Macka
09.03.10,12:30
Pekný deň,

veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o kontakt na solídnu firmu na montáž plastových okien v Nitre, najlepšie osobnú skúsenosť. Jedná sa o montáž v 3-izbovom byte pre dôchodkyňu, ktorá by nerada naletela nejakej neserióznej firme. Kontakt stačí aj do súkromnej správy, aby to nebolo chápané ako reklama.
Ďakujem.
Publicum
09.03.10,16:55
SS poslana
Laco-monter
09.03.10,17:08
Nerozumiem zadaniu temy.

Znamená to,že aj nesolídné firmy montujú plast.okná ??

A v čom su neseriozne ??

Znamená to,že vyburajú staré okná ,nechajú diery v múre a odídu ???
aviator
09.03.10,18:28
Nerozumiem zadaniu temy.

Znamená to,že aj nesolídné firmy montujú plast.okná ??

A v čom su neseriozne ??

Znamená to,že vyburajú staré okná ,nechajú diery v múre a odídu ???

Neseriózne sú napríklad v tom, že jedno okno z dvoch pôvodne rovnakých je o dva cm menšie, niesú rovnako vysoko, niesú rovnobežne zo stenou, niesú zvislé, fúka cez ne a pori nich, zatekajú, montáž v jednom malom rodinnom dome trvá tri týždne............a som si istý, že kreatívny fušeri prídu na ďalšie možnosti, ako to pokašlať.
Macka
16.03.10,10:57
to Laco monter. Áno sú aj neseriózne firmy, napr. môj šéf reklamoval prácu montážnikov, pretože po osadení okien mu nechali v byte neuveriteľný bordel, alebo napr. u mojej známej dohodnutá cena bola neustále navyšovaná.Ale to zase bola jej chyba, že si to nedala do zmluvy a mohla by som pokračovať.

Ináč ďakujem za SS a za rady.
Maťa
sfinks
31.03.10,00:43
takze solidna firma ? tak potom solidne firmy montuju plastove okna s paskami aj internymi aj externymi, takze ked budete zistoavat tak sa skuste na toto opytat ci montuju okna s paskami, trosk budu drahsie tie okna ale casom zistite naco su dobre tei pasky :)
Namontovat okna je ale malichernost a kazdy sikovny majster to zvladne .. takze predpokaldam ze starsia pani ma syna.. ktory to zladne :) vsak naco platiti zbytocne firme ked nemusime ;)
Ludmila Siskova
26.02.11,12:12
ak možem poradiď,firma LMJ Salamander Nitra:)
day
26.02.11,19:21
ak možem poradiď,firma LMJ Salamander Nitra:)

skus aj exteriersk, su na biovetskej ul. a ostatnych "salamandrov" v NR samozrejme tiez, o aky typ salamander okien mas zaujem?
Oliwa
04.03.11,17:49
Žeby o salamandru škvrnitú...? ;):)
Majo K.
26.03.11,14:22
Aj kvalitne vyrobené okno može znehodnotit nekvalitná montáž.