lavanda
13.03.10,19:49
Teda - okrem jedenia na desiatu, olovrant, večer pri telke a podobne;)... Uvítam akékoľvek recepty na varenie/pečenie:).
(Mimochodom, existuje nejaké cesto na jablkové pité, ktoré sa pri prenášaní na plech netrhá???)
Ďakujem.
m.hladka
13.03.10,19:30
Umyť, nakrájať a vysušiť - ako sušené ovocie.

Rýchly koláč:
Vypracovať piškótové cesto (5 celých vajec, 5 lyžíc kryštálový cukor a 5 lyžíc polohrubej múky, pol balíčka prášok do pečiva), cesto vyliať na predom omastený a namúčený plech, na vrch cesta tesne poukladať na mesiačiky pokrájané jablká, dať cca 30 min. piecť do predom vyhriatej rúre. (jabĺká klesnu na spodok cesta).
dobrú chuť.
arizona
13.03.10,19:48
maca.tt
13.03.10,19:55
Sypaný jablkový koláč
Potrebujeme-250gpolohrubej múky,150g cukru,250g detskej krupice,vrecúško škoricového cukru,vanilkového cukru,lubovolný džem,1prášok do pečiva,1,5kg jablk,125g masla.
všetky prísady okrem jablk a masla zmiešame,rozdelíme na 3časti.Na vymastený plech dáme prvú časť zmesi,na ktorú dáme postrúhané jablká-polovičku,džem.Potom pridáme druhú časť zmesi a postup zopakujeme.Nakoniec dáme tretiu časť zmesi a polejeme rozpusteným maslom,upečieme.Ja som džem nedávala,ešte som jablká posypala cukrom,použila som špaldovú múku aj krupicu.cukor som dala trstinový.Chcela som mať zdravý koláčik na celý týždeň ale sa mi ušli 3 kúsky ,mal velký úspech.
lavanda
13.03.10,20:39
Haha, Arizona, ďakujem za tip, ale vlastne som sa pýtala, ako zužitkovať jablká, ktoré nám ZVÝŠILI po tebou spomenutom spracovaní - v tejto tekutej podobe sú už v komore ako vojačikovia pekne v rade:D!
A radšej ako linky na recepty z internetu (gúgliť som už gúglila aj ja...) by som uvítala, keby ste sem dávali recepty na vami oskúšané jedlá/zákusky..., párkrát sa mi totiž stalo, že v recepte niečo očividne chýbalo, na čo som prišla až dodatočne, keď už nepodarok bol na svete... Škoda času aj surovín:rolleyes:! Ďakujem.
Xanti
13.03.10,20:46
No my doma,
ak máme náhodou obrovskú úrodu jablk tak ich očistíme, nastruhame, natlačíme do fliaš a sterilizujeme.

Potom také predpripravené použijem napr. na ryžový nákyp, žemlovku, alebo obrátený jablkový koláč ( na alobal dáš postrúhané jablká, cukor, škorica... na to sa naleje piškotove cesto a upečieš ), poprípade ak robím kysnuté záviny tak na jablkovo-makový ... alebo do štrúdle.

Jablká tak mám stále po ruke, a aj na další rok ak je slabšia úroda jablk.
Oliwa
13.03.10,21:16
Teda - okrem jedenia na desiatu, olovrant, večer pri telke a podobne;)... Uvítam akékoľvek recepty na varenie/pečenie:).
(Mimochodom, existuje nejaké cesto na jablkové pité, ktoré sa pri prenášaní na plech netrhá???)
Ďakujem.

