TomasHC
18.05.10,08:52
Ahojte, kedze kupelna aj WC su uz kompletne, chcem sa podelit s par fotkami a vypocut si vase nazory :)

Dlazba aj obklad je Kerko Cadiz, sanita Kolo s povrchovou upravou Reflex, armatury Grohe Eurosmart. Zastena na sprchovom kute bola vyrobena na mieru firmou Venisklo Nitra.

Este treba porobit par drobnosti, ale viac-menej je to hotove.
220870
18.05.10,06:58
Excelentné.Máte výborný vkus aj priestorovú orientáciu.
Lenka1979
18.05.10,07:07
Perfektné, veľmi pekná kúpeľňa. Chcela by som sa opýtať na umývadlá...túžim buď po veľkom umývadle s veľkýmpriestorom okolo neho alebo dve umývadlá ako máš Ty ... len neviem čo je teraz lepšie a efektívnejšie... to ste mali robené určite na mieru, však? Mám veľkú kúpeľňu, môžem vymýšľať... len potrebujem "nakopnúť" (nie do zadku:---:D).
A ak to nie je príliš osobné, koľko Ťa taká kúpeľňa so všetkým všudy stála? aspoň cca..aby som sa vedela pripraviť a nezľaknúť.:rolleyes::)
TomasHC
18.05.10,07:17
Perfektné, veľmi pekná kúpeľňa. Chcela by som sa opýtať na umývadlá...túžim buď po veľkom umývadle s veľkýmpriestorom okolo neho alebo dve umývadlá ako máš Ty ... len neviem čo je teraz lepšie a efektívnejšie... to ste mali robené určite na mieru, však? Mám veľkú kúpeľňu, môžem vymýšľať... len potrebujem "nakopnúť" (nie do zadku:---:D).
A ak to nie je príliš osobné, koľko Ťa taká kúpeľňa so všetkým všudy stála? aspoň cca..aby som sa vedela pripraviť a nezľaknúť.:rolleyes::)

Dakujeme! "Dosku" s umyvadlami obkladac vyrobil nie z Ytongu, ale z 8cm hrubeho Styroduru (tvrdeny polystyren), ktory bol polozeny na jednej strane na muriku z Ytongu a na druhej do steny - cele podlozene 2x ocelovym L-profilom (zapustene do steny).

Nechceli sme jedno velke dvojumyvadlo - kvoli cene aj kvoli prakticnosti. Ak sa tam maju realne zmestit dvaja ludia, tak by muselo mat cca 140cm a tie su ozaj drahe.

Cena nie je tajomstvo, kupelna aj wc (2 miestnosti) komplet (sanita, armatury, obklad, listy, kleber, zastena, praca) - 4300 EUR.
Lenka1979
18.05.10,07:23
Dakujeme! "Dosku" s umyvadlami obkladac vyrobil nie z Ytongu, ale z 8cm hrubeho Styroduru (tvrdeny polystyren), ktory bol polozeny na jednej strane na muriku z Ytongu a na druhej do steny - cele podlozene 2x ocelovym L-profilom (zapustene do steny).

Nechceli sme jedno velke dvojumyvadlo - kvoli cene aj kvoli prakticnosti. Ak sa tam maju realne zmestit dvaja ludia, tak by muselo mat cca 140cm a tie su ozaj drahe.

Cena nie je tajomstvo, kupelna aj wc (2 miestnosti) komplet (sanita, armatury, obklad, listy, kleber, zastena, praca) - 4300 EUR.

Ďakujem Tomas.... tie umývadlá sa mi veľmi páčia, premýšľam nad tým,že to využijem aj ja...;)
radEg
16.08.10,06:27
Ahoj. Prezraď ešte aké rozmery má kúpelňa.
Dik.
TomasHC
16.08.10,07:49
Ahoj. Prezraď ešte aké rozmery má kúpelňa.
Dik.

3,1 x 2,28 bez obkladaciek. Prijal by som uz aj sirsiu, napr. 3,1 x 2,5.
day
16.08.10,08:37
ako som Ti uz pisal, velmi pekne

keby mam peniaze a chcem byvat v Hlohovci, tak to od Teba kupim a mam dom podla nasich predstav.

alebo dom preniest do NR :confused:
TomasHC
16.08.10,10:11
ako som Ti uz pisal, velmi pekne

keby mam peniaze a chcem byvat v Hlohovci, tak to od Teba kupim a mam dom podla nasich predstav.

alebo dom preniest do NR :confused:

Raz pride velka voda a mozno skoncim aj pod Zoborom :D
radEg
16.08.10,11:12
Všetci raz skončíme v Kráľovej nad Váhom
day
16.08.10,12:37
Raz pride velka voda a mozno skoncim aj pod Zoborom :D

mimotemy ako sa pozeram na zaplavy pridavam DTcka aby som sa dostal nad uroven cesty, zaplavy mi to pomaly, ale isto predrazuju

co rozhodlo pre murovany sprchovy kut v porovnani so standartnym?
TomasHC
16.08.10,13:30
mimotemy ako sa pozeram na zaplavy pridavam DTcka aby som sa dostal nad uroven cesty, zaplavy mi to pomaly, ale isto predrazuju

co rozhodlo pre murovany sprchovy kut v porovnani so standartnym?

