andrea z
03.05.10,22:05
prosim poradte niekto v com moze byt problem, predcasne som vypla umyvacku riadu a uz po znovu zapnuti nenapusta vodu, v com moze byt problem ? byvaju nejake poistky v pripade vypadku elektiny alebo je chyba technicka a pomoze iba technik ? dik vopred
Chobot
03.05.10,20:25
prosim poradte niekto v com moze byt problem, predcasne som vypla umyvacku riadu a uz po znovu zapnuti nenapusta vodu, v com moze byt problem ? byvaju nejake poistky v pripade vypadku elektiny alebo je chyba technicka a pomoze iba technik ? dik vopred

Tým, že si ju vypla natvrdo, si prerušila program, ale po zapnutí by mala pokračovať v umývaní.

Ak chceš nové umývanie, musíš resetnúť program.
danushka
03.05.10,20:25
Možno Vám odišlo čerpadlo:mee:.
Nám sa to tiež stalo, v servise nás stála oprava 130€, takže to nebola až tak lacná záležitosť.
Marína
03.05.10,20:30
elpka
04.05.10,05:28
prosim poradte niekto v com moze byt problem, predcasne som vypla umyvacku riadu a uz po znovu zapnuti nenapusta vodu, v com moze byt problem ? byvaju nejake poistky v pripade vypadku elektiny alebo je chyba technicka a pomoze iba technik ? dik vopred

treba 15 sekúnd podržať tlačitko reset pri otvorených dvierkach, potom dvierka zavrieť a malo by nabehnúť čerpadlo, potom by malo ukázať ukončenie programu, ak ti to takto spraví, tak by mala umývačka v poriadku......skús ak nie, tak napíš, či ti tam niečo signalizuje...:rolleyes:
Chobot
04.05.10,06:56
Možno Vám odišlo čerpadlo:mee:.
Nám sa to tiež stalo, v servise nás stála oprava 130€, takže to nebola až tak lacná záležitosť.

čerpadlo je pre vypúšťanie vody. Na napúšťanie nie je v umývačke čerpadlo, je tam elektromagnetický ventil, ktorý sa otvorí pri správnom programe.
elpka
04.05.10,11:29
Možno Vám odišlo čerpadlo:mee:.
Nám sa to tiež stalo, v servise nás stála oprava 130€, takže to nebola až tak lacná záležitosť.

mimotemy
no danuška teraz neviem či si mala tú opravu takú lacnú, alebo takú predraženú....v umývačke máš dve čerpadla..obehové(motor) a to sa pohybuje medzi 200,- až 250,- eur a potom čerpadlo na vypustenie vody a to je cca aj s prácou do 40,- eur, tak teraz neviem...:rolleyes:
danushka
04.05.10,11:33
mimotemy
no danuška teraz neviem či si mala tú opravu takú lacnú, alebo takú predraženú....v umývačke máš dve čerpadla..obehové(motor) a to sa pohybuje medzi 200,- až 250,- eur a potom čerpadlo na vypustenie vody a to je cca aj s prácou do 40,- eur, tak teraz neviem...:rolleyes:
Tak mne sa už aj toto zdalo veľa a keď to bola oprava čerpadla na vypustenie vody, tak ma rozdrapí :mad:...