Ja robím klasické cesto na klasické jablkové pité a ešte sa mi neroztrhlo. Ako ho prenášaš? Ja ho zľahka a rýchlo naviniem na hladkou múkou poprášený drevený valček na cesto a ešte rýchlejšie prenesiem na čo najbližšie položený plech a rozviniem. Robíš to rovnako a predsa sa trhá? :confused:

A tento jednoduchý "recept" na rýchly kompót poznáš?
Jabĺčka očistiť od jadierok, šupky sa môžu nechať, nakrájať na mesiačiky, nechať podusiť s trochou vody, aby neprihoreli, pridať vanilkový cukor, škoricu - môže byť aj celá - a potom také voňavé a teplé, alebo aj vychladnuté konzumovať - napr. v nedeľu popoludní... Normálne cítim tú vôňu, asi to zajtra tiež urobím, prevonia to celý dom...
Ak očistíš aj šupky, môžeš pridať trošku citrónovej šťavy a rozmixovať - a máš domácu detskú výživu na rýchly konzum.
trisestri
13.03.10,21:33
http://vcielkaisr-mojerecepty.blogspot.com/search?q=Jablk%C3%A1 odporučam z toho škoricové knedle alebo plnené jablka prípadne sladký zavin
lavanda
13.03.10,21:52
Vďaka za fúru nápadov:). Áno, Oliwa, rovnako:(... Potrhané cesto koláču neprekáža, veď je pod jablkami a navrch dávam pre istotu už len mriežku, ale lezie mi to na nervy... Aký máš ty recept?
Na výmenu za tipy pridávam ja moje obľúbené jablkové dobrotky - odporúčam najmä ten jablkový dezert.
tajgr
11.04.10,11:41
Jablka vylisovat a stavu nechat zamrazit. V zime nie je nic lepsie ako cerstva jablkova stava:).
Pocul som, ze sa da stava aj pasterizovat, robite to niekto a aky je postup? Diky
truch
11.04.10,15:40
Pridám recept na rýchlu jablkovú tortu. Je výborná a hlavne je rýchlo hotová:):) aj zjedená:):)
Okrúhle piškóty, kilo jabĺk, 2 zlaté klasy, trošku cukru,škoricový cukor/ podľa toho aké slaké sú jablká/, strúhaná čokoláda.
Jablká nastrúhať, alebo pokrájať na menšie kúsky, zaliať 2 dcl vody, pridať cukor a dusiť, asi 15 min. Do nádoby dať 1-2 dcl studenej vody, pridať zlaté klasy a vliať ich k duseným jablkám, chvíľu miešať. Do tortovej formy dáme na spodok piškóty, zakryjeme vrstvou jablčnej hmoty, znovu piškóty... striedať až po okraj tortovej formy. Posypať čokoládou, nechať vychladnúť, najlepšie urobiť večer a ráno papkať. Chutí aj so šľahačkou.
Ja ju volám diétna, veď sú tam, až na malé výnimky, samé " nízkokalorické" potraviny:):)
Dagmar1971
15.04.10,16:08
Pred časom som mailom dostala tieto recepty na jablkové koláče. Možno sa niekomu hodia
pavol54
15.04.10,16:51
Dagmar1971
15.04.10,18:19
Súhlasím, všetko prehnané cez rúrky je liek. :)
trisestri
26.04.10,09:16
Laco-monter
26.04.10,09:20
Súhlasím, všetko prehnané cez rúrky je liek. :)

Hádam uplne VŚETKO nie. :eek:

Ja som kedysi robil v Slovnafte, a keby si videla čo za sajrajt tam preháňajú cez rúrky... :D
AlaNR
26.04.10,09:39
My sme si doma veľmi zvykli na jablkové chipsy. Sušička išla v kuse, stihali sme pojesť všetko, čo sme usušili. O nejakých zásobách nemohla byť reč...:D
JarkaLed
28.04.10,13:56
-prikladam recepty, ktoré som aj ja dostala
pavol54
28.04.10,13:58
Hádam uplne VŚETKO nie. :eek:

Ja som kedysi robil v Slovnafte, a keby si videla čo za sajrajt tam preháňajú cez rúrky... :D
Ako súvisia jablká a príbuzné veci so Slovnaftom?
Rozalka
01.05.10,09:13
No my doma,
ak máme náhodou obrovskú úrodu jablk tak ich očistíme, nastruhame, natlačíme do fliaš a sterilizujeme.

Potom také predpripravené použijem napr. na ryžový nákyp, žemlovku, alebo obrátený jablkový koláč ( na alobal dáš postrúhané jablká, cukor, škorica... na to sa naleje piškotove cesto a upečieš ), poprípade ak robím kysnuté záviny tak na jablkovo-makový ... alebo do štrúdle.