Ak nemas biele kachlicky, tak standartny podla mna vyzera ako keby tam pristalo UFO. Hlavne tie "moderne" s radiom, MP3 a hydromasazou za 289 EUR. :) A naviac, murovany sa podla mna lahsie udrzuje cisty. A podla mna to aj dobre vyzera. Ale tiez by som ho uz riesil malicko inak, hlavne vypust vody a pripadne aj podomietkovu bateriu...
day
16.08.10,14:30
po revolucii sem niekto priniesol manzelske postele s radiom v strede, strasny gyc, podobne ako sprch.kut s radiom, ....

bidet, my nechceme, vy?
TomasHC
17.08.10,06:01
po revolucii sem niekto priniesol manzelske postele s radiom v strede, strasny gyc, podobne ako sprch.kut s radiom, ....

bidet, my nechceme, vy?

Bidet som v zivote nepouzival, ale zrejme by som ho uz tiez dal :D
ewita888
17.08.10,06:09
ja osobne by som sa vyhla tým nízkym, pevným vodovodným batériám v umyvadle.. sestra ich tiež má, je mi to nepraktické..
TomasHC
17.08.10,09:50
ja osobne by som sa vyhla tým nízkym, pevným vodovodným batériám v umyvadle.. sestra ich tiež má, je mi to nepraktické..

Vies co, nepride mi to velmi neprakticke. Prud vody smeruje do stredu umyvadla, nie kolmo nadol, takze to je celkom fajn. Skor mi vadi fakt, ze ked si chcem oplachnut tvar, musim sa "natlacit" uplne na kraj, aby som dociahol a vsetko naokolo nezacapkal od vody. Ak by bolo o kusok viac miesta, mozno by som riesil zavesne umyvadla :) Ale clovek si predsa nejako zvykne ;)
ewita888
17.08.10,09:59
mne to vadí skôr z takého babského dôvodu.. nedá sa tým hýbať, keď napr. zmývaš umývadlo, ťažko sa tam dá niečo preprať..a nedá sa to uhnúť..je to také neohybné..
Mirkaska
16.01.11,20:51
Ak nemas biele kachlicky, tak standartny podla mna vyzera ako keby tam pristalo UFO. Hlavne tie "moderne" s radiom, MP3 a hydromasazou za 289 EUR. :) A naviac, murovany sa podla mna lahsie udrzuje cisty. A podla mna to aj dobre vyzera. Ale tiez by som ho uz riesil malicko inak, hlavne vypust vody a pripadne aj podomietkovu bateriu...
co s výpustom vody by si riešil inak? aká je to podomietková batéria?
Mirkaska
16.01.11,20:52
tomashc - máš niekde na porade aj iné fotky svojho domu?
TomasHC
18.01.11,06:35
tomashc - máš niekde na porade aj iné fotky svojho domu?

Poslem SS. Ked to preriedim, tak to dam aj verejne (aby tam neboli detaily ohladne alarmu a pod.).
Ferdosondo
18.01.11,07:15
Pekná kúpeľňa. Cena realizácie je výborná vzhľadom na jej členitosť množstvo múrikov, poličiek . Je s tým veľká piplačka(sa musel majster došomrať:)).
TomasHC
19.01.11,14:05
Diky. Musim to este raz odfotit, aj so sanitou a ostatnymi ozdobami.
Ferdosondo
19.01.11,19:56
Konečne som už uvidel aj tie sklené dvere na kúte:). Dal som si naceniť vo Veniskle, avšak chcem delené a vyšlo by to 420E bez montáže. Drahé je hlavne kovanie 280E -4ks.
TomasHC
21.01.11,10:51
Takze prikladam fotky z dokoncenej kupelne. Dufam, ze to neuvidi frajerka, lebo ma pokefuje ze tam je bordel :D
Tweety
21.01.11,10:53
Takze prikladam fotky z dokoncenej kupelne. Dufam, ze to neuvidi frajerka, lebo ma pokefuje ze tam je bordel :D
A vari nebudeš tomu rád?:--- Nebodaj sa budeš tomu vzpierať?
Tweety
21.01.11,10:54
Takze prikladam fotky z dokoncenej kupelne. Dufam, ze to neuvidi frajerka, lebo ma pokefuje ze tam je bordel :D
Vkusná, len sa mi zdá, že to druhé umývadlo je akosi krivo, či nie?
TomasHC
21.01.11,13:13
Vkusná, len sa mi zdá, že to druhé umývadlo je akosi krivo, či nie?

To sa len zda, deformuje to sirokouhly objektiv.