LuciinkAA
13.05.10,08:43
Ahojte, chystam sa piect tortu a dnes vyrabam marcipanovú hmotu na ružičky. Potrebovala by som ale pomoct. Tuto marcipanovu hmotu som robla zo žele cukrikov, praškoveho cukru a troškou citronovej štavy, ale hmota nie a nie stuhnút, práveže je dost sypká, takže sa z toho nedá nič tvarovat. Prosím vás o rady, ak je možné, čím skůr...
Marta V
13.05.10,07:02
Ja robím tak, že želé cukríky si dám roztopiť do mikrovlnky pokvapkané citronovou šťavou, potom nechám trošku vychladnúť a pridávam postupne práškový cukor.Cukru je potrebné dať toľko, aby sa hmota nelepila a aby bola vláčna. Dá sa veľmi pekne vyvaľkať a tvarovať. Ak je sypká, a mrví sa ti, asi si dala veľa cukru, alebo je to už studené. Skús dať zohriať na pár sekúnd do mikrovlnky, malo by to odmäkknúť.
arizona
13.05.10,07:40
osky
13.05.10,11:38
presne ako pise marta v.a ked sa ti to mrvi,skus do toho este pridat trosku citron.stavy alebo dakeho likeru-ale fakt len kvapku.
zohrievaj po 2-3 sekundach a vzdy pozri,ci sa to uz akoby roztopilo,ono sa to tak nafukne.
ked to je take,vyber a nechaj trosku schladit ale musis to mat este stale prijemne teple a mies s praskovym cukrom,pridavaj ho len postupne v malych davkach.musi to byt lepkave a cukru rolko aby sa to prestalo prilis lepit na prsty ale nesmie to byt tvrde.
vies,tento marcipan vyzaduje trosku praxea spekulacii,kym to odhadnes,ale ked si na to zvyknes,je to najrychlejsi a najjednoduchsi potah na tortu aky zozenies.
drzim ti palce!!!!napis ako si dopadla.;):)