alena01
27.05.10,17:03
Prosím o radu pri zauctovani projektu Multilateralny vymenny pobyt.
mcinga
28.05.10,05:47
Napíš konkrétne, čo potrebuješ. Bežný transfer z Európskych spoločenstiev prijatý PRIAMO na mimorozpočtový účet sa účtuje 221/371 a vo vecnej a časovej súvislosti s nákladmi sa zúčtuje 371/695.
alena01
08.06.10,07:44
Chcela by som sa spýtat , máme projekt Comenius - Multilaterarne partnerstvo. Skola bola uz na 2 vymennych pobytoch, a tu by som sa chcela spytat ci ste aj detom vyplacali stravne a vreckove, alebo len ucitelom. Tiez sa chcem spytat ci davate aj personalne naklady.
Dakujem
manta9
13.06.10,17:52
Bola som na inštruktážnom seminári v BA a pani PhDr. Dujničová hovorila, že deťom patrí to, čo aj zamestnancovi - t.j. aj vreckové aj stravné. Stravné však nemusí byť vyplatené. Ale ak je dieťa ubytované v rodine a nechutí mu miestna stava, tak vyplatíme aj stravné.
My sme žiakom vyplácali len stravné.
ErikaVac
12.11.10,07:50
Bola som na inštruktážnom seminári v BA a pani PhDr. Dujničová hovorila, že deťom patrí to, čo aj zamestnancovi - t.j. aj vreckové aj stravné. Stravné však nemusí byť vyplatené. Ale ak je dieťa ubytované v rodine a nechutí mu miestna stava, tak vyplatíme aj stravné.
My sme žiakom vyplácali len stravné.
Aj my sme zapojení do projektu Comenius - multilaterálny projekt. Deti neboli ubytované v rodinách ale v hoteli, tak som vypočítala podľa zákona o cestovných náhradách aj stravné aj vreckové. Lenže počas pobytu v zahraničí zahraniční partneri pozývali celú skupinu na obedy a večere. Takže peniaze určené na stravu sa neminuli. Chcem sa spýtať, ako vám zúčtovali preddavok na zahraničnú cestu kolegyne ktoré boli s deťmi v zahraničí. Predložili nejaké doklady k stravnému?