tekvicka
23.03.10,09:15
Ahojte, nevie mi niekto poradit, kde by som si mohla stiahnut 28 dnovu detoxikacnu kuru (Kniha Zhubnete jednou a navzdy) od Macingovej Antonie? Dakujem :)
zdenka131
25.03.10,20:59
Ahojte, nevie mi niekto poradit, kde by som si mohla stiahnut 28 dnovu detoxikacnu kuru (Kniha Zhubnete jednou a navzdy) od Macingovej Antonie? Dakujem :)


Želám pekný večer.

Kamarátka držala uvedenú kúru, dokonca aj komunikovala s jej autorkou. Schudla, ale nie navždy. Keď sa vrátila k bežnej strave, kilogramy sa jej vrátili a nejaké ešte aj pribudli.
tekvicka
26.03.10,07:37
Dakujem pekne za odpoved, ja schudnut ani nechcem a nastastie to nepotrebujem :), len mi bola ta kura odporucana na detoxikaciu organizmu, vzhladom na urcite zdravotne problemy.
rasub
27.03.10,19:15
Neviem, kde by sa dala táto kniha stiahnuť,treba si ju asi len objednať, ale túto detoxikačnú kúru môžem len odporučiť, ja ju držím už druhý krát, cítim sa výborne, prvýkrát som za 28 dní schudla 8 kg, teraz som v polovici a schudla som 4 kg, neviem aké zdravotné problémy máš, ale oplatí sa ju vyskúšať.
gzihlavnikova
04.05.11,08:27
nájdete ju na uloz.to ja vás prosím i info, koľko vody môžem vypiť v priebehu dňa. Som prečítala celú knihu a všade je len odporúčané množstvo treba dodržať, ale nikde nie je napísané koľko to je
pasuliatko
04.05.11,18:30
detoxikačné kúry nie sú na chudnutie!!!!!!!!!!!!!