ANNAP
18.05.10,18:32
Prosím Vás kto má skúsenosť s využitím tejto metódy na úpravu starej betónovej plochy, našla som niečo málo na internete, ale v blízkych stvabninách mi nevedia niečo bližšie povedať, pripájam jednu stránku ktorá ma najviac oslovila, uvítam, kto už tekéto niečo realizoval a kde je takýto materiál dostupný:
http://www.podlahy-eu.cz/sk/index.php
ANNAP
19.05.10,06:15
nikto ...... nič.....
ANNAP
20.05.10,04:26
EšTE SKÚSIM ....
aviator
20.05.10,05:32
Videl som to u niekoho, majú to dva roky, z kraja betónového chodníka odpadlo pár kamienkov, ináč je to OK. Vyzerá to pekne. Robila im to firma, ale materiál sa dá aj kúpiť a urobiť si to sám, našiel som to na webe, ale už neviem kde....
Držím palce.
Gimmy
20.11.14,19:00
buchač
20.11.14,19:18
Za 4 roky snáď už vyriešili...či ?

A teraz na dobrú pohodu... ;) :D :D :D


http://www.youtube.com/watch?v=XEjLoHdbVeE
Jojko205
24.11.14,17:17
dobry den prajem...co ja viem tak kamenny koberec sa da zohnat vsade v stavebninach ale len na objednavku a to trva par tyzdnov....a je to pekna a dobra robotka len to aj clovek musi vediet...ja som sa s tym trosku potrapil ked som to robil prvykrat no teraz uz je to rutina....kto s tym nerobil tak radim nech to ani nerobi....
korela
25.11.14,01:01
Neviem, prečo odpinkávaš túto tému, mňa osobne to zaujíma tiež. Keď sme vytvárali našu plochu na dvore, tak sme pridali do nej aj výstuž, a po rokoch nám tú dosku i tak dokázal strom zdvihnúť. Položiť na to dlažbu by som asi neodporúčala, prešlo by málo času, a problém by sa zopakoval. Takže ako obnoviť betónovú plochu opäť do pekného stavu, by ma veľmi zaujímalo, aby sa predišlo vybúraniu pôvodného materiálu. Dlažba by ani esteticky u nás nenaväzovala na okolie.
buchač
25.11.14,06:47
Neodpinkávam.
ALE
Gimmy sa teraz zobudil...viď Členom od: 22.06.09
...a po druhé, ten jeho link považujem za reklamu.
===================================

ako obnoviť betónovú plochu opäť do pekného stavu, by ma veľmi zaujímalo, aby sa predišlo vybúraniu pôvodného materiálu....
-----------------------------------------------
Ako ???
Predsa vybúrať pôvodný materiál,nakoľko pôvodné podložie bolo narušené.
Teda aspoň ja som tak na chalupe robil. Staré chodníky a plochy von, následne kameninové lôžko, a do betónu dať kari rohož. Vrch upraviť podľa svojho-ja som dával andhezitový kameň.
----------------------------------------
Tá tekutá dlažba je úplne o niečom inom...trochu iný postup a iné zloženie materiálu.
korela
25.11.14,18:29
Vývoj ide tak dopredu v materiáloch i technológiách, že strácam prehľad. Kari rohož tam išla, bolo to až veľmi poctivo urobené, ale plocha je dosť veľká. Kto by to dával preč? Chodníky okolo domu sú zdravé, pekné, s nimi netreba hýbať. Pokiaľ tam bude strom, a ten je krásny, budú zrejme problémy stále, ale on tu už bol, keď sme prišli. Veď to zatiaľ netlačí, iba keby existovalo niečo nové, to by som uvítala. Hodiť na to poter a vyhladiť asi nemá význam. Popraská.