MacoLM
15.04.10,17:28
Zdravím. Máte niekto skúsenosti s touto firmou? Majú ponuky aj v tých regionálnych reklamných novinách po Slovensku. Tie dvere sú za dobrú cenu aj s montážou. Ale vôbec netuším ako je to s kvalitou tých dverí.
MacoLM
16.04.10,21:25
tak som si o tých dverách čoto naštudoval na internete a sú to zrejme čínske haraburdy (prípadne poľské).
Volal som aj na to kontaktné číslo, ale pán mal zrejme veľa práce, aby sa v kľude venoval potencionálnemu zákazníkovi. Vraj majú bezpečnostný certifikát v triede 3. sú vraj protipožiarne, ale certifikát nemajú, lebo nespĺňaju až tak tú normu :-)
to skôr tie securido, o ktorých sa tu už písalo.
Ako som si všimol, tak tieto šmejdy predáva strašne veľa firiem
sfinks
16.04.10,22:38
JJ mMcoLM tak ako pises za tu cenu necakaj nic normalneho a ani to ze su "bezpecnostne" to mzoes ist rovno do merkury marketu tu v za alebo do baumaxu a mozes si tam kupit tak isto super "bezpecnostne" chces to dat do bytovky alebo do rodineho domca .. az do rodinneho domca tak ti viem ine odporucit :)
MacoLM
16.04.10,22:39
je to do bytu
sfinks
16.04.10,22:41
je to do bytu

Nuz do bytu ti neviem odporucit .. posledne co som montoval bol odo rodineho domca sice klasika plastove ... lebo bolo ombedzenie rozpoctu ale uz by som nedaval ... nuz do bytu si radsej kup poraidne ... bytovky sa dost vykradaju a ked bdues mat len smejd .. tak to ani nemusis mat ...
MacoLM
16.04.10,22:44
viac ako vykradnutia sa bojim, ze raz pridem domov a proste ich neodomknem a nik ich neopravi a budu to vyhodene peniaze a dalsie starosti navyse
sfinks
16.04.10,23:04
Vraj majú bezpečnostný certifikát v triede 3. sú vraj protipožiarne, ale certifikát nemajú, lebo nespĺňaju až tak tú normu :-)


Tak to ti mozem aj ja povedat ze mame doma zlate dvere vykladane diamantami ... takze never vsetkemu co ti povedia ... : )az nema tak to budez nejakeho dost doleziteho dovodu ....