Jablká tak mám stále po ruke, a aj na další rok ak je slabšia úroda jablk.

Xanti, prezraď, ako ten koláč robíš.
Našla som ho v receptovom zošite mamky, ale som upiekla úúúúúplne dačo iné. Na tom jej boli jablká akoby zrôsolovatené. Môj koláčik bol jedlý, ale nie taký mňamkový.


Hádam uplne VŚETKO nie. :eek:

Ja som kedysi robil v Slovnafte, a keby si videla čo za sajrajt tam preháňajú cez rúrky... :D
To boli rúry - nie rúrky ........
JarkaL
01.05.10,09:25
Xanti, prezraď, ako ten koláč robíš.
Našla som ho v receptovom zošite mamky, ale som upiekla úúúúúplne dačo iné. Na tom jej boli jablká akoby zrôsolovatené. Môj koláčik bol jedlý, ale nie taký mňamkový.
...

Ja tiež robím obrátený jablkový koláč, ale viac nám chutí, keď jablká nie sú nastrúhané, ale ja ich krájam na 0,5 cm plátky a poukladám natesno vedľa seba. Na plech dám alobal, potriem troškou oleja, naukladám jablká a posypem asi 1 cm vrstvou mletých orechov zmiešaných s cukrom a vanilkou (píšem v cm, lebo to nevážim, len tak od oka) a na to vylejem piškótové cesto zo 6 vajec. Po upečení na to preložím ďalší plech a koláč otočím "hore nohami" tak, že ostane na tom novom plechu. Prvý plech dám preč a opatrne stiahnem z jabĺk alobal pomocou nožíka. Potom vrstvu jabĺk potriem natenko vrstvou džemu a na to roztopenú čokoládu. Tento koláč nám všetkým veľmi chutí.
kukučka
01.05.10,10:00
moja suseda robila ten koláč tak, že jablká strúhala priamo na plech aby ostali vzdušné a to cesto sa do nich vlialo.
Rozalka
01.05.10,11:00
Ten mamkin koláč je podobný, ale medzi jablkami a cestom bol ešte mak. Ak ostanú jablká vzdušné, nezrôsolovatejú sa, či áno?
liba2
01.05.10,11:10
zdenka131
01.05.10,12:58
Jablková štrúdľa s marcipánom

450 g lístkového cesta, 750 g kyslejších jabĺk, 1 vrecúško hrozienok namočených v rume, 200 g marcipánovej hmoty, 100 g posekaných lieskových orieškov, 2 vrecúška vanilkového cukru, 1 vajce, práškový cukor, 1 lyžičku škorice

Z cesta vyvaľkáme plát na hrúbku asi 3 mm. Jablká ošúpeme, zbavíme jadierok a pokrájame na tenké plátky. Zmiešame ich s orieškami, hrozienkami, vanilkovým cukrom a škoricou.

Jablkovú hmotu rovnomerne navrstvíme na plát cesta. Posypeme postrúhanou marcipánovou hmotou. Bočné okraje preložíme, aby sa nám jablká nevysypali a urobíme závin, ktorý preložíme na plech. Závin potrieme žĺtkom. Pečieme vo vyhriatej rúre .
aneurizma
01.05.10,17:07
Dobrý podvečer, upečenie jablkového pyté je v jeho jednoduchosti. Linecké cesto zamiesim a roztlačím na plech, je dostatočne mastné, aby sa plech nemusel ničím vymastiť, potom nanesiem kašovitú hmotu, samozrejme ochutenú, najradšej mám veľa škorice a zo zvyškov cesta ušúľam tenké šúľance, ktoré ukladám do tvaru mrežovníka a pečiem.
Viete kedy je jablkové pyté najlepšie?
Prezradím Vás to. Upečiete dva plechy. Jeden pekne rozkrájate, naukladáte do plastových obalov od už zjedenej zmrzliny a vložíte do mrazničky. Zabudnete na jablkové pyté dovtedy kým nepríde úplne nečakane návšteva. V mikrovlnke pyté rozmrazíte, úplne nádherne zavonia, poukladáte na tanier posypete trochou cukru a návšteva odpadne, pretože nebude Vám veriť, že ste to práve nepiekli, ale len "vlnkovali". Je proste vynikajúce, lepšie ako čerstvo upečené.
osky
01.05.10,20:41
nikto tu este nespomenul jablkovu Nutelu-mnam,ja so ju volakedy robila a hoci sa od pravej lisi podstatne,je fakt vyborna,na naplnenie palaciniek,do sisiek,na listkove slimaky.....
musela by som pozriet recept.mala som aj na slivkovu Nutelu,ale este som ju neskusala.:)
liba2
01.05.10,20:51
nikto tu este nespomenul jablkovu Nutelu-mnam,ja so ju volakedy robila a hoci sa od pravej lisi podstatne,je fakt vyborna,na naplnenie palaciniek,do sisiek,na listkove slimaky.....
musela by som pozriet recept.mala som aj na slivkovu Nutelu,ale este som ju neskusala.:)


