dní jazdím okolo Xella ,Ytong ešte nevyrábajú,sklad aj dvor majú plný.
day
07.04.11,17:48
takze 37 som uz nedosiahol, mam 31% zlavu :( :)
drozdm
08.04.11,18:07
ponukaju mi 16+16 a snad ako cely system na dom dalšie 2%.
day
09.04.11,05:51
ponukaju mi 16+16 a snad ako cely system na dom dalšie 2%.

nerozumiem 16+16 a pocita sa postupne? co to znamena?