elaurie
19.01.10,17:58
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o nejaké nápady na jedlá (a recepty) pre 1 a pol až 3 ročných drobcov (resp. pre celú rodinu vrátane drobcov), jesť už môžu takmer všetko, ale mnohé moje obľúbené recepty nie sú vhodné (buď príliš korenené alebo príliš mastné...), mne už dochádza fantázia, za všetky rady ďakujem.
elaurie
28.03.10,17:38
Posúvam...
osky
14.04.10,08:11
objavila som stranku
www.alinka.sk (http://www.alinka.sk)
a nahodou je tam aj o vareni pre deticky;)
elaurie
22.04.10,06:33
Ďakujem za tip, celkom pekná stránka, recepty sú tam prehľadne rozdelené podľa veku dieťaťa.
Ak by sa niekto podelil s tým, čo konkrétne varieva, budem vďačná (recepty si už nájdem v kuchárskych knihách alebo na nete).
Blankake
22.04.10,06:41
Ďakujem za tip, celkom pekná stránka, recepty sú tam prehľadne rozdelené podľa veku dieťaťa.
Ak by sa niekto podelil s tým, čo konkrétne varieva, budem vďačná (recepty si už nájdem v kuchárskych knihách alebo na nete).
Polievky - zeleninová, hrášková, paradajková, mäsová...
Dusená ryba so zemiakovou kašou, rôzne halušky, rizoto, rôzne dusené mäsko (nepikantné), kurací perkelt, špenátový prívarok, šošovicový prívarok, žemľovka, dukátové buchtičky, ryžový nákyp...

Skús si vyhľadať na nete nejaké jedálne lístky pre jasle.
Stanislav 1975
22.04.10,06:46
Mne sa páčilo, keď mal náš drobec asi 6 mesiacov a na poradni lekárka začala , že možme dávať pomaly jemné polievočky a pod. a my na ňu- však on už vo veľkom jedáva sviečkovú- lekárka pozerala ako puk ,ale nakoniec aj ona uznala, že nieje dobré vymýšlať s dietnými jedlami -potom je tu samý alergik a pod.
elaurie
22.04.10,07:15
Skús si vyhľadať na nete nejaké jedálne lístky pre jasle.

Super nápad, ďakujem!