http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8871
http://www.dobre-recepty.sk/detail/2965-jablkova-nutela/
zdenka131
02.05.10,06:50
Želám pohodový deň.

Jablkový punč

½ kg jabĺk, 5 dl vody, 80 g cukru, 1 citrón, 1 PL medu, 1 dl rumu
Pokrájané jablká rozvarte s vodou, cukrom, medom a citrónom, pretrite cez sito, nalejte do nahriatych pohárov a prilejte rum.

Jablčný ocot

1 kg jabĺk ,3l vody
Jablká postrúhame aj so šupkou na strúhadle z umelej hmoty, dáme do 4-litrového pohára a zalejeme 3 l prevarenej a vychladnutej vody. Zavrieme viečkom a necháme 10 dní kvasiť v teple. Denne premiešavame drevenou varechou.

Po 10 dňoch precedíme cez gázu. Necháme ešte 20 dní kvasiť. Potom ocot zlejeme do fliaš a uchovávame v tmavej komore.
osky
02.05.10,18:27
nikto tu este nespomenul jablkovu Nutelu-mnam,ja so ju volakedy robila a hoci sa od pravej lisi podstatne,je fakt vyborna,na naplnenie palaciniek,do sisiek,na listkove slimaky.....
musela by som pozriet recept.mala som aj na slivkovu Nutelu,ale este som ju neskusala.:)

ked si zadas do google Jablkova nutela,vyhodi ti milion roznych stranok a receptov.aj ja budem skusat.je medzi nimi aj ta moja-jablka,kakao,zlate klasy.....;)
aninocka
07.05.10,20:47
aninocka
04.06.10,18:03
Tu su nejake dalsie recepty, kde sa daju vyuzit jablcka. Jablkova torta je velmi dobra a rychle sa pripravi.
http://www.akosatorobi.sk/video/1319/nepecena-jablkova-torta
http://www.akosatorobi.sk/video/1318/jablkovy-mrezovnik
zuzi33
09.01.11,19:52
Jablka vylisovat a stavu nechat zamrazit. V zime nie je nic lepsie ako cerstva jablkova stava:).
Pocul som, ze sa da stava aj pasterizovat, robite to niekto a aky je postup? Diky
My zvykneme vylisovanu jablkovu stavu zavarit do klasickych 7 dl zavaraninovych flias, resp. flias od zeleninovo-ovocnych stiav z obchodu, ktore maju viecko vhodne na zavaranie. Vylisovanu stavu nechame chvilu odstat v povodnej nadobe nech sa na dne usadi kal, alebo pripadne sa da preliat cez nejaky filter a sterilizujeme vo vodnom kupeli cca 20-25 minut, co staci na prichytenie viecka. Stava sa vobec nevari ani sa nepridava cukor. Nema zmenenu chut ani sa nam nekazi. Jablcka vsak predtym, havne ak popadali na zem umyjeme.
deerslayer
23.01.11,15:32
My zvykneme vylisovanu jablkovu stavu zavarit do klasickych 7 dl zavaraninovych flias, resp. flias od zeleninovo-ovocnych stiav z obchodu, ktore maju viecko vhodne na zavaranie. Vylisovanu stavu nechame chvilu odstat v povodnej nadobe nech sa na dne usadi kal, alebo pripadne sa da preliat cez nejaky filter a sterilizujeme vo vodnom kupeli cca 20-25 minut, co staci na prichytenie viecka. Stava sa vobec nevari ani sa nepridava cukor. Nema zmenenu chut ani sa nam nekazi. Jablcka vsak predtym, havne ak popadali na zem umyjeme.

