zuzkahris
26.01.10,20:42
Ahojte, hľadám jeden starý recept, sú to rezance a na nich je neviem akým spôsobom upravená krupica. Nepozná ho náhodou niekto? Sú fantastické, no nemám tušenie ako sa tá krupica pripravovala.Ďakujem
veronikasad
26.01.10,19:45
zuzkahris
26.01.10,19:48
veronikasad, ďakujem pekne, určite vyskúšam, som zvedavá, ako to dopadne :)
saguska
27.01.10,09:10
Ahoj, krupicové rezance sú super vec. Ak ich posypeš cukrom a dáš si k nim napr. slivkový kompót, parááááááááááda.
Takže recept.
Najlepšie sú ak si urobíš sama cesto, nájdeš asi v každej lepšej kuchárskej knihe, ak nie tak tu je:
podľa počtu osôb dáš polohrubú múku, určite stačí 1 vajce a pridávaš postupne mierne teplú vodu, skôr sa múka spracuje. Urobíš nie prípiš tuhé cesto, ani mäkké a necháš tak 10-20 odpočinúť pod utierkou. Vyvalcuješ pokrájaš na dlhé pásy, naukladáš na seba a krájaš na rezance podľa toho, aké ich chceš mať tenké. (Mne sa vždy podaria ináč, ale to nevadí.)
A teraz krupica. Najlepšia je hrubá krupica - nikdy nepoužívaj detskú.
Na panvicu dáš tak 1-1/2 polievkovej lyžice zohriať olej. Nasypeš - primerané množstvo krupice (tak 2 - 2,5 dl pohár) necháš za stáleho miešania opražiť do ružova. Za stáleho miešania aby krupica neprihorela. Keď je už tak trošku opražená a nie spálená, zaleješ za stáleho miešania studenou vodou - krupica sa sparí, vody dať toľko aby z toho nebola kaša, a necháš ešte trošku na ohni. Vypni, pridaj hotové rezance varené v slanej vode a dobre premiešaj. Ak sa Ti to nepodarí na prvý krát, nezúfaj, chce to trošku praxe. Recept viem od mojej maminy a tiež sa mi nepodaril na prvý krát.
Želám veľa úspechov, prípadne sa pochváľ, ako si dopadla.
Dobrú chuť.
zuzkahris
27.01.10,16:05
saguska veľmi pekne ďakujeeeeem :), hneď cez víkend vyskúšam a potom sa pochválim ako som dopadla :)
kačer
27.01.10,19:16
Ahoj, krupicové rezance sú super vec. Ak ich posypeš cukrom a dáš si k nim napr. slivkový kompóz, parááááááááááda.
Takže recept.
Najlepšie sú ak si urobíš sama cesto, nájdeľ asi v každej lepšej kuchárskej knihe, ak nie ta tu je:
podľa počtu osôb dáš polohrubú múku, určite stačí 1 vajce a pridávaš postupne nierne teplú vodu, skôr sa múka spracuje. Urobíš nie prípiž tuhé cesto, ani mäkké a necháš tak 10-20 odpočinúť pod utierkou. Vyvalcuješ pokrájaš na dlhé pásy, naukladáš na seba a krájať na rezance podľa toho, aké ich chceš maž tenke. (Mne sa vždy podaria ináč, ale to nevadí.)
A teraz krupica. Najlepšia je hrubá krupica - nikdy nepoužívaj detskú.
Na panvicu dáš tak 1-1/2 polievkovej lyžice zohriať olej. Nasypeš - primerané množstvo krupice (tak 2 - 2,5 dl pohár) necháš za stáleho miešania opražiť do ružova. Za stáleho miešania aby krupica neprihorela. Keď je už tak trošku opražená a nie spálená, zaleješ za stáleho miešania studenou vodou - krupica sa sparí, vody dať toľko aby z toho nebola kaša, a necháššte trošku na ohni. Vypni pridaj hotové rezance varené v slanej vode a dobre premiešaj. Ak sa Ti to nepodarí na prvý krát, nezúfaj, chce to trošku praxe. Recept viem od mojej maminy a tiež sa mi nepodaril na prvý krát.
Želám veľa úspechov, prípadne sa pochváľ, ako si dopadla.
Dobrú chuť.
