ormika
29.04.10,15:07
Dobrý deň,
mám mobilný telefon nokia 5310 a od rána sa trápim so skopírovaním kontaktov z mobilu do PC a nejde mi to, pomôže mi niekto prosím Vás? Program Nokia PC Suite mám v PC nainštalované.
Ďakujem a želám krásny deň :)
Chobot
29.04.10,13:33
Dobrý deň,
mám mobilný telefon nokia 5310 a od rána sa trápim so skopírovaním kontaktov z mobilu do PC a nejde mi to, pomôže mi niekto prosím Vás? Program Nokia PC Suite mám v PC nainštalované.
Ďakujem a želám krásny deň :)

Veď v Nokia PC Suite máš záložku kontakty. Daj si ich načítať z mobilu a vyexportuj ich do súboru, ktorý uložíš na HDD v PC. Potom tento súbor môžeš naimportovať do nového mobilu, alebo aj do toho istého.

Ak cheš tie kontakty len zazálohovať, tak použi funkciu zálohovanie údajov z mobilu a tam ťa to navedie, aby si si vybrala, ktoré dáta chceš zálohovať.
ormika
29.04.10,13:51
Veď v Nokia PC Suite máš záložku kontakty. Daj si ich načítať z mobilu a vyexportuj ich do súboru, ktorý uložíš na HDD v PC. Potom tento súbor môžeš naimportovať do nového mobilu, alebo aj do toho istého.

Ak cheš tie kontakty len zazálohovať, tak použi funkciu zálohovanie údajov z mobilu a tam ťa to navedie, aby si si vybrala, ktoré dáta chceš zálohovať.
Práveže mi to nejde, v tej záložke mám len kontakty ktoré mám v mobile, mimo kartu, tak som si v telefone všetky kontakty skopírovala do telefonu a keď si to následne otvorím v PC Suite, tak tam mám stále len tie pôvodné 4 kontakty ktoré som mala na začiatku. Ach jo, už som bezradná a vďaka, idem to teda nejako ešte skúšať. Totižto som si kúpila nový telefon, tiež Nokiu, sms a mms a všetko ostatné som si zazálohovala do PC, ale kontakty mi nejdú:confused:
Chobot
29.04.10,14:26
Práveže mi to nejde, v tej záložke mám len kontakty ktoré mám v mobile, mimo kartu, tak som si v telefone všetky kontakty skopírovala do telefonu a keď si to následne otvorím v PC Suite, tak tam mám stále len tie pôvodné 4 kontakty ktoré som mala na začiatku. Ach jo, už som bezradná a vďaka, idem to teda nejako ešte skúšať. Totižto som si kúpila nový telefon, tiež Nokiu, sms a mms a všetko ostatné som si zazálohovala do PC, ale kontakty mi nejdú:confused:

Skús si nainštalovať najnovšiu verziu PC Suite. Mne to pomohlo.
pistik71
30.04.10,04:31
Najlepsie bude, ak si kontakty zosynchronizujes z programom v PC. Najvyhodnejsie je MS Outlook (to podporuje vdaka vlastnym programom Nokia a dalsie znacky). Raz za cas si to synchronizuj - budes mat zalohu, a v pripade ze sa ti pokazi (stratis, ukradnu ti, vymenis) mobil, tak jednoducho z PC natiahnes data do mobilu.

Co sa tyka tych kontaktov, skus komplet odinstalovat Nokia PC Suite, stiahni si najnovsiu verziu a nainstaluj ju, tak ako pise Chobot.
day
17.08.12,11:39
velmi jednoduche a rychle, napr.: z WM - Android:

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=110&t=25561
peterkos2
19.08.12,15:52
Dobrý deň.Vedel by niekto poradiť,ako dostať kontakty z PC-z outlooku do Samsungu Galaxy S Advance?Kdesi som čítal,že by sa to malo dať cez Kies air,ale nejak na to neviem prísť.Ďakujem
dalid
20.08.12,12:52
Cez KIES nie, tam si urobíš iba ak zálohu kontaktov čo máš v telefóne a až potom ich ak je treba vieš nahrať späť do telefónu v prípade ich zmazania v telefóne.
Však si pridaj outlook konto do telefónu a sosynchronizuj si kontakty a tieto si potom vieš už dať do pamate telefónu, prípadne na gmail.