Robíme to tiež...ale chuť sa predsa len trocha zmení....čerstvý jablčný mušt to už nie je....a ani už kvasiť nebude :)
verkaz
23.01.11,16:02
:):)Lavanda, piekla som Tvoj nebezpečne dobrý jablčník a je naozaj fantastický. ďakujem za recept
KATA50
23.01.11,19:11
My tomu hovoríme CHRUMKÁČIK.Vymastíme zapekaciu misku a vysypeme strúhanku. 1/2 kg jabĺk zbavíme jadra a nakrájame na osminky. Do inej misky dáme nakrájané jablká, 2-3 PL kryšt. cukru, 1Čl mletej škorice, 4-5 PL ovsených vločiek, hrsť posekaných orechov, 3 - 4 PL sušené pšeničné klíčky. Všetko v miske dobre premiešame, poprehadzujeme a vysypeme do zapekacej misky. Na vrch pokladieme plátky masla. Toto dáme piecť cca 20 minút, keď rozvonia celý byt - je hotové. Jedzte horúce, budete prekvapení chuťou.
Zdenka 0705
23.01.11,19:19
Jablká sú so šupou?
hubatá
23.01.11,19:19
Neviem či máš tie jablká ešte tak šťavnaté aby sa dali odšťaviť a šťavu dať zmraziť do PET fliaš - tak zostane zachovaná aj ich vôňa a aj čo najviac vitamínov. To čo máte za odrodu že je po Vianociach a trápiš sa ešte s prebytkom jabĺk, alebo máte veľa stromov? Najlepšie sú i tak v čerstvom stave: očistiť za plnú misu (len teda vždy sa človeku nechce) a rodina pri telke zbodne ani nevie ako.
KATA50
23.01.11,19:24
Áno, so šupou.
vierulda
25.01.11,13:37
Prispievam receptom na rýchly jablčník - 3 celé vajcia vymiešať s 30 dkg kryštálového cukru a 8 PL oleja, pridať 2 PL kakaa, 30 dkg polohrubej múky a 1 ČL sódy bicarbony. Pridáme asi 5 postrúhaných jabĺk a pečieme na hrubo vymastenom plechu. Keď koláčik začne voňať, vyberieme, potrieme džemom a posypeme kokosom alebo mletými orechmi. Keď ho chceme slávnostnejší, môžeme ho pokryť plnkou, ja robím kávovú alebo karamelovú a posypem grankom alebo strúhanou čokoládou. Koláčik je hyper rýchly a keďže sú v ceste jablká, aj zostane dlho mäkký a svieži.
duggle
28.01.11,09:18
aj ja prispievam na náš obľúbený jablkový "prevrátený" koláč.
na plech dám alobal na ktorý položím nastrúhané jablká / cca 1 kg/ zmiešané so škoricovým cukrom. na to vylejem cesto.
Cesto: 5 žĺtkov, 150 g práškového cukru, 5 lyžíc vlažnej vody, 5 bielkov, 150 g polohrubej múky, 1/2 vrecúška prášku do pečiva

po upečení vyklopím z plechu jablkami navrch. dám dolu alobal. navrch rozotriem plnku ktorú si urobím z 1/2 litra mlieka a dvoch zlatých klasov + vmiešam maslo / ja zvyknem dávať Heliu no ale ak nemám tak palmarín, na čo ste zvyknuté /
no a navrch môžete dať čokoládu, no ja dávam šľahačku / 2 šľahačky v prášku/ + posypem nastrúhanou čokoládou