jojkoz
22.04.10,11:06
Zdravim,

Potreboval by som opravit asfaltovu plochu (cca 5x0,2 m) . Ma niekto skusenosti so svojpomocou ?

Nasiel som na nete ze existuju aj studene asfaltove zmesi - ale nemozem sa dopatrat o predajcovi nadrobno.
vratnik
22.04.10,09:45
Je velky problem kupit aj obycany asfalt a ked tak vam predaju len cely sud. Ked robili nablizku cestari s tekutym asfaltom, tak som sa dohodol a prisli mi to zaliat (tiez slo o kusok). Vtedy som ten vytlk len poriadne pozametal a zatial drzi. Skuste sa popytat susedov, ci nemaju vyhodeny na zahrade stary asfalt, alebo pomaly roztavit na ohni v starom kastroli stare zvysky z cesty.
petmar
22.04.10,09:52
Dostať vo vreciach suchú asfaltovú zmes CANADER MIX. Návod na použitie si vygúgliš, dobré je dať na podklad penerták taký čierny v bandaskách, asi sa volá Penetra. Výsledky sú veľmi dobré. Dostať to v stavebninách -niektorých.
asfaltko
20.08.13,07:42
Zdravím Vás, najlepší liek na diery po zime, opravy cestných výtlkov, stavanie chodníkov, či upravenie si plôch pred garážou a pod. existuje pomocník, ktorý bol už spomínaný (Canader mix). Je to však pomocník len na zimnú pokládku. Používa sa od -10°C do + 18°C. Na nemenovanej slovenskej stránke nájdete aj studenú obaľovanú zmes s ktorou sa dá pracovať pri letných vysokých teplotách. Vyrába ju spološnosť Den Braven. Asfaltová hmota sa dá použiť na všetko a jej teplotné rozhranie je od -10°C do +40°C. No však ak budete asfaltovať po zime je vhodnejšia zmes Canader mix.