Agostino
27.04.10,19:21
Dobrý deň,

Nevedel by mi niekto z Vás poradiť nejakú spoľahlivú a kvalitnú firmu na výroba a montáž plastových okien, z Košíc alebo z blízkeho okolia. Najmä takú, ktorá už dlhšiu dobu funguje na trhu. Ale hlavne na ktorú niesu žiadne sťažnosti a reklamácie.


Ďakujem
Lenka1979
27.04.10,17:24
Dobrý deň,

Nevedel by mi niekto z Vás poradiť nejakú spoľahlivú a kvalitnú firmu na výroba a montáž plastových okien, z Košíc alebo z blízkeho okolia. Najmä takú, ktorá už dlhšiu dobu funguje na trhu. Ale hlavne na ktorú niesu žiadne sťažnosti a reklamácie.


Ďakujem

Najprv by si mal vedieť o aký PVC profil by sa malo jednať.. nie všetky sú rovnaké... podľa toho si hľadaj aj firmu- google Ti vygoogli kopec. Pozeraj aj na referencie, ak Ti niečo "padne" do oka, potom sa pýtaj...
arizona
27.04.10,17:28
http://www.porada.sk/t29131-kvalitne-plastove-okna-ke.html

Daj si do vyhľadávača (hore) "plastové okná ", nájdeš desiatky príspevkov o plast. oknách ;)
imada
28.04.10,05:37
ja mám okná z tejto firmy fenestra.sk a som vysoko spokojný:):cool:Pre vás je to trošku od ruky ale na získanie prehladu určite dobré.
pivko
16.05.10,09:47
ja mám okná z tejto firmy fenestra.sk a som vysoko spokojný:):cool:Pre vás je to trošku od ruky ale na získanie prehladu určite dobré.
A z akého profilu? z novinky Rehau Geneo?Nieje to zbytočne vysoká investícia? alebo úplne postačuje klasika Rehau?