Tatiana
01.10.05,12:45
Môžete mi dať dobrý osvedčujúci vyskúšaný recept na stroganov??? Ďakujem.
adam
01.10.05,19:07
Takto ho varí moja mamina a podľa nej i ja:
Speniť jednu cibuľu, 60dkg mäsa nakrájať na pásiky a pridať k cibuli, okoreniť, osoliť a udusiť do mäkka. Keď je mäso mäkké pridať šampiňóny z konzervy na drobno pokrájané a chvíľu s mäsom podusiť. Potom pridať trochu vegety, worčestrovu omáčku, 1 PL horčice, 2-3 PL kečupu a 1dcl bieleho vína, všetko spolu povariť a nakoniec 1 smotana + mlieko ( spolu 1/2L ) zahustené múkou. Nechať zovrieť a je hotové.......;)
Marína
01.10.05,21:25
Predkladám originálny recept:
Sviečková Stroganoff
- hovädzia sviečková (môže byť aj roštenka) pokrájaná na rezance
- cibuľa pokrájaná na drobno
- kyslá uhorka
- worcesterová omáčka
- horčica
- soľ
- čierne korenie
- olej
Všetky ingrediencie zmiešame, prikryjeme a dáme odpočívať do chladu. Najlepšie 1 deň.
Na rozohriatom oleji opražíme a podusíme. Ak sme robili z roštenky, môžeme podusiť v tlakovom hrnci. Podľa chuti dosolíme a pridáme trochu kvalitného kečupu.
Podávame s tatárskou omáčkou a opekanými zemiakmi, alebo hranolkami.
Dobrú chuť!
durisovad
01.10.05,21:47
Nie je skoda svieckovu pokrajat? Ale inak proti chuti ziaden disputat.
Tatiana
02.10.05,07:08
Ďakujem. Dúfam, že nedeľnajší obed sa vydarí - hlavne stroganov.
Jana Motyčková
02.10.05,09:48
Ja robím stroganov takto (mňam, mňam) :
Pokrájam hovädziu roštenu na rezance, zmiešam s olejom a mletým čiernym korením, nechám postáť v chladničke 1-2 dni. Potom mäso na rýchlo (po troškách) osmažím, vyberiem, potom v tom hrnci podusím cibuľku, pridám hríby (akékoľvek), osmažené mäso, posypem červenou paprikou, pridám soľ, worchester, SÁBU (papriková pochúťka - pikantná) a udusím do mäkka. Keď je to mäkké, pridám horčicu, kečup, pokrájané kyslé uhorky, trochu červeného vína, podusím tak 5 minút, nie dlhšie, odstavím. Po odstavení pridám ešte trochu kyslej smotany.
Podávam s pečenými zemiakmi a kyslou smotanou.
Množstvá od oka a podľa chuti.
Dobrú chuť.
belanicka
03.10.05,15:26
skuste namiesto kecupu dat paradajkovy pretlak,je to ovela chutnejsie.