braxator
01.04.10,19:47
Kolko priblizne stoji rekonstrukcia bytu cez firmu- murovane jadro, dlazba, obklady, sanita,plavajuce podlahy...?
Chobot
01.04.10,18:13
Kolko priblizne stoji rekonstrukcia bytu cez firmu- murovane jadro, dlazba, obklady, sanita,plavajuce podlahy...?

Približne od 80 do 250 tis. EUR, prípadne aj viac, keď si náročný.

OMYL, malo to byť 8 do 25 tis. EUR.
braxator
01.04.10,18:31
Približne od 80 do 250 tis. EUR, prípadne aj viac, keď si náročný.

Dufam, ze to bolo myslene v slovenskych korunach a nie v eurach.Narocny nie som,staci priemer a pekny dizajn.
sfinks
01.04.10,18:41
Az neisi narocny tak sa to da spravit aj kednoduchsie ... Na jazdro dajte sadrokarton a uz to spravi svoje :) no ale kolem 200 tisic sk to bdue stat ... a to s om este z lacneho kraja. Lebo pocitaj stym ze ked budu robit nove jazdro .. to je nova elektrika, nove rozvody vody, odpadu ... uz len polozenie podlahy stoji kollem 300 sk na m2 tak isto mas aj dlazbu aj obklad ale pri obklade je dolezita aj velkost obkladu. ked si to tdas takou priemernou fiormou spravit so vsetkym vsudy aj s plavajucou podlahou a materialom nie len robota ... tak kolem 300 000 tisic ...
ski555
01.04.10,18:42
Dufam, ze to bolo myslene v slovenskych korunach a nie v eurach.Narocny nie som,staci priemer a pekny dizajn.
to sa určite sekol,no prestavba bytového jadra asi takto poviem.Treba si dať dokopy vlastné nároky a požiadavky čo sa týka cenové relácie obklady,dlažby,sanita,zrátať cca a potom cena prác,samozrejme presne to nevyrátate.Myslím,že najlepšie to organizovať cez menšieho šikovného živnostníka,než angažovať firmu.:)
Chobot
01.04.10,19:43
to sa určite sekol,no prestavba bytového jadra asi takto poviem.Treba si dať dokopy vlastné nároky a požiadavky čo sa týka cenové relácie obklady,dlažby,sanita,zrátať cca a potom cena prác,samozrejme presne to nevyrátate.Myslím,že najlepšie to organizovať cez menšieho šikovného živnostníka,než angažovať firmu.:)

Áno, malo to byť 8 do 25 tis. EUR.
Andy Kralik
02.04.10,15:10
My aktualne robime prestavbu v bytovom dome, nove plastove okna (5+1 balkonove dvere), elektrina, kompletne kuchyna s novou linkou, kachlickami a dlazbou na dlazku, novy zachod s kachlickami a vymurovanim zadnej zachodovej steny (1m2), nove kupelna (2,5m2) s novou vanou, rozvody vody, umyvadlo, baterie, kachlicky, dlazba, plavajuca podlaha do 2 hal (10m2), kachlicky do vstupnej haly (2m2), nove interierove dvere, vstupne bezpecnostne dvere. Radiatory.
Nemusime rekonstruovat podlahu v izbach - mame tam parkety. Zastierkujeme a vymalujeme si sami.
Vychadza nam to na 10tis.€
cusmic
02.04.10,15:44
Prispejem aj ja. Zacal som ze len tak nenapadne, ze do 100tis SKK sa v pohodke vojdem, no ked som uz zacal skrabat steny, prisiel som na to, ze treba aj podlahy, vody, elektrinu, spotrebice, kurenie..... teraz som na 200tis SKK a tipujem ze aj tak to este nebude konecna suma. takze tych 10tis EUR treba mat k dispozicii.
lapejko
04.04.10,20:51
Aktuálne dokončené:štvorizbový byt s dvomi 6 metrovými balkónmi s multipor zateplením,rekonštrukciou dlažby, zvyšok bytu 84 m2 komplet potery, laminát, elektro, voda, sadrové omietky komplet, radiátory + podlahovka v kúpelni, všetky dvere a okná nové, 30 m2 sdk + maľby, linka Decodom + 2x vstavaná skriňa cca 2m---28 000 €
Paprcka
07.04.10,16:13
Kolko priblizne stoji rekonstrukcia bytu cez firmu- murovane jadro, dlazba, obklady, sanita,plavajuce podlahy...?
podla mna Vas len zmatu odpovede - je velmi dolezite obzriet si byt, porozpravat sa o Vasich predstavach. moj priatel ma malu stavebnu firmu - dobre ceny a poctiva robota, ak to pomoze 0907220019
tetrisss
07.04.10,17:44
Minuly rok, ked bolo este v madarsku vyhodne nakupovat stavebny material, co uz skoncilo, ma prerabanie 1izboveho bytu /murovane jadro, sprchovaci kut, cela kupelna vykachlickovana, nove okna a dlazba v chodbe a kuchyni/ stala 8tis eur.
peter mamak
05.07.10,18:58
no rekonstrukcia bytu je narocna najme na financnu stranku preto by som vam odporucal zvazit medzi firmou a zivnostnikmy ktori ties poskytuju zaruku a fakturu ktora staci pre banku a cenovy rozdiel je skutocne velky treba len najst spravneho ja prerabam z kolegom v kosiciach uz par rokou preto si myslym ze to viem adekvatne posudit
mešter
18.06.11,21:38
Práve prerábam 3izbový byt 78m2, kompletné vybúranie priečok a stavanie na novo aj s elektrikou, linkou, podlahou a nové omietky. Mám na to 15 tis. € a budem rád keď sa do toho vmestím bez zariadenia.
Stanislav 1975
18.06.11,21:57
My aktualne robime prestavbu v bytovom dome, nove plastove okna (5+1 balkonove dvere), elektrina, kompletne kuchyna s novou linkou, kachlickami a dlazbou na dlazku, novy zachod s kachlickami a vymurovanim zadnej zachodovej steny (1m2), nove kupelna (2,5m2) s novou vanou, rozvody vody, umyvadlo, baterie, kachlicky, dlazba, plavajuca podlaha do 2 hal (10m2), kachlicky do vstupnej haly (2m2), nove interierove dvere, vstupne bezpecnostne dvere. Radiatory.
Nemusime rekonstruovat podlahu v izbach - mame tam parkety. Zastierkujeme a vymalujeme si sami.
Vychadza nam to na 10tis.€

:eek::eek::eek:- za to všetko iba 10 tis. eur? Mno to je výborná cena, len sa mi to zdá veľmi veľmi lacné...- to asi robíte nejako bez bločkov a bez dph- inak si tú cenu neviem vysvetliť...
hacker007
18.06.11,22:42
17 000,-€:)
katalóg
23.06.11,12:40
Kolko stoji obhliadka a zameranie kupelne? Kolko stoji praca/m2 - obklad kupelne, dlazba kupelne? Osadenie vane, umývadla?
Plocha 2,25 m2, výška 2,75 m. Ďakujem.
Ak by mal niekto záujem o vykonanie prác, uvítame. BA.

Plus pokračovanie uloženia dlažby v ďalších miestnostiach.