petosc
19.04.10,14:50
chcel by som sa spýtať či tu má niekto skúsenosti s touto škridlou BRAMAC MAX 7, ktorá je určená pre nízke sklony. Chcel by som urobiť strechu ktorá má nízky sklon 8°, a neviem čo nato použiť. dakujem
220870
19.04.10,17:12
Plech.
petosc
20.04.10,08:04
a čo tá škridla, ?? žiadne skúsenosti??
mco
11.05.11,21:08
Ziadne skusenosti s MAX 7??

Ja mam sedlovu strechu so 45 st sklonom + otvorena terasa pozdlz celeho domu s 12 st sklonom. Uvazujem o MAX 7 na celu strechu (koli tej terase)

m
Ferdosondo
12.05.11,05:42
Bramac7 som mal na skúšku doma. Celý zázrak tejto škridly je v plechu, ktorý zabraňuje pretekaniu vody pri prudkých dažďoch. Po pár rokoch však plech prehrdzavie a z Bramac7 sa razom stane Bramac bez 7.
To však nevadí pretože nadôležitejšou časťou je poistná PE hydroizolácia umiestnená na plnom debnení.(Tá je už tradične ako všetky doplnky u Bramacu riadne predražená). Tá zabezpečuje nepretekanie vody do objektu. V podstate sa dá povedať, že škridla je tam hlavne kôli vzhľadu. Potom však nastáva otázka prečo tam nedať klasiku.
Ferdosondo
12.05.11,05:48
Ziadne skusenosti s MAX 7??

Ja mam sedlovu strechu so 45 st sklonom + otvorena terasa pozdlz celeho domu s 12 st sklonom. Uvazujem o MAX 7 na celu strechu (koli tej terase)

m
Podľa mňa vyhodené peniaze. S dobrou hydroizoláciu na terasovej streche použi klasiku.
marleau
13.05.11,13:18
Bramac7 som mal na skúšku doma. Celý zázrak tejto škridly je v plechu, ktorý zabraňuje pretekaniu vody pri prudkých dažďoch. Po pár rokoch však plech prehrdzavie a z Bramac7 sa razom stane Bramac bez 7.
To však nevadí pretože nadôležitejšou časťou je poistná PE hydroizolácia umiestnená na plnom debnení.(Tá je už tradične ako všetky doplnky u Bramacu riadne predražená). Tá zabezpečuje nepretekanie vody do objektu. V podstate sa dá povedať, že škridla je tam hlavne kôli vzhľadu. Potom však nastáva otázka prečo tam nedať klasiku.
Prečo by mal kupovať s Bramacom aj fóliu a doplnky?
Oliwa
16.05.11,12:56
No asi aby mu to ladilo... ;):):D Navštívte náš "Svět značek"... :---
marleau
16.05.11,15:11
Aby to ladilo predajcovi na konte...