belamachina
16.02.10,09:09
Mam malu parcelu ktora lezi hned pri okresnej cesne som vylucny vlastnik, za mojou parcelou je dalsia dlha parcela kde je je 6+1 vlastnikov pricom ten jeden z nich ma vacsinovy podiel 24/30 a na jej konci hranici kolmo orientovanou dlhou obecnou parcelou ktora je susedi s milion inymi pozemkami. Tych 6 ludi co vlastni 6/30 ma pozdlz parcely stavebne pozemky a chceli by si vybudovat cestu ktora by zacinala na mojej parcele kade by vstupovali do uzemia a koncila by na obecnej parcele kde by sa chceli otacat. Teraz chcu odomna aj od vacsinoveho spolumajitela suhlas pre stavebne povolenie na stavbu cesty a inzinierskych sieti ja rozmyslam ako im ho dat aby som mohol po ceste nadalej chodit jazdit popripade sa v buducnosti napojit dalsou cestou a nemohli mi zabranit vstup k mojim pozemkom co lezia pri obecnej parcele s odovodnenim ze nie som majitelom telesa cesty. Ma niekto predstavu ako to spravit ked cesta nebude mat vlastne LV a bude evidovana na liste vlastnictva parcely s prilozenym geometrakom ?