kojtilka
06.05.10,10:40
Ahojte!!!!
Mám doma v chlebíri starý chlebík, ktorý je už ako kosť.
Jr mi ale ľúto vyhodiť, tak mi prosím poraďte, čo sa dá z neho ešte uvariť (urobiť).
Ďakujem pekne a prajem kráásny dník;)
hena22
06.05.10,08:44
Ahojte!!!!
Mám doma v chlebíri starý chlebík, ktorý je už ako kosť.
Jr mi ale ľúto vyhodiť, tak mi prosím poraďte, čo sa dá z neho ešte uvariť (urobiť).
Ďakujem pekne a prajem kráásny dník;)

Ja suchý chlieb nosím príbuzným pre zajace.:)
kojtilka
06.05.10,08:47
No, nanešťastie nemám nikoho, kto má zajačiky, sliepočky alebo prasiatka.
alabut
06.05.10,08:49
No neviem, chlieb by nemal vyschnut na kost. V januari som nechal na chalupe domaci chlieb, prisiel som v marci, zaniesol susedke pre prasa, ta ho chcela jest, bol makky. Bezne nechavam krajec od vecera do rana na stole a neoschne. :-)
Lenka*1
06.05.10,08:50
tak na struhanku... ak sa da, nejak ho rozkrajat, nechat presusit este stred a pomliet...
hena22
06.05.10,08:53
tak na struhanku... ak sa da, nejak ho rozkrajat, nechat presusit este stred a pomliet...

strúhanka je lepšia z rožkov. ale jedna moja šetrná známa si z chleba vyrábala sucháre. Musela to však nakrájať predtým, ako úplne stvrdol. A neviem aké boli, nechutnala som.
alabut
06.05.10,08:53
Ale k teme, pomliet, urobit nove cesto, spravit placky, fasirky, zemle a pod. a upiect, alebo na domacu struhanku.
Danielle369
06.05.10,08:56
Teda ja osobne to nerobím ale babka starý chlieb vždy namočila do mlieka a potom ho obalila v rozšlahaných vajíčkach a opiekla..ako deti sme to mali radi
Soňula
06.05.10,09:52
Alebo ešte mäkký chleb nakrájať na kocky, pokvapkať olejom, zapiesť v trúbe. Takýto chlebík je dobrý napr. ku cesnačke, alebo do inej polievky.
kojtilka
06.05.10,10:25
Alamut,A ako robíš tie placky? čo tam eče pridáš?
zk24
06.05.10,10:40
Ak ho dokazes este nakrajat a neni plesnivy, tak chlieb vo vajicku alebo hrianky... ja stary chlieb hadzem labutiam :)

Alebo len tak objedam kôrku, tu mam aj tak najradsej a stred labutiam ;)
alabut
06.05.10,11:30
kojtilka, recepisov je na webe dost, napr:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3529
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6094
recept na pizzu zo stareho chleba som kdesi v tomto oddieli pisal, dalej sa da urobit chlebova polievka, chlebovy kvas, chlebove vino + vypalit na chlebovicu, toto som este neskusal, ale mam inspiraciu na leto, ked nie je co palit :-)
58vlasta
06.05.10,18:33
Ja držím chlieb v chladničke, tak ani nesplesnivie ani nestvrdne, vlastne ani nemá kedy stvrdnúť... A ak, tak hrianky na vajíčku a pridám do vajec postrúhaný syr alebo všelijaké bylinky, mleté čili štipku, vegetu ...
uct2007
06.05.10,19:17
Alamut,A ako robíš tie placky? čo tam eče pridáš?

tuším sa volá alabut...:)

v Živote je takýto recept:

chlebové placky

Starší chlieb zalejeme mliekom, keď vsiakne pridáme všetky prísady ako do zemiakových placiek a smažíme na panvici.
lavanda
06.05.10,19:22
Ja robím zo starého (ale teda nie až na kosť tvrdého;)) chleba chlebovú polievku. Chlieb pokrájam na krajce, kôrku odkrojím (a zanesiem susede pre sliepky či zajace), striedku polámem na väčšie kúsky a dám variť do vody, kým sa nerozvarí (tak 20-30 minút, chvíľu to trvá, lebo by chlieb nemal byt už v hrudkách). Potom do vody pridám nastrúhanú alebo namixovanú koreňovú zeleninu (mrkvu, petržlen, kaleráb a trochu zeleru, ale len kúsok, niekedy ho ani nedávam), podľa chuti solčanku alebo vegetu a varím, kým zeleninka nezmäkne, čo je veľmi rýchlo. Napokon do polievky pridám za polievkovú lyžicu oleja, v ktorom rozmiešam čajovú lyžičku červenej papriky.
otázka
06.05.10,19:44
Môj manžel používa chlieb stvrdnutý na " kosť " ako návnadu pre ryby, takže toto je len rada pre rybárov, chleba nechať odmočiť ( vo vode ) a potom to zarobiť s esenciálnou zmesou ( príchuťou ) - nemusí byť ( miešajú sa aj bowlesy - bojlesy, prepáčte som laik, ale na rybách to milujem ), ak bude treba popíšem ( resp. manžel, ak by bolo treba ), gazdinky prepáčte.........Inak ja mám zákaz totálne stvrdnutý chlieb vyhadzovať na "podnet manžela ". Koniec koncov ,ak sa mi podarí zachrániť tvrdší chleba = vo vajci = biela káva = s babami ( dcérami ) to zbožňujeme.......
Dušan V
07.05.10,18:04
Suchý chlebík je vinikajúci na zahusťovanie polievok ,alebo aj mäsovej šťavy .Je to oveľa chutnejšie ,ako zahusťovanie múkou.
Ivana 1511
08.05.10,14:04
starý chlieb obkrájam, striedku nakrájam na menšie kúsky a zalejem obyčajnou, čistou vodou. Keď je rozmočený vyžmýkam ho a dám pomrvený do misky, pridám na masti popraženú cibuľu, pretlačený cesnak,zelenú petržalku, vajcia a korenie ako do fašírky. Niekedy pridám na malé kocky nakrájanú alebo nastrúhanú salámu ale nemusí byť. Všetko spolu zamiešame a robíme karbanátky, ktoré jemne obalíme v strúhanke a pražíme na oleji. Je to výborné so zeleninovým šalátom.
Dušan V
10.07.11,14:03
ja pridám starý chlieb ,keď robím nejaké mäsko na šťave ,a nemusím zahusťovať a je to výborné