saguska
29.01.10,08:54
Ahojte PORAĎÁCI.
Bola som na oslave narodenín môjho syna a nevesty a tam som jedla úžastný koláčik. Prečo sa nepochváliť? Tu je recept. Neviem odkiaľ je, kto je jeho autorom, ale je úžasný, zdravý a ľahko stráviteľný. Moja malá vnučka ho s veľkou radosťou do seba tlačila.
:)
Zdraví koláč
1 hrnček polohrubej múky
pol hrnčeka cukor – krupicový
pol hrnčeka mlieka
štvrť hrnčeka olej alebo vlažný tuk na pečenie (Hera a pod. čo používaš alebo máš doma)
1 vajce
1 stredne veľká mrkva nastrúhaná na jemno
3 stredne veľké jablká aj so šupkou nastúhané na hrubo
5 sliviek – môžu byť sušené alebo zavárané nakrájané na kúsky
citrónová kôra a šťava z 1 citróna
1 vanilínový cukor
1 prášok do pečiva
Hrozienka a nakrájané mandle podľa chuti

Prípadne 1 šľahačka na ozdobenie – nemusí byť.

Najjednoduchší postup ako sa dá.

Do misy nasypeme všetko sypké a kôru s citróna– premiešame,
ovocie a zeleninu premiešame s hrozienkami, mandľami s citrónom a zmiešame so sypkou zmesou
Zalejeme mliekom s dobre rozmiešaným vajcom – premiešame.
A až nakoniec dávame olej prípadne vlažný tekutý tuk (Hera apod.)
Dáme do vymastenej formy, pekáča a pečieme pri 180°C. Skúsené gazdinky odhadnú či je koláčik hotový, tie menej skúsené si pomôžu špajľou alebo špáradlom – zapichnúť do koláča a ak sa cesto nelepí na drievko – je hotové.



Olej alebo tuk sa dáva ako posledný z toho dôvodu, že múka sa musí najprv napiť a až potom pomastiť. Túto zásadu ma naučila moja starenka vychýrená to kuchárka a používam ju pri každom recepte.
Zdenka 0705
29.01.10,08:29
Tak aj toto vypadá veľmi dobre, jeden z tých zdravších a navyše chutných receptov. Pieklo sa to v tortovej forme? Vyzerá toho byť málo, tak akurát :)
saguska
29.01.10,09:59
Záleží na tom aký hrnček použiješ. Toto bolo tak 2-2,5 dl. A na pečenie použila okrúhlu zapekaciu misu, ale môže byť aj tortová forma, strčí chrbát (akurát neviem či sa to tam zmestí), alebo bábovkovú formu.