lover
21.02.10,19:09
Ahojte!

nakolko robime kompletne nove rozvody elektriny rozhodli sme sa pre sadrokartonove stropy. Vedeli by ste mi niekto, kto uz toto absolvoval, poradit kolko si pytaju priemerne za pracu nasi majstri?? Robili sme si mierny prieskum, avsak ceny sa podstatne lisia, co zavisi aj od velkosti a referecii remeselnej firmy resp. zivnostnika.

Aka je cena za ktoru by ste toto boli ochotni absolvovat?? (samozrejme, cena na m2)

Dakujem!
val007
21.02.10,18:47
My sme mali takúto cena aj sme ju akceptovali:
11 EUR / m2 za materiál
9 EUR /m2 práca, ak by si chcel izoláciu, tak
5 EUR /m2 izolácie
2 EUR /m2 práca k izolácii.
Bol to živnostník s pár mladými učňami pomocníkmi.
lover
21.02.10,19:46
Dakujem!

- 11EUR za material? Myslis aj sroby atd., alebo cisto len sadrokarton? (co je v cene za material??)
- my rozmyslame nad ponukou 10EUR, aj ked sme mali aj nizsie ponuky, ale na tych 10 mame aspon nejake referencie... Preto ma zaujima, ci je to malo alebo vela...
- izolacia? Som laik, preto sa pytam - je v byte potrebna? resp. naco sluzi?

Este raz dik... ;)

Este niekto?
220870
21.02.10,21:53
Izolácia tlmí hluk od vrchných susedov a tepelne izoluje znižuje tepelné úniky,znižuje spotrebu tepla.
val007
22.02.10,10:45
V tom materiály bolo úplne všetko, čo na to treba okrem tej izolácie.
kyblik
22.02.10,18:13
My sme mali takúto cena aj sme ju akceptovali:
11 EUR / m2 za materiál
9 EUR /m2 práca, ak by si chcel izoláciu, tak
5 EUR /m2 izolácie
2 EUR /m2 práca k izolácii.
Bol to živnostník s pár mladými učňami pomocníkmi.



Toto sú reálne ceny - vedel by som ich akceptovať. Trval by som však na podpísaní dohody o vykonaní práce a následnej záruke. Toto len preto aby si si neskôr netrhal vlasy. Resp. volať niekoho koho prácu poznáš. Bacha na fušerov...