Zuzana210
10.10.05,09:04
Robíme doma občas maslo, ale nikdy nie je celkom také, aké by malo byť. Nepoznáte nejaký fígeľ aby dobre stuhlo, neboli v ňom bublinky a zvyšky vody?
kukučka
11.10.05,17:39
skús prepražiť
ondrejvla
11.10.05,17:47
skús prepražiť
Kukučka,
prepražené je vhodné do pečenia alebo varenia, ale na chlebík to už nie je ono.
Ja si pamätám, že moja babka ho veľakrát "zmývala" v studenej vode, potom ho dávala na sitko a dala pod neho plátienko a vytláčala dreveným tĺčikom, teda, takým čudom, čo vyzeral ako tĺčik, ale s ním aj tlačila zemiaky na pyré.
Potom ho vždy dávala do studenej vody do kameninovej misky a často mu menila vodu. Bolo chutné a vôbec ho nebolo cítiť mliekom. Mne sa občas "podarí" vyrobiť zo šľahačky vyrobiť maslo, ale tam tie bublinky nevadia, lebo ani nestihnú, ešte ani nestuhne a už ho niet.
lenkak
11.10.05,18:15
Z kravského mlieka keď odstálo sme pozbierali zvrchu smotánku a hlavne z nej sme robievali maslo. A cedili sme cez sitko na ktorom boli plienky.
sklenkova
11.10.05,18:21
moja teta ho tiež dáva stiecť zabalené v plátne a vytláča ho
kukučka
11.10.05,20:01
Napísala som popražiť, ale myslela skôr len prehriať, aby sa dalo zliať a mlieko ostane na dne, okrem varenia ho používam na hrianky. Keď som sa ja trápila s domácou výrobou masla, tak som ho po rôznych pokusoch nakoniec robila na mixéri, dokonca aj to premytie v studenej vode. Musí sa pracovať rýchlo, prehriate sa zle čistí z nožov. Keďže som ho robila z kupovaného mlieka, nakoniec som to vzdala a zo smotany robila radšej zmrzlinu, koláče, milujeme smotanové polievky :)
Určite ho treba skladovať bez prístupu vzduchu zaliate vodou.
Zuzana210
12.10.05,05:52
Ahojte,
vďaka za odpovede. Vyskúšam rady a dám vám vedieť ako to dopadlo.
Zuzana