vegvisir
18.01.10,22:09
dobry den, chcel by som sa spytat zopar otazok ohladne el. pripojky.v prvom rade ci je vyhodne mat na dobu stavby len stavbarsku pripojku a potom ju premenit na klasicku. ak ano viete mi povedat co vsetko na nu potrebujem a ak nie co vsetko potrebujem na klasicku pripojku. jedine co viem, ze mam navrhnuty hlinikovy kabel nayy-j 4bx25. pripojku by som chcel spravit este pred zacatim stavby. dakujem za vsetky rady marek
TomasHC
19.01.10,06:24
dobry den, chcel by som sa spytat zopar otazok ohladne el. pripojky.v prvom rade ci je vyhodne mat na dobu stavby len stavbarsku pripojku a potom ju premenit na klasicku. ak ano viete mi povedat co vsetko na nu potrebujem a ak nie co vsetko potrebujem na klasicku pripojku. jedine co viem, ze mam navrhnuty hlinikovy kabel nayy-j 4bx25. pripojku by som chcel spravit este pred zacatim stavby. dakujem za vsetky rady marek

Ja som si dal normalnu plnohodnotnu pripojku s platbou 500 Sk polrocne, co je na stavebne ucely akurat. Potom si akurat zmenis pausal...

Kabel daj podla projektu, ja som daval med CYKY 5Cx10.
alltracboy
19.01.10,07:31
daj radsej medeny kabel na finalne pripojene domu. Zajdi do pobocky ZSE kde maju na starosti nove pripojenia pre tvoj okres a tam dostanes presne informacie. Aj tak to budes musiet skor ci neskor absolvovat.
220870
19.01.10,10:03
vegvisir
19.01.10,12:20
problem je v tom ze momentalne som v zahranici preto zhanam info takto.
mendo933
19.01.10,15:36