vitekr
09.02.10,10:36
Ahojte poradaci, neviete mi nahodou poradit, kde by som vedel zohnat madlo na balkonove dvere?? (zvonku co sa srobuje) Presiel som uz hadam vsetky velke obchodne domy a nikde som nic podobne nenasiel.....

dakujem za pomoc,

okolie BA
ve-ge
09.02.10,10:12
A co tak skusit u hociktoreho vyrobcu plastovych alebo drevenych okien;)? Myslim ze u nich sa len tak povaluju na zemi, alebo poprosit nejakeho montaznika aby jedno pozical.:rolleyes:
vitekr
09.02.10,10:24
nooo, ale ja by som potreboval neakeho staleho dodavatela...
nepotrebujem jeden kus....
220870
09.02.10,14:41
Napríklad,fa HOPPE.
vitekr
09.02.10,18:15
A co tak skusit u hociktoreho vyrobcu plastovych alebo drevenych okien;)? Myslim ze u nich sa len tak povaluju na zemi, alebo poprosit nejakeho montaznika aby jedno pozical.:rolleyes:
nooo ve-ge, skus mi najst takeho vyrobcu, ktoremu sa valaju taketo madla po zemi, kedze som ich dnes zohnal a cena je 5€ za KS ....
Takze nakoniec som ich zohnal, ak by to niekoho zaujimalo, je to firma Schachermayer, maju velky vyber kovani a kluciek a pod. veci....
malibo
09.02.10,19:38
kazdy predajca plastovych okien ti to vie dodat a urcite vie spravit dobru cenu ak mas staly odber
ve-ge
10.02.10,06:19
nooo ve-ge, skus mi najst takeho vyrobcu, ktoremu sa valaju taketo madla po zemi, kedze som ich dnes zohnal a cena je 5€ za KS ....
Takze nakoniec som ich zohnal, ak by to niekoho zaujimalo, je to firma Schachermayer, maju velky vyber kovani a kluciek a pod. veci....

OK, ale nespominal si, ze ich potrebujes na stalu dodavku. chapal som, ze ti chyba jedno-dve madla na dome. Vtom pripade by som sa opytal znamych, co robia s oknami, aby mi jedno-dve pozicali. Tvoj pripad samozrejme takyto postoj neriesi, takze potrebujes staleho dodavatela. Ale fajn ze si ich nakoniec zohnal, ale ta cena za take "nic" ma prekvapila.
jelalim
26.04.10,12:15
Mam rovnaky problem ako autor temy, jediny rozdiel tam je ten, je potrebujem iba 1 kus. A idealne aj 1 kus takej tej zarazky, ktora bude balkonove okno drzat ked sa zvonku madlom zavrie.

Predajcovia plastovych okien to nechcu predavat, tvrdia, ze to my urcite nebude pasovat. (vraj je kazdy profil iny).


Zislo by sa mi teda nieco absolutne univerzalne, kedze firma co montovala okna je uz uplne nedostupna.
Chobot
26.04.10,12:44
Mam rovnaky problem ako autor temy, jediny rozdiel tam je ten, je potrebujem iba 1 kus. A idealne aj 1 kus takej tej zarazky, ktora bude balkonove okno drzat ked sa zvonku madlom zavrie.

Predajcovia plastovych okien to nechcu predavat, tvrdia, ze to my urcite nebude pasovat. (vraj je kazdy profil iny).


Zislo by sa mi teda nieco absolutne univerzalne, kedze firma co montovala okna je uz uplne nedostupna.

Veď hore máš odkaz na firmu Schachermayer. To balkónové madielko tam majú určite, tú zarážku možno tiež. Prečo si tam nezavoláš, predávajú aj po 1 kuse.

Alebo si to kúpiť cez firmu Aluplast:

http://www.aluplast.sk/showroom.php (tovar č. 20-24)
12janci12
28.06.10,19:25
Hliníkové madielka sa dajú kúpiť aj tu: http://kovania.eu/kontakt.html
mpeto81
10.02.17,08:53
Chobot
10.02.17,09:31
Po 7 rokoch už to madlo určite niekde kúpil.... :D
mareko
10.02.17,09:46
Madlo ale aj iné takéto komponenty ti predajú vo firme, ktorá montuje plastové okná, dvere, žalúzie. Kúpiš tam aj uzamykateľné kľučky (dvere, okná( aj iné bezpečnostné poistky, prípadne aj náhradné diely na žalúzie.
misoft
10.02.17,09:50
Ale, ale.... za 7 rokov to madlo už možno i zodral. Sleduj dátumy....
misoft
10.02.17,09:52
Ale, ale, i ty?.... Sleduj dátumy....
mareko
10.02.17,09:53
:D :D :D vidím, že dnes nie som ani prvá a ani posledná :D :D :D . Možno hľadá madlo či kľučky niekto aj dnes ;)
misoft
10.02.17,09:55
Možno.... Ale ako poznáme "nových" - tí nehľadajú, tí sa rovno pýtajú....
misoft
10.02.17,10:01
Viď vyššie - oni sa rovno pýtajú a nehľadajú v Porade....
misoft
10.02.17,10:08
Link si dal - OK! - lenže nováčik sa len opýta a nehľadá, takže ho ani nenájde.
mareko
10.02.17,10:10
;) :)
vitekr
10.02.17,13:21
presne tak... aj som zabudol ze som nejake madla zhanal, v tej dobe zohnat prislusenstvo bol naozaj problem, vidim ze teraz je toho viac, ale za tie ceny... 8€ za madlo? to ako vazne? a este aj po zlave? balkonove madlo 4€ hlinikove a objednaval som ho tu... http://www.bezhmyzu.sk
vicktor
10.02.17,13:32
Spekulujem ze aku funkciu ma to madlo zabezpecit. Iba pritiahnut dvere za sebou? Na to staci drziacik ako na kuchynsku zasuvku.
Alebo sa dvere nejako zacvaknu a drzia? Toto by sa hodilo aby vietor dverami nelomcoval.
Madlo som na tej stranke nenasiel... :(

Ako dobre ze to ktosi po 7 rokoch otvoril. :)
vitekr
10.02.17,14:36
no madlo ma taku funkciu, ze ak mas dvere na terasu a na nich siet proti hmyzu, tak si tu kuchynsku zasuvku mozes strcit vies kde... :-)

ano mas pravdu, pozeral som na webe to madlo nie je, ale ak napises dopyt, tak ti hned odpovedia ci ho maju alebo nie, ja som si u nich objednaval siete proti hmyzu a popravde, kedze som bral sietky proti hmyzu na cely dom, tak som sa len zo zvedavosti spytal, ci nemaju tieto madielka a ze hej a stoji 4€ kedze som bral siete dokopy 10ks tak mi dve madielka dali zdarma... moja otazka, kto ti da dnes nieco zadarmo? jasne ze nikto nic, aj oni si zarobili, ale nemuseli mi ich davat zdarma, kupil by som si ich tak ci tak, lebo v tej dobe som nic nenasiel