Ja si takéto rezance pamätám z detstva, robila ich moja babka, taku opraženu krupicu nikto tak z rodiny neurobil, takže aj ja dakujem za recept a vyskušam to, ja som to mala tak strašne rada, už sa teším. Som zvedavá čo povie na to moje deti a manžel- oni to vobec nepoznaju
zuzkahris
27.01.10,19:59
Ja si takéto rezance pamätám z detstva, robila ich moja babka, taku opraženu krupicu nikto tak z rodiny neurobil, takže aj ja dakujem za recept a vyskušam to, ja som to mala tak strašne rada, už sa teším. Som zvedavá čo povie na to moje deti a manžel- oni to vobec nepoznaju
Potom nezabudni napísať, aj ja som hrozne rada, manžel ich tiež ešte nejedol, tak uvidíme :)
veronikasad
27.01.10,20:00
Potom nezabudni napísať, aj ja som hrozne rada, manžel ich tiež ešte nejedol, tak uvidíme :)
Myslela som, že nám už ideš narobiť chute na večer, aké boli dobré ...
olybaba
27.01.10,20:39
saguska
28.01.10,05:19
Ahoj, tak takéto rezance, špeciálne s marhuľovým džemon, som jedávala v jednej malej reštike keď sme s deťmi chodili na Balatón. Je to ich tiež typické domáce jedlo. Ale tie s cukrom a slivkovým kompótom -mňamiki, mňam. Tiež ich často varievala moja starenka. Je to také typické jedlo starých slovenských katolíckych domácností. Väčšinou sa varievalo v piatok - ako pôstne jedlo.
Dávno som ich nerobila, asi navarím v sobotu.
kačer
28.01.10,05:33
Potom nezabudni napísať, aj ja som hrozne rada, manžel ich tiež ešte nejedol, tak uvidíme :)
Jasne napíšem.
Kika69
28.01.10,05:37
Ja ich robievam dosť často, lebo moje decká ich zbožňujú, pripravujem ich presne podľa horeuvedeného receptu. Okrem toho, že sú výborné, je to hádam jedno z najlacnejších varených jedál. :)
zuzkahris
28.01.10,18:00
Myslela som, že nám už ideš narobiť chute na večer, aké boli dobré ...
No ešte nie, dnes bolo iné želanie a na zajtra tiež, takže v sobotu, už sa tešííím :)
evina
28.01.10,18:05
aj ja ich robím, máme ich rady doma - ale my ich robíme slané. Dosť dlho som mala problémy s krupicou /dať správne množstvo vody/ a moja mama asi po 10-tich rokoch, kedy som nenápadne odstraňovala hrudky mi povedala : Ty nevieš, veď koľko krupice, toľlko vody, teda 1 k 1 a odvtedy žiadny problém :)
zuzkahris
30.01.10,19:09
No rezance som úspešne urobila, poriadne sýte, sme sa napapali, ešte raz ďakujem za recepty :) !
Meggi 1
30.01.10,22:15
No rezance som úspešne urobila, poriadne sýte, sme sa napapali, ešte raz ďakujem za recepty :) !
Aj ja som ich dnes robila po prvý raz a chutili výborne. Mysleli sme si, že budeme po nich čoskoro zas hladní, ale nie, je to poriadne sýte jedlo.
A tak ako zuzkahris, tiež ďakujem za recept a dobré rady :)
janka marenistakova
01.02.10,07:22
Ja som ich tiež urobila, myslím, že sa mi podarili, ako tester som použila 3-ročného Ľubka, naservírovala som mu ich, pokvapkala malinovým džemom / domácim /, pozerá, pozerá raz do taniera raz na mňa , potom sa opýtal - mešo? / mäso /, vravím , že nie, on na to žemaky ? / zemiaky / , ja zasa znovu nie, tak mi povedal - to nečem, takže rezance som zjedla ja a podelila som sa s naším psom Bimom, ten zje všetko, len by bolo.
alabut
03.02.10,14:52
Dobry recept. Dcere chutilo, pockam vecer na manzelku. Bez cukru, navrch domaci jahodovy dzem, dookola som nacapkal hojne domaceho jogurtu. Foto mi nechce zobrat. Ako tu funguju tagy?

http://picasaweb.google.com/kovacova.lenka/Tyri#5434018977004033314
tiger111
10.02.10,18:06
aj ja ich robím, máme ich rady doma - ale my ich robíme slané. Dosť dlho som mala problémy s krupicou /dať správne množstvo vody/ a moja mama asi po 10-tich rokoch, kedy som nenápadne odstraňovala hrudky mi povedala : Ty nevieš, veď koľko krupice, toľlko vody, teda 1 k 1 a odvtedy žiadny problém :)
mozes napisat presnejsie ako ich pripravujes.....dal som 1:1 a aj tak som tam mal hrudky.
alabut
13.02.10,10:38
postup je dobry, len ich musis po naliati vody stale miesat, kym krupica nevyschne a rozpadne sa sama
tiger111
13.02.10,12:38
postup je dobry, len ich musis po naliati vody stale miesat, kym krupica nevyschne a rozpadne sa sama
jeej dakujem.....nevedel som ze ta voda sa musi cela odparit
lavanda
13.03.10,18:33
Ďakujem za pripomenutie detstva - také rezance sme jedávali u babky, ale ona ich polievala domácim malinovým sirupom. Narobili ste mi chute, urobím si ich zajtra na obed (všetci moji sú odcestovaní, tak nemusí byť mäso:))