ivahuma
25.01.10,14:05
Mate niekto skusenosti s touto stavebnou firmou?
Za kady jeden podnet budeme vdacni, dakujeme vopred za prispevky.
ciners
25.01.10,13:16
Blba tema, firma sa nema pripadnym utokom ako branit.
kyblik
25.01.10,13:40
moment, moment... ved sme ešte ani útočiť nezačali... mimotemy
Lenka*1
25.01.10,13:47
mimotemy a od toho sme tu, aby sme vyjadrili svoje nazory, ci nie? predpokladam, ze zadavatel ide investovat vacsiu kopku penazi, tak hadam ma pravo vediet nase referencie. ci uz zle, alebo dobre. to iste by robil aj mimo Porady - v okoli svojich znamych. a takto je ten kruh akurat sirsi, nevidim na tom nic zle.
Pokial by tu padli same chvaly, aj tak by to bola blba tema?
Ups, nejak som sa rozsupla, ale nic v zlom :)
ciners
25.01.10,13:56
Vzdy treba vypocut obe strany, o to tu ide.
alltracboy
25.01.10,14:31
nech ju obhajuju spokojni zakaznici.
vratnik
25.01.10,14:34
Som z Ruzomberka, o tejto firme pocujem prvy krat. Snad mozem vytknut len to, ze pri nahlade na ich referencne fotky - vanu dost nestastne - nesymetricky oblozili co je zaciatocnicka chyba. Na vasom mieste by som si vyziadal niekolko referencnych stavieb - aspon 2/3 podobnych vasmu zameru a isiel by som sa na ne osobne spytat na skusenosti / pristup / spokojnost. Nebojte sa, ludia vam ochotne povedia ci boli spokojny, alebo nie.
ciners
25.01.10,14:52
nech ju obhajuju spokojni zakaznici.

Lenze sem moze prist jeden blb a ani jeden spokojny, pricom 100 spokojnych sa doma moze tesit,aky maju fasa dom. Popytat referencie a ist sa tych ludi popytat, na nete byva kopa zaskodnikov.
val007
25.01.10,19:28
No ja mám takú nie dobrú skúsenosť s týmto, ísť sa popýtať ľudí. Aj my sme sa pýtali tých, o ktorích sme mali referencie. Vychválili nám tú firmu do neba. Tak nám obložili kúpeľňu. Lepidlo buď presvitá pod špárovačkou alebo praská skoro až vypadáva, všetko krivo (som ale detailista - takže možno to niekomu nevadí), no našla by som aj 20 vecí, čo je zlých a jednu odbitú obkladačku nám od júna neprišli vymeniť dodnes. Takže aj takto Vám môžu poradiť ľudia. Len aby ste si mysleli ako to majú oni všetko super. Ale jednu negatívnu skúsenosť nemožno zovšeobecniť na všetky. POZOR, NEPÍSALA SOM O SPOMÍNANEJ FIRME!!!!
220870
25.01.10,19:46
Prezrel som si obrázky z ich galérie.Ale obrázkami č.9 a č.10 by som sa nechválil.To je skôr na okamžité rozobratie.Skôr si myslím že je to fa na kopanie a hrabanie sa v zemi( podľa galérie).Môžem sa mýliť. Ceny za stroje majú super .
ski555
25.01.10,20:11
zrejme dali aspoň pravdivé foto,aj keď fakt žiaden zázrak,ale nebudem menovať,sú aj firmy čo si bez problémov nahádžu do galérie fotky oveľa s horšou reklamou a navyše z doby,keď ako firma nefungovali.S tou fotogalériou aj keby bola neviem ako kvalitná to treba brať s rezervou.
ivahuma
25.01.10,21:53
Prezrel som si obrázky z ich galérie.Ale obrázkami č.9 a č.10 by som sa nechválil.To je skôr na okamžité rozobratie.Skôr si myslím že je to fa na kopanie a hrabanie sa v zemi( podľa galérie).Môžem sa mýliť. Ceny za stroje majú super .
Hehe, by som brala za muza niekoho, co vidi na tych obrazkoch aspon cosi. My s tym mojim :-) sa tomu rozumieme ako hus do piva :))))) a fotky sa nam zdali super, he he
pivko
26.01.10,06:44
V prvom rade je táto téma zlezaradilmimotemy
Muammar
27.03.14,23:14
Táto firma už neexistuje. Aj na nete mala nehorázne klamlivé informácie o počtoch zamestnancov. Vraj 10 až 50. Neviem, v ktorom tisícročí to tak bolo, ale vlani mala v prvom polroku dve baby , tie ale už odišli. Nemali tam žiadneho človeka so stavebným vzdelaním, tak sa ani nečudujem, ako skončili. Teda orientovať sa pri hľadaní na iné (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW) firmy
.
promont maja
22.04.14,10:45
... zmenila sídlo ( výpis z orsr.sk):

STAVARK, s.r.o.
(od: 10.04.2007)
Sídlo:
Kopčianska 15
Bratislava - Petržalka 851 01
(od: 28.12.2013)

Bystrická cesta 2138/116
Ružomberok 034 01
(od: 10.04.2007 do: 27.12.2013)

IČO:
36 762 431
willma
22.04.14,13:00
a ja doplním len jednu drobnosť - firma je vytunelovaná pozrite si koľko firiem je evidovaných na danej adrese a ak sa Vám bude moc chcieť tak si jednotlivé firmy rozklikajte a budete sa čudovať - vlastne ani by ste sa čudovať nemali - konatelia majú sídlo v ČR, spoločník tiež podivný ...
Muammar
24.04.14,22:37
A viete preco zmenili adresu? Preco cisla mobilov? Nuz zamyslime sa nad tym. Kto uteka? Kto sa skryva? Len ten, kto nema ciste svedomie. Cize kazdopadne, ak nechcete mat neprijemnosti rozneho druhu volte inu firmu. Su to diletanti a v stavebnej sfere sa nevedia pohybovat. Chyba im okrem uz spomenuteho vzdelania aj korektnost a presnost. Cize len same negativa. Ruky od nich prec. Len tolko.
jslancik
25.04.14,05:15
niečo konkrétne? aby sme to nebrali ako Bohapusté ohováranie. Kedy ti čo robili, čo bolo nesprávne, podľa koho, ako sa k tomu postavili?
willma
25.04.14,06:07
mám obavu, že popísal realitu, na uvedenej adrese kde má teraz sídlo je veľa firiem a jednu z nich poznám dôverne a presne viem čo porobil pôvodný konateľ.