pupava12
26.01.10,12:26
Chcela by som Vás požiadať o pomoc, pri riešení stavby rodinného domu. Na stavebnom my povedali, že stavbu domu povolia, len potrebujem nejaké tlačivo resp. prehlásenie od suseda, že súhlasí so stavbou domu. Neviem kde by som také tlačivo našla, resp. či si ho mám ja nejako vytvoriť. A čo by tam malo byť napísané. Nie som zdatná v stavebnom zákone :mee:. Prosím o pomoc. Ďakujem všetkým.
220870
26.01.10,11:35
pupava12
26.01.10,11:39
Sused súhlasí so stavbou, nerobí žiadne problémy, len potrebujem nejaké tlačivo kde mi to podpíše.
pupava12
26.01.10,11:47
Ďakujem za skorú odpoveď.
radek666
26.01.10,17:44
Ďakujem za skorú odpoveď.

Ak úrad od Vás žiada takýto dokument tak koná protizákone. ako napísal 220870 tam radí CIMOM a možno zase otvorí tému ktorá tu bola. Sused súhlas na stavbu nedáva. Dáva len pripomienky ku stavebnému konaniu s ktorými sa stavebný úrad musí vysporiadať a vyjadriť sa k nim vrámci zákona.

Radek
Miloš Mičega - CIMOM TN
26.01.10,18:31
Chcela by som Vás požiadať o pomoc, pri riešení stavby rodinného domu. Na stavebnom my povedali, že stavbu domu povolia, len potrebujem nejaké tlačivo resp. prehlásenie od suseda, že súhlasí so stavbou domu. Neviem kde by som také tlačivo našla, resp. či si ho mám ja nejako vytvoriť. A čo by tam malo byť napísané. Nie som zdatná v stavebnom zákone :mee:. Prosím o pomoc. Ďakujem všetkým.



Toto je to čo hladáte :

Nie je to tlačivo pre suseda, ale link pre pracovníkov stavebného úradu :


http://www.porada.sk/t106294-odmena-pre-stavebny-urad-a-pre.html

(platí za predpokladu, že stavba nie je na pozemku suseda)


CIMOM