paluci
15.03.10,11:32
Ahojte, chceme si dat na zadnu stenu kuchynskej linky namiesto obkladaciek sklo, mate uz niketo takuto sklenenu stenu a aka bola jej cena?

Dakujem
sedro
17.03.10,18:07
Ahoj, sklenenú zástenu máme asi 3 roky, sme s nou nadmieru spokojní. Prečo? Jej údržba je veľmi jednoduchá, vizuálne pôsobí pozitívne a keď si porovnám obkladačkové - zaprskané a flakaté zásteny susedov neni o čom. ... a keby som vedel ako sa vkladaju fotky :) ukážem ti tú našu. Cena bola síce vysoká cca 790 €, ale tieto peniaze nelutujem ... máme pokoj na celý život /dúfam/ ...
p.s. a firma ktorá nám ju dodala bola vysoko profesionálna ... a s ničím nemala problém ... výrezy pre zástrčky, okolo linky atd.
pivko
17.03.10,18:51
Ahoj, sklenenú zástenu máme asi 3 roky, sme s nou nadmieru spokojní. Prečo? Jej údržba je veľmi jednoduchá, vizuálne pôsobí pozitívne a keď si porovnám obkladačkové - zaprskané a flakaté zásteny susedov neni o čom. ... a keby som vedel ako sa vkladaju fotky :) ukážem ti tú našu. Cena bola síce vysoká cca 790 €, ale tieto peniaze nelutujem ... máme pokoj na celý život /dúfam/ ...
p.s. a firma ktorá nám ju dodala bola vysoko profesionálna ... a s ničím nemala problém ... výrezy pre zástrčky, okolo linky atd.
Neviem prečo by mali byť obkladačkové zapŕskané a fľakaté keď je to v podstate to isté ako sklo.Stačí ich poutierať a nebudú fľakate;)To sklo netreba ani utierať:eek::confused: A chcel by som vidieť tu splesnivelu stenu po pár rokoch pod tým sklom , lebo určite sa tam vlhkosť dostane:mee:
sedro
18.03.10,16:28
haha, prečo, prečo, prečo, spýtal som sa svojej ženy ... povedala, že stačí na sklo nastriekať trocha clinu ako na okno a pretrieť handrou a kuchyna sa len tak leskne ... v predchádzajúcom príspevku som sa zle vyjadril ... nie obkladačky, ale špárovačka za sporákom, umývadlom býva zaprskaná a fľakatá.