Miki20
31.05.10,15:33
Prajem príjemný deň,

plánujem zeteplenie (EPS, 100mm) 30 ročného rodinného domu. Kontaktovaná firma je držiteľom certifikátu TaSUS na realizáciu zatepľovacích systémov Jubizol. Firma vypracovala pripojenú cenovú ponuku. Napriem tomu, že je tam zacenený aj sokel (štiepaný kameň - firma Vaspo), vonkajšie parapety a nový atikový plech, cena sa mi zdá neúmerne vysoká. Z diskusných fór mi je známe, že sú firmy schopné realizovať zateplenie v cenovom rozsahu 30-40 eur/m2. Pričom uvedená suma podľa diskusií by mala zahŕňať aj cenu práce. Rozpis položiek a prác je v cenovej ponuke celkom podrobne rozpisaný. Zaujímali by ma Vaše názory na uvedenú ponuku, event. či navrhovaná cena je primeraná rozsahu a charakteru navrhovaných prác. Ďakujem za reakcie a Váš čas.
ciners
31.05.10,16:39
Zijeme v kapitalizme a mame volnu sutaz. Treba to dat nacenit viacerym firmam, to sa neda riesit takto cez forum. Co je to primerana cena? Ani moje auto podla mna nestalo primerane, ale kupil som ho, pritom som si mohol vybrat ine. Ale vazne: dajte si to nacenit viarerym, jedna ponuka je ziadna ponuka.
andiablo
31.05.10,17:28
skús to hodit na www.123dopyt.sk a budeš mať dosť ponúk.
220870
31.05.10,17:32
Ja tam na tých cenách nič zvláštne nevidím.Sú cca priemerné primerané ,ani moc ani málo.Šuflikanti a ožrani to urobia samozrejme lacnejšie.
mmgmichal
19.02.11,18:19
... vyzeráš na to , že Prednú horu už poznáš.
marleau
19.02.11,21:01
... vyzeráš na to , že Prednú horu už poznáš.
Nemusí poznať Prednú horu na to,aby bol schopný napísať pravdu,čo bohužiaľ o tých menejschopných "odborníkoch" má.