tiger111
21.03.10,20:46
nema nahodou niekto recept na kinder cokoladku?
buchač
21.03.10,19:49
nema nahodou niekto recept na kinder cokoladku?

Odpoviem Ti inak .....

Vymením za recept na Coca - Colu ....;)

Nemáš náhodou ???:---:D:---:D:D:D:D:D
Heni
21.03.10,19:56
nema nahodou niekto recept na kinder cokoladku?

takéto niečo si myslel?

ale vyskúšané tie recepty nemám... ;)
Lenka1979
21.03.10,19:56
... a teraz vážne, skús:

Kinder čokoláda

Potrebujeme:
1 stužený tuk, 350 g kryštáloveho cukru, 3 dcl vody, 1 vanilkový cukor, 50 g kakaa, ½ kg sušeného mlieka

Ako na to:
Vodu, cukor a vanilkový cukor varíme na miernom ohni 4 min. (musí vrieť). Odstavíme a zmiešame s tukom. Do vlažnej zmesi vmiešame sušené mlieko. Zmes rozdelíme na polovicu. Do prvej polovice vmiešame kakao. Vylejeme na vymastený plech. Keď zmes stuhne, vylejeme druhú polovicu a necháme stuhnúť.
tiger111
21.03.10,21:52
... a teraz vážne, skús:

Kinder čokoláda

Potrebujeme:
1 stužený tuk, 350 g kryštáloveho cukru, 3 dcl vody, 1 vanilkový cukor, 50 g kakaa, ½ kg sušeného mlieka

Ako na to:
Vodu, cukor a vanilkový cukor varíme na miernom ohni 4 min. (musí vrieť). Odstavíme a zmiešame s tukom. Do vlažnej zmesi vmiešame sušené mlieko. Zmes rozdelíme na polovicu. Do prvej polovice vmiešame kakao. Vylejeme na vymastený plech. Keď zmes stuhne, vylejeme druhú polovicu a necháme stuhnúť.
ok dakujem pekne....mas to aj vyskusane?
tiger111
21.03.10,21:54
Odpoviem Ti inak .....

Vymením za recept na Coca - Colu ....;)

Nemáš náhodou ???:---:D:---:D:D:D:D:D
???
super -som rad za kazdu odpoved.....aj takuto.....ak nepoznas-nesmej sa......ja viem ze je na to dom.recept,len som ho nepoznal
elaurie
22.03.10,16:38
???
super -som rad za kazdu odpoved.....aj takuto.....ak nepoznas-nesmej sa......ja viem ze je na to dom.recept,len som ho nepoznal

mimotemyTo je všetkým jasné, že si myslel domáci recept, Buchač si len zavtipkoval (veľmi podarene), nehnevaj sa za to, možno to zdvihlo náladu nie len mne ale aj viacerým :)
myma
24.03.10,13:13
takéto niečo si myslel?

ale vyskúšané tie recepty nemám... ;)
Ten Kinder.Snickers som robila na Vianoce a bolo to bombové!!
Vrelo odporúčam. Kombinácia slaných orieškov s karamelom je jednoducho úžasná.
patalia
04.04.10,13:20
hmm to kinder pingui vyzera chutne :D ma niekto odskusane?